Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zkus hledat hrozen;)alebo hrozno
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Padadel 202 a vytočil jsem si na párty lístek 100% do stodoly na 24 hodin. Takže jsem na vážkách točit akční nebo kvůli padátkům růže či bavlník?
    Zatím jsem dal druhé kolo akční a mám 220 ks šutrů, z toho tři podary. Vypadá na ty tuněné rostliny a akční až na noc. Vstávám ráno , tak to v půl páté seberu, pak v 11.10 při obědové pauze a pak asi hodím růže, protože na další sklizeň se nedostanu. To by byl zázrak, kdyby si vedení bralo oddych od odbojných zaměstnanců.
    Tož jsem si říkal: vezmu si průduškové thé a co myslíte? Áno, je v práci! Doma mám jen ten lipový čaj. Zkusím ještě zapátrat, zda není přítomen bromexin... Jen doufám, že nevzal dráhu do Humpolce za Hliníkem.:wuerg::pxD
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Twinulka 1 jablko alebo iné ovocie po 1ks a veselé zvieratko k tomu,len neviem ktoré zvieratká do tej kategórie patria:music::music:.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Trepíku, lipový nevař, vysušuje, budeš víc kašlat. Uvař si cibuli s majoránkou, oslaď medem.

    První rozpěstování na 10 velkých polích úspěšné, teď zraje druhá várka na 24 polích, pak už dojde na pidipole. A pak se uvidí, jak to z akční padá a co s tím, jestli budu farmu bourat...
     
  5. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem to přece jen už částečně rozpěstovala, ale nepřetrhnu se, co dám, to dám. Nepočítám s tím, že bych akci dodělala. Nemusím mít všechno, žejo! ;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Emo-haunter™ - uprav si svůj podpis, aby odpovídal pravidlům fóra - řádky ve tvém podpisu.
    Děkuji
    Zde pravidla pro podpis
     
  7. pedikura1

    pedikura1 Zelenáč fóra

    Ahojky
    Ať hledám,jak hledám těch 10 ks semínek kamenných růží nemám,abych je mohla vysadit.Ani posílat nemůžu mramorový kámen,protože v dárcích také není.Tak nevím:(
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tahle akce se mi začíná líbit - kamení sice nepadá, ale z trhu za necelou hodinu vypadlo 45 mega krejcarů :p:D
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pedikura1 - hledáš v secí tabulce na farmě ? (na Baha nenajdeš).
    [​IMG]
    Pokud nenajdeš ani na farmě, zrestartuj hru (odhlásit a znovu přihlásit).
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. pedikura1

    pedikura1 Zelenáč fóra

    Skali
    Děkuji moc
    Hledám v secí tabulce ale nic tam není.Zkusím restartovat hru.To bude asi ono.Mám jí puštěnou už od 11. hodin. Děkuji moc.

    *** odstraněna citace moderátorem ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/9/17
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pedikura1 - tak to bude ono - když začne akce, musíš vždycky zrestartovat hru (když to neuděláš, přijdeš i o vypadávátka z první sklizně).
    A neodpovídej, prosím s citací, když odpovídáš hned pod nějaký příspěvek - pouze dotyčného oslov. Děkuji
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z velké sklizně napadalo kolem 16O kamínků, ale vyšlechtěné růže věští víc než dobře, 100% není u nich obvyklé, a jak si tak čtu, tak po čtvrté místnosti a zakopané kosti hledáme révu vinnou nebo hrozno. Já jdu pohledat jejich produkt:)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, obchodní magnát ze mě nikdy nebude, ale to ovoce se mi moc líbí, zásoby nejsou problém a dál uvidím jak budu stíhat ,-)
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Akce spíše podprůměr,ale jak říká čarodějka,cokoli nad půl miliardy vždy potěší.
    Navíc,když není co farmařit,mohu si stavět domečky.
    Mramorků pouze 405,to není ani na sokl.

    [​IMG]
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A já pořád, proč máš, krocánku náš, v podpisu ty vidle. K tomuhle, že?
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akorát tu je mylná informace, jestli jsem dobře četla, tak z bedny vypadne 4ks náhodného ovoce. Jinak všechno je z baharamy, takže jablko z ní nebude, leda granátové. :D
    První 2 úkoly uprostřed hotové. Večer bude snad třetí, po stranách hotovo.
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Bejvávalo,bejvávalo...snad za začátku stačily trojky vidle,pak pětky a když to byly dvanáctky,vyměnil sem je za BACHR.xD
     
  18. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zatím to docela frčí [​IMG] ;););).
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Odpoledne návrat z práce. Mám rozpěstováno, dána malá políčka a na noc dám akční. Ráno asi šoupnu něco na delší dobu.... jsem v práci a pracovat se musí a já se bohužel v práci na hru nedostanu :( a že bych to kurňa uvítala a pomohlo by mi to.
    Padátek mám 284. Přiznám se, že nevím, jestli to je málo nebo stíhám.
    O víkendu, pokud se vleklý moribundus umoudří a bude mi lépe, snad akční napěstuji a i padátka budou.

    Mám dotaz, našla jsem řádek v nebi Mystická zvířata. 3 dekorky mám, chybí dvě. Ty se snad v mém inventáři brzo objeví. Nějaké info k řádku je kde? Co mi oči + únava celého já dovolilo, skoukla jsem fórum, ale nic jsem nenašla. Děkuji za info.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek jim utekl, kdy bude poslední dekorace, Kerberos, se neví, zatím jsou Fénix, Pegas, Drak, Můra. Nevím, co z nich ti chybí.

    Tak jsem sklidila akční a je to jasné - ráno budu bourat, napěstuju akční plevelokamení a pak pojedu na padátka; z akční je, alespoň u mne, nulanulapjud xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.