Odebrání Školy farmářů (20.3. - 4.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali díky, to jsem četla, ale špatně jsem položila dotaz, no úplně blbě.
    v mentorově obchodě jsou dvě stupnice sociálních bodů, (v levém se srdíčkem mám míň jak v pravém s modrým ptákem)
    za které bude RT přidělovat dekorky?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    A mě vo nic nejde protože jsem mentorem nikdy nebyl ačkoliv jsem měl přihlášku hned od začátku:oops:
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    -družstvo-
    Nepřehodilas to? Pod srdíčkem máš všechny body, které jsi od začátku nasbírala, pod slepičkou (kohoutkem) je zbytek bodů (z těch pod srdíčkem), které jsi nestačila utratit.
    Já mám pod srdíčkem 9.333 bodů, pod slepičkou jen 4.083 bodů.
    Jestli jsem to pochopila dobře, dekorky dostaneme za srdíčko, body od slepičky nám přepočtou 1:10.
    Můj počet bodů není ideální protože mi další dekorka uteče o necelých 700 bodů,
    které nemám nárok dohnat.

    EDIT:
    -družstvo-, tak to teda nevím, to musí rozlousknout někdo zkušenější.
    Ještě mě napadlo, jestli se body náklonnosti od kuřat nepřipisují jen pod slepičku. Já měla málo aktivních a většina z nich, i když postupovala, nekomunikovala a body náklonnosti neposílala.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ašada01 no právě, že jsem se nepřehlédla, proto to řeším, kdybych uměla vložit obrázek, tak ho tu schválně dám,
    pod srdíčkem mám 7305/99990949 a pod tím co jsi nazvala slepičkou mám 8990 a to pořád bodíky za něco vyměňuju a při výměně mi ubývají právě ty vpravo pod slépkou.
    a 99 melounů bodů jsem určitě nenasbírala.
    protože jsem nebyla na vojně a pletu si pravou a levou stranu popisuji to obrázkama

    jak je to s body náklonnosti to taky nevím, ta aktivní kuřátka mi posílala
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
    satelit, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, pokusím se na to podívat, ale dej mi čas (ještě jsem neměla kdy a vím jen to, co se píše v ofi).
    V každém případě to mega číslo 99990949 je stejné pro všechny (viz přísp. 24 a 26)

    mentor lišty.png

    Na další mrkni tady
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
    Honzulka05, -družstvo- a satelit tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem čekala a čekala, jak čekanka na poli... a mentorem jsem se nestala... řemesla mám všechna na stupni 5, na farmě i na Baha bojuju jak se dá, jen tohle mi prostě neumožnili splnit... co už... :oops:
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    -družstvo- asi měla na mysli toto:Které sociální body budou směněny?

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a -družstvo- tohle ocenili.
  8. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Mno, ja som sa tiež prihlásil do mentorského systému niekedy v roku 2011/2012, tiež prišla odpoveď "že počkaj, čoskoro budeš zaradený" a ... a to som to pochopil tak, že budem zaradený k niekomu, kto mi všetko okolo hry vysvetlí. Dotiahol som to do levelu +- 78/80 (už neviem), potom ma to akosi prestalo baviť a venoval som sa iným veciam (strielačky, SimCity, bojové umenia ...). Zranenie ramena pre mňa znamenalo koniec s aktívnym športovaním, tak som sa vrátil k farme. Opätovný pokus o zaradenie do mentorského systému (teraz už s vedomím že vlastne ja budem niekoho "učiť") zostal bez odozvy ... až doteraz, keď prišla info o skončení tohoto systému 8) teda pre mňa síce bez výhod, ale aj bez škôd.

