Odebrání Školy farmářů (20.3. - 4.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Já ani nevím,že něco takového existovalo xD
     
    ojfp. a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Lyzarka: moc s Tebou nesouhlasím, ale nejdřív bych měl říct, že píšu pouze a jen pouze z pohledu "kuřete" a rozhodně ne "grilovaného" xD. Moje první mentorka, které mne systém přidělil, byla aktivní asi jako "cíplá ryba" tj. žádný zájem o nové kuře. Už si přesně nepamatuji, ale cca za dva dny mne "hodila" přes palubu (tím mám na mysli, že se mne "vzdala" coby kuřete). Jako mentorka nestála za nic, takže mi to vlastně prospělo :D. Druhá mentorka přidělené systémem byla o něco aktivnější, celkem jsem od ní obdržel jeden dárek (kurník) a nic dalšího si nevybavuju, pardon, ještě dvě odpovědi na mé otázky, a to bylo vše. Dál jsem se musel "protloukat" sám.
    A ano, až o dost později jsem se dověděl, že se snad lze "vzdát" mentora a zkusit si nechat přidělit jiného (ale možná jsem něco špatně pochopil, takže jestli píšu bludy, moc se omlouvám). Nicméně už jsem byl z chování mentorů coby kuře dostatečně znechucen na to abych něco takového zkusil -.-. Pak jsem začal mnohem víc "tahat" informace od sousedů, a z diskuzí k akcím, a cosi jako mentoři mi už bylo totálně šumák.
    Uplynul téměř rok, a já o těchle vánočních svátcích založil novou farmu, jednak prostě z nostalgie na začátky farmaření, a za druhak jako "pokusnou farmu" na obzvlášť divoké minihry v akcích, na kterých se zacvičím, a na ostro je pak už pojedu na hlavní farmě. A světe div se, kupodivu jsem měl štěstí na skvělou mentorku, kterou mi přidělil systém, a která byla ochotna radit, v mnohém pomoci, a já se od ní dozvěděl zas jiné věci spojené s mentorstvím apod., které mi dosud byly utajené. Aj díky ní se mi povedlo tu vedlejší farmu rychle dostat do stavu, kdy si může troufnout na většinu akcí s více než slušnou šancí na úspěch. Škoda že mi ji systém nepřidělil o ten rok dříve. Tímto zároveň děkuji Evajzně :).
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Já jsem na zařazení do mentor-systému čekala neuvěřitelně dlouho. Věta "již brzy" tam visela jak strašák a nic se nedělo. Pak jsem konečně dostala svá první kuřata a vážně jsem se snažila pomáhat, jak to jen šlo. Ze svých vlastních zdrojů jsem naposílala řemprodukty, ale faktem je, že většina kuřat vůbec nereagovala a skončila ve 3.levelu - tzn. hru začala, zkusila a odešla. Nehledě nato, že poštu vůbec nečetla, páč ji zřejmě ani nenašla. Přesto jsem pár vypiplala a dovedla až do 40.levelu.Bodů mi však leží v obchodě jen asi 1000, přestože za ně vybírám jen SK, nebo SH. Párkárt jsem vyzkoušela ze začátku toho ušatého souseda, ale byl hooodně lakomý a co psali moji sousedé,že jim nadělil, o tom se mi mohlo jen zdát. A teď škola skončí - nechápu, na co jsem vlastně tak dlouho čekala a na co jsem se těšila. Akorát jsem odvedla práci pro RT a ukecávala a opečovávala pár nováčků, kteří na to stejně brzy hodili guáno. Teď si vyberu nějakou blbost za svých pár bodíků a nazdar. Co k tomu dodat? Velké zklamání...
     
  4. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Mentorom som sa stal hneď ako to zaviedli do hry a piaty stupeň som dosiahol cca po pol roku.
    Keď sa spomínalo niečo o pridaní ďalších stupňov do školy farmárov, začal som sociálne body zbierať znova, nech si trochu nadbehnem...ako pozerám, asi zbytočne :eek:

