Odměny (20.1. - 23.1.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která kategorie z následujících nejčastějších odměn potřebuje nejvíc upravit?

  1. A: BZ

    2.5%
  2. B: BBZ

    28.6%
  3. C: krejcary

    3.4%
  4. D: dekorace

    1.7%
  5. E: řady na magickém stonku

    11.4%
  6. F: nálepky

    2.2%
  7. G: jiné

    50.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    V počátcích byly odměny za splněné úkoly oproti dnešku daleko lepší. Například v ovčí misi byla odměna 45 florenů. Proč tomu tak v současné době není ? Navrhuji v odměnách víc florenů, jako dřív. Zdravím všechny - Daniela 95 lvl.
     
    Hrnkajda, -Pietro1976- a -Kuteno- tohle ocenili.
  2. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,také jsem hlasovala pro G.Také bych byla pro získání více zlatých banánů,florenů.
     
    Hrnkajda, Mlynářka71 a -Pietro1976- tohle ocenili.
  3. **Kakadu**

    **Kakadu** Zelenáč fóra

    Hlasovala jsem pro G. Také bych byla pro rozdělení, jak uvádí hráčka ananuki.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  4. Lucciz

    Lucciz Zelenáč fóra

    Hlasovala jsem pro G: jsem lvl 81. Chvíli jsem nehrála, tak mi ledacos chybí, ale i bez toho se dá žít ;). Někteří si tu stěžují na TCH, a zrovna mě nedávno potěšila růžová ovčárna.... stojí za to i kdyby v ostatních už nic moc nebylo. Při poslední akci jsem dokonce vytáhla všechny stáje, co jsem měla.... to už se mi nestalo pěkně dlouho. Mě osobně by asi potěšil a více motivoval nějaký zajímavý recept (úplně jedno jestli nový či starý), kupon na supermlýn taky nezní špatně. Když se RT bude snažit o různorodost, tak jednou motivuje toho a příště toho druhého.
    A hlavně nezapomínejme, že je to jen hra ... ;)
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ahoj, hlasujem za G, pridať do odmien florény a ďalšie sloty - napr. vo forme kupónov ;).
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  6. statkarka1

    statkarka1 Zelenáč fóra

    Také jsem hlasovala za G. Ocenila bych floreny i zlaté banány.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  7. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak jsem také hlasoval pro G. Ocenil bych více FLorenů a více Zlatých Banánů.
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  8. milenatrutnov

    milenatrutnov Pisálek fóra

    Hlasovala jsem G. Jsem pro floreny a zlaté banány.
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  9. -Janinka6-

    -Janinka6- Zelenáč fóra

    souhlas, mohli by ve vyšších levlech navýšit počet získaných banánů, i kdyby o jeden, dva
     
    Hrnkajda, -Kuteno- a -Pietro1976- tohle ocenili.
  10. samec

    samec Magnát fóra

    Dobrý den--hlasuji "G". Jsem pro floreny--kino věčně nefunguje a pak dají jeden floren za např.1 level kde je je 27 000 000 BZ ....;)
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  11. babijari3

    babijari3 Zelenáč fóra

    hlasuji pro G : upravit tajemné sazenice a chlívky- nedávat ty, které si mohu koupit
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  12. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    hlasuji G: mě se tajemničky líbí sice někdy padne strašně, ale někdy dobře. Já bych chtěl, aby v odměnách byly: zlaté banány, floreny, bedýnky s nářadím nebo novinky v TStájích a TStromech.
     
  13. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Volím také G- tam by se doopravdy mohly vejít floreny a zlaté banány ,když jinde volit nejdou:) :) :)
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  14. jar*lad

    jar*lad Pisálek fóra

    Zdravím všechny farmařící lidičky,hlasuji za G,do odměn přidávat zlaté banány,Floreny a i by se hodilo BBZ.Baha je malá a tím že se přidávají stromy,výrobny i zvířata se skoro na pěstování plodin nedostává.Myslím ale,že hlasování je opravdu zbytečné,jen aby se něco dělo,RT si vše stejně upraví dle svého a na potřeby hráčů nedá,nebo se mýlím????????
     
    Hrnkajda, Mikeš a -Pietro1976- tohle ocenili.
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    jsem pro odměny ve florenech, když už nefunguje kino, tak alespoń nějaká výpomoc, a počet bodú přo výhrách pro vysoké LVL, body na postup jsou neadekvátní
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dávám G a mám na mysli FL a ZB, které se z odměn vytratily stejně jako recepty.
    Tajemné sazenice a tajemné stáje upravit podle dosažených lvl. Např. obyčejná výrobna vajec za 15 FL
    není adekvátní, stejně jako obyčejná jabloň, ani pro začátečníky. Je divná odměna za FL, které nakupuji za reálné peníze
    a kterou si mohu pořídit za krejcary.
     
  17. Aknelka15

    Aknelka15 Zelenáč fóra

    Dávám taky G a to pro floreny, zlaté banány, nové recepty a přidané sloty na řemesla,které byli slibované a nic
     
    Hrnkajda a nanyblacks tohle ocenili.
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    G jiné - floreny, zlaté banány
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
  19. kluk10

    kluk10 Pisálek fóra

    Hlasuji za více florenů !!!
     
    Hrnkajda a nanyblacks tohle ocenili.
  20. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    souhlasím s
    Witchy.D

    a také by se hodily zlaté banány aspoň nějaké další, hvězdiček je nepřeberně
     
    Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.