Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nějak tomu nerozumím- když nahážu celou pravou stranu, znamená to, že budu mít z každého kroku nahoře potom navíc 5x50x svůj level Kr? Řekněme pro level 100 je to 25000 x 15 kroků? Tj 375 tis krejcarů? Jaký pak má smysl nakupovat rostliny? Všechno teď stojí kolem 400, takže už když koupím 1000 čehokoli, mám z toho ztrátu. A nebo to prostě špatně chápu, vysvětlí mi to někdo?
     
    maribeja a jana563 tohle ocenili.
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Nemusíš kupovat.Zkus napěstovat.Jsou to samé krátkodobky.
     
  3. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Kupovat nemusím, ale má to vůbec cenu dodávat? Když to prodám, mám výnosy na trhu nepoměrně vyšší. Nebo je v tom výpočtu někde chyba?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Také přemýšlím, jestli nedodávat jen akční a kamení. Asi záleží na tom, jak moc někdo potřebuje ZB. Já napřed napěstuji a nechám napadat a pak se rozhodnu.
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem se rozhodla, že něco málo pustím na trh a ejhle - oblíbená krátká pauza.
     
    evainfo, karbar a petaM2001 tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Výluka a v OFI žádné info :p
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když je výluka neplánovaná, moderátoři dostanou oznámení až po zahájení, jak jsem si párkrát všimla. Však oni se nám ozvou a dají vědět, co se děje 8) Třeba odstraňují ze Stájboly toho medvěda a dají tam něco rozumnějšího ;)
     
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    No výborně, zrovna když mi za pět minut dozraje ananas. Vědět o tom dřív, dám tam něco delšího :(

    edit: No dobře, vždyť se už nezlobím. Je to za sedm minut, ne za pět, údržba skončila, snad už to bude OK :)
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    A to těch kamenů bude opravdu tak moc vypadávat? 2.200 ks je opravdu dost velký počet o_O zejména, pokud má vypadávat pouze na 3 plochách Farmy
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Klárko ... Paříž závidím, leč ne Eiffelovku... můj sen je katedrála Notre Dame ... vrcholné dílo gotického období...
    k.vitek: pokud to bude dobře padat i z akční, problém v tom nevidím, už to tu taky bylo a napadalo to.
    Přišli jsme z lesa, vrchovatej košík, směska idelální na smaženici, uspala jsem malou a jdu uvařit krupicovou kaši. Mates ji miluje s kakaem, já si dám skořici :)
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
    evainfo, majat7155 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já jsem taky guma v klidu si pěstuji ananas vanilku ale že bych se podíval co na to meloun.magie to né:music:
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Melounová magie ti na Baha nepomůže, je jenom pro farmu ;)
     
  13. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Pohodová soutěž, stonek půjde bez problému získat. Levou a pravou stranu dělat nebudu, ceny vůbec neodpovídají tomu, co máme dodat. :)

    [​IMG]

    Farmerama: 87
    Baharama: 213
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jo tak to je fajn aspon mě to nebude iritovat
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ta údržba nebyla tak docela plánovaná - nějaký problém? Já jen, jestli ve 14.00 můžeme bezpečně začít....;)
     
    evainfo, k.vitek a petaM2001 tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zrovna jsem se odhlásil tak za 5.min uvidíme jestli to makáxD

    maká mramor. kámen 170
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  17. slootr

    slootr Baron fóra

    183 kamenů, no nevim nevim. Ale stejně bych potřeboval dopěstovat cibuli, mám ji zmutovanou ze skleníku, kaštanový řádek připravený. Přinejhorším budu farmit pajdátka, už sem to dlouho nemusel dělat...
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    167 kamenů - tak to je tedy na požadovaný cílový počet bída :(
     
    evainfo, maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Kámen 180,levá a pravá strana hotova;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    121 šutrů. Hmmm, počkám, jak to bude nebo nebude padat z akčního kvítí a podle toho se bude rekonstruovat farma...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.