    [​IMG]
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jdu taky s troškou do mlýna.
    Kuřat jsem vypiplal celkem dost i když těch neakčních byla převaha,asi jako všude,ale když jsem nějaké vyhodil,po deseti dnech červeného teploměru,nedával jsem hned hledat druhé,protože se vrátilo zpět a znovu vyhodit šlo až druhý den,raději jsem počkal do dalšího dne,dal hledat nové a to vyhozené se nikdy nevrátilo,tuším že ho systém nadělil někomu jinému,dárky jsem posílal každý den a pokud byly od nováčků dotazy,poctivě jsem se snažil odpovědět.
    Nyní mám něco přes 6000 bodíků a dekorky rozhodně dokupovat nebudu,naštěstí,tedy jestli jsem to dobře pochopil,nemusím kupovat ani řádek,takže ho klidně oželím.
    Čekám kdy zruší taky kino,to nefunguje vůbec,takže je to taky zbytečnost.xDxDxD
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dlouho předlouho jsem čekal, až jsem se dočkal (naštěstí nikoli až na závěr), a pak jsem měl štěstí na kuřata (mnohá jsem dovedl do 40. levelu)... Samozřejmě více bylo kuřat rudých, nicméně mé úsilí bylo postupně korunováno úspěchem a já se dostal až k vytouženému Dračímu vejci. Pak už jsem se snažil stále o nová a nová kuřata, mnohá pravidelně posílal po minimálním vytěžení (5 dní) ze své kukaně zpět na čerstvé ovzduší (zřejmě na čerstvém vzduchu stejně neobživla) a střádal a střádal...
    [​IMG]
    V poslední době jsem své nasyslené body jen proměňoval za toho králičího souseda (a i na toho jsem často zapomínal). Takže dnes těsně před akcí nesmím zapomenout zase požádat králíčka o sousedskou výpomoc a pak asi již jen dvakrát a adieue...
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Hmmmm. Tak to se teda RT moc nepovedlo. Vypiplal jsem určitě za ta leta nejmíň 200 kuřat a další určitě tisícovka kolem proletěla. Sociální body nesyslím, mám jich necelých 600, neboť jsem je pravidelně utrácel. A teď dostanu príma odměnu za dlouholetou snahu v podobě "kup si za floreny"? Rozum mi to nebere. Určitě řadu kuřat ve hře pomohl udržet právě Mentor systém.
    Největší legru z toho má manželka. Ta se nedočkala zařazení do Mentor systému nejméně 3 roky. Kdybyste viděli, jak se mi chechtala!!! Grrrrrr....
    Doufám, že až budu před porotou, soudce její hloupý výsměch přijme jako polehčující okolnost:D.
     
  8. Zlatonka

    Zlatonka Pisálek fóra

    Tak mentor systém končí a mne to osobně tak moc nevadí, já jsem ráda že jsem měla svoji mentorku, která byla (a pořád je:)) ochotná s čímkoliv poradit, posílala (pořád posílá:)) dárky a celkově mi ve hře dost pomohla. Tímhle děkuji Pučmelounkovi.;)
     
    k.vitek, tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vůbec se mi nelíbí směnej kurz sociálních bodů!Trvalo mi hodně dlouho,než jsem body nastřádal.A teď mi je vymění 10:1 ?!? Fakt trapný.
    Jenom když si vzpomenu,jak dlouho trvalo dostat se do pátého stupně!:p
     
    olivka1180, tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    taky jsem si bodíky neutrácela hned, měnila jsem jen SK, vdomění, že nováčci nebudou do nekonečna, abych mohla měnit každý týden
    i nadále. Když už to musí (spíš chtějí) odebrat, tak aˇnám nechají body body do vyčerpání.
    pokusy na kole štěstí taky nechali původní, když dělali změnu, já tomu moc Vůbec) nerozumím.
    proč právě ty nejdéle hrající musí být poškozováni
     
    Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  11. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    ach jo ..tak já sem naštvaná pořádně >:(:mad:...díky tomu, že sem čekala o půl roku, možná i o rok dýl než ostatní do zařazení mentor - systém jsem na vejce draka nedosáhla:cry:Jsem zklamaná:cry:
    Moje snažení je absolutně k ničemu !
    Žádný dráček fakt děkuji a vzkazuji, že teď nic nepořizuji za reálné penízky .Já vytouženou odměnu díky Vám taky nemám.
    [​IMG]
     
