Odebrání Školy farmářů (20.3. - 4.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  ..:: Odebrání Školy farmářů ::..
  Prostor pro vaši diskuzi

  [​IMG]

  Oznámení ve hře o ukončení Školy farmářů: 7.3. ve 14:00 hod
  Ukončení Školy farmářů: 20.3. ve 14:00 hod
  Ukončení Obchodu a výprodeje: 4.4. ve 14:00 hod
  Více informací naleznete v oficiálním oznámení.
   
  Alice a Honzulka05 tohle ocenili.
 2. ašada01

  ašada01 Polobůh fóra

  Zajímalo by mě, zda bude mentor systém nahrazen něčím novým, nebo končí bez náhrady.
  Sice jsem měla většinu kuřat neaktivních, ale zasílat dárky se jim dalo a pro mě to byl trvalý přísun SK a šlechtěnců 3. stupně.
   
 3. Medvánek

  Medvánek Ikona fóra

  Hm, souhlasím s tím, že většina kuřat brzy odpadla, ale občas se podařilo nějaké zaháčkovat - pomocí posílání dárků, vysvětlováním, upozorňováním jak lze hru usnadnit nebo na co nezapomenout, jaký zvolit postup apod. Pokud zůstanou začátečníci odkázáni jen sami na sebe, tak bude "odpad" ještě vyšší.
   
 4. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Dobrýýý, asi rušením mi včera přistálo na farmě jakési cosi a mám ho přivítat ,-)))) za celou dobu nic, ne že bych o ně stál. Měl jsem asi tři a ugrilovali se sami, ještě byli drzí ,-)))) jednoznačně blbina na entou ,-).
   
 5. -Kuteno-

  -Kuteno- Ikona fóra

  Pitrýsek ja som dnes ešte vyfasoval 1 kura ale je ugrilované.Minulý týždeň som vyfasoval 3 a došli do 3 lvl-ov a zabalili to.Čo s toho plynie?Že takýmto štýlom si nepritiahnu nových hráčov.Už len my starí hráči tu zostaneme,ale do kedy?Asi do vtedy kým nám tento obchod nezatvoria :D:D:D.
   
 6. Lyzarka

  Lyzarka Velvyslanec fóra

  Zpočátku jsem nějaká kuřata měla, pár jsem jich dokázala i "vychovat" do dospělosti a pak začala přicházet jen stále červená a tak jsem se na to vykašlala a vůbec jsem to neřešila. Ty červená mám stále jako kuřata mezi sousedy....

  Zkrátka, tohle se nepovedlo a ať to raději ze hry zmizí. [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  simca67, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
 7. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj ašada01,

  škola farmářů bude odebrána bez náhrady. Zda v budoucnu něco tuto funkci nahradí je ve hvězdách a hlavách RT, ale v to moc nedoufám.
   
 8. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Je to škoda, některá mnou vypiplaná kuřata jsou dodnes mými dobrými sousedy. Dosti kuřat končilo okolo 22. levelu. Tak alespoň vyberu, co se ještě dá. Bodů tam je dost. Fajn hru všem ;););)
   
 9. Tassadar11

  Tassadar11 Imperátor fóra

  Ktere socialni body - vlevo nebo vpravo, oba ukazatele se jmenuji stejne... cekam ze hodni cast popisku je za pravy a dolni za levy...
  Pokud je za slechtence ted 150 bodu, je to jako 15 bodu podle te tabulky, takze naprosto se vyplati necekat a vybrat odmenu hned, pak bude za mnohem vic?
   
  evainfo, tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
 10. Honzulka05

  Honzulka05 Titán fóra

  To mě podrž co asi bude jako náhrada za školu jestli vůbec něco příjde hlavně mě příjdou ty odměny hodně dobré jenže já si vybírat nebudu,protože jsem za 8 levlů neměl ani jedno kuře a mrzí mě to doufám že ostatní v lvl 90 a víše si také nic nedělají z toho že nebudou mentory každopádně jestli místo školy bude něco lepšího tak se budu těšit Všem přeji hezkou hru :D:D
   
  simca67 a scorpius50 tohle ocenili.
 11. Mikeš

  Mikeš Titán fóra

  To mě podrž, s Hopsátkem se budu těžko loučit. Tu a tam mi dával skvělé dárky.
  Za pomocníky, občas i na 48 h, jsem mu byl hodně vděčný.
  Je to škoda.

