Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Y_n_O - díky. Chybí mi Kerberos , ale ta tedy ještě není a Pegas. Můru jsem si už do stonku šoupla, tak jí zase raději vyndám, abych o ní nepřišla.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    S vedomim, ze mam na zacatek akce od vecera pripraveno jsem se podivala na farmu az ted, kdyz jsem dorazila domu. Na divosce zvirata, na hlavni a mytine zustalo cosi s nazvem "narcis". Toz sklidim bez JC, nahazu 10 akcnich na pole, prectu forum, jak to pada, mrknu do stodoly a nestiham se divit - z toho cehosi, co jsem dostala v nejakem hodne nizke lvl vypadlo 188 ks o_O

    Btw Skali: Dovolila bych si te opravit - pokud hru po zacatku akce nezrestartujes, akcni plodiny se ti neobjevi - to je fakt, ale o padatka neprijdes (mam vyzkouseno).
     
  3. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky, tak jsme dojeli od nás do Prahy, a z cestovky nám zavolali, že nemají autobus a že shání nový a potom poslali smsku že žádný není a zájezd ruší - tak nikam nejedeme. Je mi to hrozně líto.

    Moc jsem chtěla vidět eifelovku, není to fér.

    Tak tu akci asi zkusím, ale nic jsem si nepřipravovala, tak asi nebudu mít padátka.

    Na náhradní termín máma říká, že už nemá dovolenou, i takhle dostala jenom nějaké volno. A telefon nebrali, tak snad zítra něco zjistí.
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - tak to nemám odzkoušeno (restartuju vždycky ;)). Vycházela jsem z nářků hráčů, kteří hlásí, že ač sklidili, nic jim nevypadlo.
    Edit: A zkoušet se mi to fakt nechce (leda, až bude nějaká absolutně nezajímavá akce :p)
    Madulka_cz - řádek ve hře zůstane, na Kerbera si musíme počkat :)
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hraběnko, Žižka se přece jen vypravil do lesa? Ty jsi nezničitelný element, matlafousko :) Doufám, že oko je cajk...

    Já jsem ještě bez obnovení nezkoušela sklízet. Další akce to jistí, když to na našem servru nepude, tak to doženu :)
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    orlíček: a dali aspoň náhradní termín? Nebo vrátí peníze?
    První 4úkoly hotové, 5tý v půlce. Do rána akční. Z plochy akční 26kamenů.

    Super, všechny mystické a magické mám.... takže si počkám na kerbera a řádek může začít makat.
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Skali - děkuji, opět šoupnu můru do stonku. Tu můžu, ostatní přidám až bude vše v mém inventáři.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Vyzkousela jsem pri minule akci - normalne nemivam cely den farmu zapnutou, ale tentokrat jsem marodila. Ze zvyku po 14 hod. sklidim a v okamziku, kdy jsem chtela oset akcni mi to doslo - zadnou nemam! Vynadam si do, pomerne velkych, hospodarskych zvirat, zrestartuju a k memu udivu byla padatka ve stodole.

    PS: Jak prohlasil Druid.Panoramix (btw zdravim te, mistre! ... opravdoveho lekare jsem navstivila, oko bude brzo o.k.)... Zizka to s jednim taky dal. Je to o zvyku - prvni den nevidis les, druhy den nevidis padajici strom a kdyz prezijes, je to cajk xD
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, dobré informace o sklizni i oku :) Dík 8)
     
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    V jaké místnosti otevřu Fík? Potřebuji je do úkolu

    Tak jo, mám fík dávno otevřený, jenom jsem je někam utratila - a když není nula vidět, tak jsem na ně zapomněla.

    Děkuju všem

    za rady a za účast, už půjdu spát
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Orlicek: To je mi moc líto:(, že to takhle dopadlo, držím palce, ať vám ten náhradní termín přeci jen vyjde. A fík je ve 3.místnosti :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Orlíček: Třetí místnost chrámu, druhý strom. Musíš mít aktivní banán, mandarinku, mango (druhá místnost) a kokosovou palmu ze třetí. Potom je fíkovník.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Ses si jista, ze to neni ve ctvrte? 8) Uz mlcim! ;) Mam rozpestovano, toz na noc kopnu na farmu artycok, do sebe zbytek piva a popreju vam dobrou noc :)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tady čtvrtá nefunguje, tady se hledá artykl do sklípku a ten zatím nemáme. Já mám na noc to delší, co mi věčně chybí na mrkfofku a taky přeju dobrou noc :)
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    S vymýšlením nových názvů se očividně nepáraj.Jednoho Kerbera už máme.
    [​IMG]
    A to si nejsem jistej zda na krchově u Jacka není ještě jeden.
     
    spuntka, petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Napěstovat akční kytku v požadovaném množství na třech plochách - dobrý. Dodat hromady ze stodoly za velmi průměrné ceny - budiž. Ale co ten počet vyskakovátek - vždyť jsou jen tři plochy! To tedy přestřelili. Akci se tedy budu snažit dokončit (jako všechny), ale dávám palec dolů. Žádné nadšení se nedostavilo.
     
  17. monča81

    monča81 Pilný autor

    Dobrý den, o čem prosím je řeč ? Snažím se číst všechny příspěvky asi jsem něco přehlédla:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    oukej
     
    zejdy66, petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Baroland je, potřebuji ho do stonku. :) Pokud tedy tenhle není z toho stonku.
    Jinak 5 místností hotových, pátá do 3/4.... to půjde, snad.
     
    evainfo, petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    monča81 - mrkni na list 4, příspěvek 65. Tam je celá story s okem a jinak se řeší i vypadávání padátek bez restartu, či s restartem po začátku nové akce třeba příspěvek 168 na tomto listu Jára
     
    Druid.Panoramix, petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.