  12. bloboj

    bloboj Pisálek fóra

    tak nám trpaslíkům přijde zrušení týto školy líto, jako kdyby přijel harry do bradavic a na škole visela cedulka zavřeno, to by se asi i rozplakal, nám to hodně pomohlo, protože jsme měli štěstí na skvělý mentorky, jedna z nich nám zachovává přízeň až dodnes, dyt bez tý školy bychom ani nevěděli, jak zasadit mrkev a dost těžko bychom měli v nebíčku tolik stonků, na kterejch si tak pěkně po těžký práci nebo boji hovíme, tak ted jsme krapet smutní, bo je nám líto těch kuřat, kterých se nikdo neujme, a tak asi chcípnou...a na o se RT bude jen tak dívat??? a vy mentoři, nebuďte smutní, i kdybyste za celou dobu pomohli jednomu jedinému kuřeti, tak to mělo smyl...díky, díky vám všem...
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :-DDDD
    Nu, já jsem průběžně vybírala SH a SK... a tak mám 4 (slovy čtyři) sociální body... i kdyby se mi Větev na Stonek líbila, s nejvyšší pravděpodobností "do ní" nepůjdu

    EDIT: Vůbec se nebudu zmiňovat o tom, že jsem měla přihlášku za mentora 1,5 roku!
     
    evainfo, Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, no jen se nerozplakejte, nám taky nikdo nepomáhal, vychovali jsme se sami navzájem. Žádné vodění za ručičku, za křidýlko ,-)))))
     
  15. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Měla jsem velké štěstí a mentorkou jsem se stala hned po spuštění.:inlove:
    Byla jsem nadšená a moc mě těšilo pomáhat kuřátkům až do 40 lvl. Spoustu kuřátek jsem měla i jako sousedy a často se i kontaktujeme herní poštou ještě dnes.
    Odměny byly taky super. Postupovat do páteho lvl bylo zábavné. Celkem jsem si užila 36 505 sociálních bodů. :D
    To obrovské množství získaných králíčků Hopsálků, kteří opravdu byli někdy hodně štědří, vždy potěšilo.
    Ale bohužel, tím jak rostl počet mentorů, tak kvalita klesala. Kuřátka už nebyla a když jo, tak samé červené, co nehrálo.
    Tak určitě nyní souhlasím s ukončením nefunkčního mentorství.
     
    Naposledy upraveno: 7/3/19
  16. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    tak jsem posbírala co se dalo a mám ještě 9 002 body, to tedy propadne ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Dostal jsem tenkrát při spuštění mentora jenom proto, že jsem se přihlásil přes zahraniční forum. Začátek byl dobrý, protože mentorů nebylo mnoho. Žáčku chodilo tudíž mnoho, body skákali, když někdo nepracoval, hned se vyhodil a hned skočil nový. Postupy byli rychlé, jenom tenkrát těch SK, toho králíka s dárky, nebo jiných darů co jsem dostal. Pak jsem dostal draka, už trochu povolila motivace, ale pořád jsem měl hodně sociálních bodů.
    Potom zavedli druhou vlnu mentorů, přibrali jich více, a už byl problém, žáčci přestali skákat, body ubývali na odměnách a nových nepřibývalo.A po čase jsem tam přestal chodit, takže mě osobně nevadí, že mentora zruší.
     
    Arči1000 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- nepropadne, bude vyměněno za Body prázdného hnízda. Vše se píše zde (klikni)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Taky je mi líto konce. Některá kuřátka mám dodnes mezi sousedy a když jsem před nějakou dobou blahopřála jednomu bývalému kuřátku k 200 LV, tak mi napsalo, že za to může lektorka :)). Takže jsem měla radost. A posbírat si za pár psaníček a poslaných dárků pěkné odměny, bylo fajn.
    Nastřádané SB nemám šanci utratit, takže výměna 1:10 je za mě pěkný podraz. Proč?? Proč to nemohlo zůstat i v novém obchodě za stejné ceny? Dobře, nebe je něco navíc, tam bych souhlasila s nějakým přepočtem.
    A proč nepřidali do stávajícího obchodu nějaké odměny, aby se nasbírané SB mohly rychleji utratit a ne vymýšlet nový obchod, přepočty, odměny.

    Nepochopila jsem systém přijímání lektorů, protože se podobně jako já hlásil i můj soused a ten nebyl za mentora vybrán dodnes.
    Takže z pohledu těch "ošizených" je zrušení na místě.

    Mně bude školička a odměny docela chybět.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vždyť máme školičku při akcích po celý rok, jen bez nároku na odměnu. Jak někdo může dělat mentora (pokročilý) když se neorientuje v běžných akcích ,-))))
    Paní učitelka rybička nás vyškolí raz dva, tři čtyři ,-))))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.