Obydlí pro zvířata - výhodná koupě/ Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Omlouvám se, nevím kam to napsat, ale hnůj k chlévům také patří - vůbec jsem nepochopila informaci "novinku" z ofi oznámení, že hnojiště bude nyní max. 300 ks (vždyť to jsme si získali pomocí hvězdiček na stromě) a pak, že již chlévy hnůj nebudou vyrábět.
    Ještě jednou se omlouvám a děkuji za odpověď.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj bajajaja, zvieratká ti nebudú dávať hnoj iba ak dosiahneš svoju nastavenú kapacitu hnoja. Zmena je v tom, že sa síce táto kapacita nedá navýšiť vlastným chovom, ale dá sa neobmedzenou kúpou na trhu alebo, ak sa ti hnoj z trhu vráti.
    Nabudúce, ak sa potrebuješ čokoľvek opýtať a nebudeš vedieť kde, máme tu sekcie Všeobecné dotazy alebo Nováčci.
    Peknú hru prajem
     
  3. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Jsou tam uvedeny jenom Oranžády a Classic chlévy, přesto jsem se chtěl zeptat zda si náhodou nemůžu za cenu jednoho chlívku koupit také například dvoje Veverky, Motýly, Klokany?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj tavos7,
    podle dostupných informací by akce měla platit tak, jak je napsaná, tj. jen oranž. a clasic++.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    nezmarka.cz pak to ovšem nekopíruje akci Šťastný den..., protože u těch bylo možné koupit za polovic právě i obyč chlívky (florenové) nebo stromy (florenové)....
     
  6. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    classic++ sú už len na Bahame:papagáj,slon,leňoch a had.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě du do toho!:eek::)xD
     
    babina51 a Madulka_cz tohle ocenili.
  8. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    A dotaz jako ze školy - prosím, prosím a budou ke koupi i myší upgrady:p?
     
    babina51, Madulka_cz a evainfo tohle ocenili.
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Viky007,
    jelikož jsou oranžové, tak by měly být k dispozici.
     
    babina51, milostivas a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný víkend všem farmářům :) .. se při akci kouknu a možná ... snad .. doplním, co chybí :) i když je teprve začátek měsíce a florenů se rozházelo vážně hodně :sleepy: ... taky možná raději počkám na O+D a vyměním za "staronovinky" (novinky, které už půjdou posílat) a které určitě hodně hráčů nemá :D ... ale musím souhlasit s čarodějka007, že se to liší od "Šťastný den chlévů" :sleepy: ... tak uvidím a v neděli se rozhodnu :p ..
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Pěkné odpoledne.
    Do akce samozřejmě jdu, ikdyž bych byla raději na "Šťastné dny stromů".
    Akci "Speciální donášku" jsem udělala během jednoho dne, ale stromy jsem si ponechala na ploše a stále je tam mám. Zásoby neuškodí a příjdou vhod. :p
    Zítra ráno se na to podívám a udělám změnu.
    Pěkné odpoledne s vykukujícím sluníčkem.

    Madulka_cz
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Už se těším ;)
     
  13. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Jestliže nebude sleva na všechny stáje za floreny je pro mě akce celkem zbytečná.
     
    babina51, milostivas a modro.ocko22 tohle ocenili.
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Už jsem tento typ akce ani nečekal ;). Ale mile mě to překvapilo a už se těším. Příště do toho ještě zakomponovat den stromů a bude spokojenost na všech plochách :).
     
  15. HaDolína

    HaDolína Zelenáč fóra

    Super, super. Vyndám jich spousty z lišty :p
     
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  16. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    nevim kde jsem tohle oznamení administratoru četl ale oznamily už před delším časem že Expres vlak už prý nebude ....sorry taky mně to mrzí .
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Teprve o dost později jsem zjistila, že ta akce Obydlí pro zvířata - výhodná koupě nebylo jenom kupování TCH za floreny, jak jsem myslela, když to na mě vykuklo po přihlášení na farmu (takže jsem to jen odklikla křížkem, abych měla pokoj), ale dobrá akce z minula, která se tenkrát jmenovala úplně jinak. Ale kvůli tomu novému názvu ukazujícímu na další tahání reálných peněz jsem to ignorovala a nevyužila..

    Takže - Milé RT, bylo by lépe ponechat akcím staré názvy, aby to pamětníci mohli poznat a využít.. Kdyby tam byl býval starý název, tak bych jistě místo polí dala na plochy zvířata a mohla jsem aspoň získat trochu víc BZ a BBZ a zároveň mladé...
    Takto jsem aspoň trochu napěstovala na krmivo pro ně.
    Tak uvidím, jak bude příště..

    (Vkládám to sem znovu, protože Danda psala, že o tom RT psát nebude pokud to je v diskusi k jiné akci)
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zdravím, mám dotaz k dvojnásobku BZ, bude dvojnásobek i ze zvířetníků a výroben - velkokapacitních?
     
    babina51 a milostivas tohle ocenili.
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj abc23,
    akce platí na všechny chlévy a výrobny umístěné kamkoli, tzn. i na velkochovy.
     
  20. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Ach jo, zase se budu muset rozhodnout jestli body nebo padátka k akci. Zřejmě zvítězí padátka.