    BTW je zaujímavé, že vo farmárskom dome je ikona o mentorskom systéme stále aktívna ;) (mám tam tú info o zaradení do systému).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    to jo, já vím které body mi ubývají, když kupuji nebo směňuji za dárky
    jen nevím proč mám získaných vlevo míň než těch za které můžu nakupovat, když už jsem jich spousty utratila.
    samo s sebou, že chci vědět, které budou směněny, jestli mám dál směňovat.
    apokud budou vyměněny ty vpravo, tak proč jich mám míň, kde se mi vzaly ty body ke směně, teré nejsou započítány do celkových?
    Nebo jinak proč nemám všechny získané body započtené pod srdíčkem.
     
    Naposledy upraveno: 11/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- k těm bodům u srdíčka si musíš přičíst ještě 9050 - to jsou body, které potřebuješ na postup do pátého sociálního postavení.
    To co tam teď vidíš, jsou vlastně body, které jsi získala v 5. sociálním postavení. Proto jich tam vidíš méně.
    socbody tabulka.png

    Body v liště u slepičky - budou přepočítány v poměru 10:1 na Body prázdného hnízda, za které budete mít možnost si zakoupit odměny v Obchodě prázdného hnízda (to najdeš tady)
    No a ty dekorky dostaneš podle bodů v liště u srdíčka (tak jak už psala ašada)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zajímavé to ani moc není, bo v OFI se píše:
    uzavření školy.png
     
    Naposledy upraveno: 11/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali díky tak to je fakt celkem potěšující zpráva, teď už jen vše spočítat, přepočítat, a kupovat.
    moc díky za tvoji ochotu. ♥
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    PetaM2001: Dřív se tomu říkalo nestraník. Taky jsem byla.xD
     
  13. radfrk

    radfrk Zelenáč fóra

    Chybí mi 102 bodů do postupu do 5. úrovně! To je prostě hnus! To už toho dráčka nestihnu :cry:
    Dnes se stal zázrak! Postoupil jsem do 5. úrovně. Juchúúúúúúúúú
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To znamená, že je to tak u všech - když mám pod srdíčkem 9.338, tak se mi připočte ještě 9.050, takže dekorky dostanu za 18.388 bodů, tj. z kategorie >10.000? To by mě potěšilo, pak by mi chyběla už jen jedna dekorka.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 - "mělo" by to tak být :)
     
    Honzulka05, ašada01 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak moc jsem se těšila na to být mentorem až mi to nakonec zruší.
    No tak nic, budu zase jen pěstovat a pěstovat a možná i nějaké zvířátka chovat.
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jelikož mám sociálních bodů málo (asi kolem tisícovky-kuřata jsou stále chcíplá, tak inkasuju bodíky jen za posílání dárků a psaní "nikomu"), tak vybírám na poslední chvíli co se za ně vybrat dá.
    Zajíc-soused mě už několikrát moc zklamal, ale přece jsem ho znovu vytáhla za bodíky. Dnes mi od něj přistál dárek - hruška xl. Ani nevím, jestli se mám radovat, nebo se na ní pomyslně oběsit.
    Raděj to rychle zrušte, ať na to nemusím ani koukat :(
     
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já vychovala úspěšně několik kuřátek.S jedním z nich si píšu a podporuji dodnes.Faktem je ,že posledí dobou jsem už žádné aktivní kuře nechytla,ale i tak jsem posílala,psala a vybírala zadarmo dárky,takže za mne dobrý.Kdo vám dnes dá něco zadarmiko;)
     
    ašada01, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    A hopsátko již stávkuje a nic nedává.
    :p
    Dřív se mi po přihlášení objevilo info,také byla možnost kontroly ve spodní liště a teď nic.
    Každý den lovím a dárek od Hopsátka nikde,jen se tlemákuje v liště sousedů.
    On toho stejně nikdy moc nedal,ale když vybrat nabídky než mentor systém skončí,tak hold jsem si je vybrala,ale nic z toho nemám...tedy alespoň se o tom nemám možnost přesvědčit.

    P.S.
    Skali
    Zobrazování dárků v pop-up okně povolené mám.
     
    Naposledy upraveno: 19/3/19
    hopik71 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych ,že je stále ve formě! [​IMG] o_O:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.