  Momentálně mám dvě aktivní kuřata, ve 34. a 38. lvl.
  :(
   
  Naposledy upraveno: 6/3/19
 12. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Tak proč ještě dnes posílám kuřatům slaný koláč, to nevím, když o ně brzy přijdu a stejnak se zastaví v 6 lvl a dost - někdy ani to ne :p bo ten slaný koláč ani nezbaští, to se mi stává dost často a pošlu jim na to i návod
   
 13. -Kuteno-

  -Kuteno- Ikona fóra

  evoku57 od slaného dostanú pípeť preto tie koláče nezobú.Sem tam im treba poslať aj čerstvú vodu:D:D:D:D.
   
 14. Jonsdorf

  Jonsdorf Ikona fóra


  No nedá se nic dělat, jak nabyl tak pozbyl...
  Tady aspoň vidíte jak České přísloví funguje v praxi, tedy ne že by v jiném národu neexistovalo podobné, néli úplně stejné.
  :D
  Jde jednoduše o první odlehčení hry která bude brzo ke spuštění na jiné platformě, myslím že se bude jednat o Unity.
  Výhodou by mohlo být že jde spustit i na mobilních zařízení pro které byla určena.
  No uvidíme co přinese čas...

   
 15. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  To jsem zvědav,jak hráčům nahradi dráčka,co se jim jej nepodařilo získat?!?o_O
  Jelikož jsem poslední roky na mentora kašlal,mám jen 10.485 bodů.Poslední dekorku budu muset do řádku pořídit.Nechtělo se mi neustále někoho hledat a znova a znova vysvětlovat ,cože to poněm vlastně chci.o_O Stejně většina kuřat během krátké doby odpadla.:p
  By mě zajímalo,jak dlouho ještě budem plnit nepostradatelné farmářské zakázky!Bez toho by farma asi nemohla bejt,ostatní zrušit!:p
   
 16. eufrozka

  eufrozka Rádoby autor

  Nevím na co mi bude ten stonek, když si musím dekorace do něho zakoupit za floreny. Sice dvě dostanu (mám 4100 sociálních bodů), ale další 3 dekorace musím dokoupit za 180 florenů, to je dost. To bych raději ty vyměněné sociální body dala za dekorace.
   
 17. slootr

  slootr Baron fóra

  Tak tohle se mi hrubě nelíbí. Čert vem školu, vychoval jsem asi jen 4 kuřata a nakonec jsem skončil s tupým posíláním dárků pěti mrtvým kuřatům a za body jsem si vybíral SK. Ale proč ty dekorky za Floreny? Dobře si pamatuju začátky, přihlásil jsem se do školy hned, pak jsem několik měsíců čekal, než mě tam cosi náhodného zařadilo. Proč má být jeden hráč odměněn (dekorkama zadara) a druhý trestán (nákupem za FL) za něco, co absolutně nemohl ovlivnit? Obávám se, že lidi, co tohle rozhodli, si na rozdíl od nás nepamatují, jak to všechno začalo.

  Fuj, RT, tohle se fakt nepovedlo!

  Já mám bodů 8 602, takže musím dokoupit jen dvě dekorky. Ale nejde o to, kolik, jde o princip!!!
   
 18. satelit

  satelit Hvězda fóra

  Souhlasím se slootr něco se zruší a hráči si jako kompenzaci musí něco koupit. Ne že by mě to zrušení vadilo,stejně ta škola byla jen přítěž,když kuřata nebyla aktivní. Do mentoringu jsem čekal rok na přijetí, chtěl jsem pomáhat, ale když se z toho vyklubalo toto,tak už nebylo cesty zpět.Občas se nějaké aktivní kuře objevilo,ale moc jich nebylo.Rád bych,aby moderátoři reportovali,že by RT ten prodej dekorek měl přehodnotit.Jsem sběratel větví ale dávat měnu za něco co nemohu ovlivnit se mě moc nechce. Děkuji satelit.
   
 19. Apachie1

  Apachie1 Velvyslanec fóra

  A já čekám od ledna 2017 na zařazení do Mentor systému a .......
   
 20. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  satelit - reportovat to určitě budu :)
  Čekala bych také ten řádek - komplet - jako takové poděkování za práci a snahu starých mazáků. Pár kuřat jsem také vypiplala, některá byla velmi zapálená pro hru. A byla jsem ráda za každé kuře, které došlo až do toho 40. levelu. Bohužel těch ugrilovaných, co jsme si přehazovali jak horkej brambor, bylo víc (ještě stále tam 5 kousků griluju, nemá to cenu ani likvidovat, bo se vrátí to samé...)
  Je fakt, že odměny za body jsme si mohli průběžně v mentor obchodu vyměňovat (a vyměňovali) za nějaké ty užitečné věci, vo tom žádná, ale tomuhle fakt taky nefandím.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.