Odebrání Školy farmářů (20.3. - 4.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    takže som si stonku síce kúpila, ale keď som zistila, že si mám dokúpiť jednu dekoráciu za 60 fl, tak rozmýšľam, či ju budem aktivovať. 172 900 bodov/48 hodín ma k tomu akosi nepresvedčilo :-D (ja sa zameriavam na farmu, nie baha)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    "Přišel čas se rozloučit..."
    Tak se, milé RT, po dvouletém čekání do mentor systému loučím, aniž bych vůbec začala xDxDxD
     
  3. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Tak já jsem z toho trošičku zmatená, ani několikateré přečtení OFI mi nepomohlo. Nejdříve jsem dostala zprávu, že moje soc. body byli vyměněny z 22 na 3, pak přišla druhá zpráva, že mám 16.917 bodů (nějakejch)..za ty jsem si nejspíše koupila řádek (za 6000) + dostala 4 dekorace (chyběla Zlobivá třída- tomu rozumím, méně než 24.000 bodů = 4 dekorky), takže zlobivku dokoupila za 60 FL .Když už ten řádek je, tak proč ho nechat jen tak, ale jsem si myslela, že ten zbytek bodů (16.917 - 6000) 10.917 se taky promění poměrem 10:1 ...ale prd a šišky, takže mám 3 body v prázdném hnízdě a za to si fakt nic nekoupím, pěkně vypečené...nebo jsem někde něco přehlídla...?
     
    Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Borůvka1972 - ahoj, mrkni tady do diskuze - rozebírali jsme to tam trochu.
    Řádek sis koupila za 5000 krejcarů. Dekorky do něj jsi dostala podle celkového množství sociálních bodů - 16.917 b. (v tvém případě 4), které jsi získala po dobu svého mentorování (to je v pořádku).
    To co ti zbylo - body které jsi nestihla průběžně utratit v mentor obchodě (tvých zbylých 22 bodů) - bylo přeměněno 10:1 - zaokrouhleno nahoru na 3 body prázdného hnízda. Pokud bys své sociální body neutrácela průběžně v mentor obchodě, měla bys pochopitelně teď těch bodů více.
    Snad jsem to napsala trochu srozumitelně ;)
     
    šebejda a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Aha..tak teď chápu, děkuji Skali za vyčerpávající odpověď. :p
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Jak to tady čtu tak tomu taky teď nerozumím, měla jsem o něco míň soc bodů než borůvka 16443, koupila jsem si stonek, dostala jsem všech 5 dekorací a v prázdném hnízdě mám 1645 bodů.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  7. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    .macca. No, tak to by mě tedy zajímalo, jak to vlastně je?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Borůvka1972 Mě taky, nějak jsem se tím nezabývala, hlavně když jsem všechno dostala, jdu je hned utratit aby mě je nevzali.
     
    Honzulka05, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - ahoj, já nevím, ale asi pleteš jabka s hruškama ;)

    16443 jsou zřejmě (podle toho co píšeš) zbytkové body, které jsi měla na nákup věcí v mentor obchodě (byl vidět v liště se slepičkou). A ty byly vyměněny 10:1. (asi jsi moc v mentor obchodě neutrácela a byla jsi mentorem dlouho a měla jsi aktivní kuřata ?)

    socbody.png (obrázek z mentor systému)

    Okno o výměně těchto zbytkových soc. bodů včera vyskakovalo takovéto:
    zbytkové body.png

    Celkově získaný počet sociálních bodů byl v liště u srdíčka - nevím, kolik jsi tam měla napsané bodíků, ale bylo nutno si k tomu přičíst ještě 9050 bodů - to byly body získané za doškrábání se do 5. sociálního postavení.
    A tento celkový počet (součet) jsi mohla vidět v infookně, které se ti zobrazilo včera, když ti dorazily na účet ty dekorky.
    mentor systém rozloučení.png
    Já nebyla mentorem tak dlouho a kuřata byla věčně neaktivní, tak mám bodíků ještě méně než borůvka.
     
    Honzulka05, satelit a Borůvka1972 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pro pár bodíků by si nechali i koleno provrtat ,-))))) utraťte co můžete, dokupte stonek nebo dekorace a basta fidli ,-)
     
  11. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Beru to tak, že stonek koupím a prostě počkám jestli se dekorka časem neobjeví třeba za rama mince nebo si to RT nerozmyslí ... když ne, tak prostě bude jeden řádek prázdnej .... nebude ani první ani poslední ...
     
    Honzulka05, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  12. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    V podstatě se mě škola farmářů vyhnula obloukem. Na začátku jsem se chtěla zapojit už ve vyšším levelu ale stále mě to do školy nechtělo pustit, tak jsem to dál neřešila.
     
    helik006 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Halt rejžování i ze zrušení. Jinak ukončení jedné neférovosti vítám, měla jsem štěstí a za poslední 2 měsíce dokonce i na kuřátka se zeleným teploměrem. Stonek mám grátis jenže než se proklikám růčo víc jak třetinu z 232 větví celkem nedám. Jaké je max. číslo v počtu větví kdybych jela všechny akce kde byl odměnou stonek prosím, pisněte mi to někdo? Celé učení bylo nefér náhodný systém údajně posuzovaný od aktivity až po co já vím. Troufnu si říct že většinová skupina kuřat byly nové farmy na přeposílání si novinek z TS, nicky si hodně podobné a nebo potvrzení samotných kuřat. Brala jsem si za odměnu Hopsálka ale za poslední rok je až nyní, stihla jsem 2 do zrušení školy. RT chce získat i na rušení co taky čekat, podnikání je o penězích ani já bych nechodila do práce za málo. Ale za floreny abych měla památku že jsem dostala od někoho možnost se zúčastnit to ne na všechno mít vzpomínky nemusím.

    Nečetla jsem podmínky a dojezdy za SB ale dekorky byly u mě grátis, včera 259 fl. a stonek pořízený, s postupem do dalšího levlu 1 floren na 260. Číst už ani nebudu za zbytek bodu si nepořídím nic bo jich mám málo.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
    Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Skvělý Hopsátko mi ještě dnes na rozloučenou nadělil všechny pomocníky na 48 hod.
    Bude mi po něm smutno.
    :cry:
     
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. oojenyoo

    oojenyoo Zelenáč fóra

    Nechápem o čo ide zo zrušením, pretože doteraz ma nikto nezaradil do mentorov a to som žiadosť podala véééééľmi vééééééľmi dávno ....ale podľa toho čo čítam fóra posledných 6 mesiacov tak sa tu nič neoplatí pokiaľ nevrážaš vlastne peniaze s kreditky aby si mohol v niečom pokročiť v hre.....niekto asi veľmi pekne zarába na nás hlupákoch ktorý tou kreditnou kartou platia lebo inak nemajú šancu postúpiť do ďalšieho levela ani získať niečo čo treba na doplnenie do úloh!!!!!!!
     
    Honzulka05 a Mkuře tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.