Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Z první sklizně 181 kamenů. Pravou a levou stranu jsem dodala. ;)
     
  2. abc23

    abc23 Komisař fóra

    2035 ....mě ještě chybí :cry:
    tak toto je bída, bér a vodnice a 165ks kamene, asi to zabalím rovnou, každopádně plodiny dodávat zadarmo nebudu, jenom marakuju té mám mraky.. tak to zkusím na krokodýla.

    tak ještě 32ks bylo ze stromů a 1 dárek, takže už jen něco malinko přes 2000 sehnat :D
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimavy, ovsem ze dvou ploch na pestovani a jedne s chlivkama to vypada zatim dobre, ale uvidi se akcni sber plne plochy, zda bezny prirustek bude splnen...

    Vypadavat ma 440 mramoru/den, v tuto chvili ma byt 8 (nebo chybet 2192 ), mam 215 (chybi 1985 ), mam 9% hotovo.
    Stav kameni : idealne 39 kusu (2380/den ), mam 0 z 11900 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 119 hodin.
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    198 z první sklizně je fajn. Na mýtině 150 ořešáků, zbytek směs, na dvou plochách šípek. Akční půjde 2x denně, na noc opět karafiát a to by bylo, aby nebylo. Dodávat budu až s jistotou, že mramoru bude dost.
    Akce na pět dnů a velký počet padátek, tak to se nevyplatí mít na ploše chlévy, protože z nich může být jen 44 ks. Takže chovatelé a ti, co neradi chlévy bourají, bacha na to, ať pak nenaříkáte na utažené padání.
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Třeba to i dokončím pokud se mi bude chtít. Ještě nevím, ale asi to dodělám celé.
     
  6. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Levá část splněná, jde se na tu pravou, ta bude trochu horší, "do foroty" si nechávám tak kolem 1000 kusů od každé plodiny...ale zatím to vypadá slibně...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Splnila jsem pravou i levou část dodávek, díky tomu jsem na Baha aktivovala lilek, tak teď už "jen" 41 banánů na Helikónii a můžu plnit družstevní úkoly ;)
     
  8. Filipov

    Filipov Pilný autor

    .... po první sklizni 188 kamenů - tak snad to půjde dobře.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak s nepříjemnou výlukou před akcí jsem právě řešila "Premium" které mi bylo vypovězeno i když ještě mělo fungovat, z 15-ti sousedů jen 7 a hnojiště se taky nějak propadlo :oops:. Sem vyplňovala zvláštní dotazník, když tam skočila údržba a nakonec se vše ukázalo jak má být :p ale nervy to byly! ... páni ... to co je v reálu nemusím prožívat zde xD kde jsou všichni milí a příjemní :p.
    No na akci moc připravená nebyla, protože včera pozdě četla ... jen 121 šutříků ale otřesy na farmičce byly veliké xD se to snad zlepší ... no farmička je drobet na šíbr xD. SH moc není tak jdu kouknout, kolik můžu věnovat skleníku :p ... bych chtěla být lakomá šetřílka, ale nemám na co xD Tak držím palečky všem milým farmářům ;)
    P.S. ... jsem si ráno vytočila na 24 hodin bonus 100% do stodoly :p paráda ...
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z béru, vodnice a směsky stromů 243 padátek. Levá a pravá strana byly raz dva, neb jsem škudla a od všeho jsem měla kolem 20.000ks. Něco jsem hodila i na trh, tak se počty snížili na cca 5.000ks a mám zase co pěstovat.
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tak 163 kamenů.... snad to půjde
     
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Levá a pravá strana hotová.
    Mám 235 šutrů. Tak hlavně ať napadá ten zbytek.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    79 padátek celkem bez velké přípravy bo budu určitě Jansdorfův zajíček ;)
     
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Včera jsem přemýšlela, zda-li dát do parku na Baha kouzelný stromy. Nakonec jsem si řekla, že když je třeba víc jak 2 tis. padátek, že to musí jít i bez nich, že to bude padat, zvlášť když to podpořím želvákama. A moc jsem ne sespletla, na první sklizeň nejdelší možné hortenzie nadělily 477 mramorových kamenů. A protože to tentokrát padá ze všeho, tak asi největší problém bude napěstovat to akční kvítí. I když až se rozpěstuje a bude možno zasít na všechny políčka, tak už to při sklizni bude také ve stodole znát.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Přesazeno, hodina času a tak jdu farmařit v reálu .... trávník volá po sekačce ....
     
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Po sklizni 209 + 2 dárky. Slušný výsledek, naseta byla pomněnka, stáje a stromy. :)
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Koukněme se, heleďme se..... z vytuněných karafiátů mi vypadalo 214 mramorových kamenů, základní devadesátka akčních už si taky hoví na políčkách a v další otočce už budou oseta všechna pole, kdo je osel, nechť se dostaví na okresní úřad. ;)xDxD
    A je čas na něco jiného, takže chvíle na zahradě a pak zase na chviličku virtuál a pak zase zahrada, mám to dnes takové rozběhané, ale časem si to sedne a až si sednu i já, třeba k bedně na Evropskou ligu a držet pěsti Zlínu proti Lokomotiv Moskva, tak to bude pohoda lesní. Hraběnko Matlafousová z Matlafousova, doufám, že jsi navštívila očního lékaře a je Ti lépe a zase vidíš svět v jeho celé kráse ( na druhou stranu Jan Žižka ho viděl na jedno oko, pak ani na jedno a jak dokázal křižákům zatopit i bez topičského průkazu)xD.... to víš, když padne něco oka a v té rychlosti od křoviňáku, není radno si s tím zahrávat.... a pokud Ti padl někdo do oka, tak s tím Ti ani oční lékař neporadí, tam si holt musíš poradit sama;)..... anebo ho předhodit hyenám, ty si podarí určitě.;)xD
     
  17. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak jsem zatím prodejem stromů vydělala přes 3 miliony, to mi bohatě pokryje ztrátu, když pravou stranu oželímxD, to množství dodaných plodin naprosto neodpovídá zisku z něj.
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Minulou akci jsem vynechala a i když ani tahle se mi až tak extra nelíbí, tak jsem se rozhodla pěstovat tu kamennou růži a pochytat 2200 vypadávátek. Jelikož jsem v noci blbě zasadila, tak mi kytky dorůstají postupně, ale Růže jehličkovitá + 30 citrónů hodilo docela solidní část z potřebného množství. Už se těším na řádkovou odměnu v podobě bedny s ovocem, takové jedno jablko bude pecka pro mou stodolu xD

    [​IMG]
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Twinulka,
    dokážeš si představit, jak to jedno jablko zamává s TOPkou? :music:
     
  20. Lienka!

    Lienka! Zelenáč fóra

    kde najdem vinnu revu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.