Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Neboj, když to bude padat zbytečně moc, pozveme Trepifajksla, on rád sbírá kameny z polí... ;)

    EDIT: a když si donese hříbky, tak mu uvařím i tu polívku, ač nejsem Plajznerka 8)
     
  2. Boty

    Boty Magnát fóra

    Matlafous 123, ne abys navštívila nějakého lesního druida, pěkně mazej k doktorovi, oči máš jen jedny i když jsou dvě :)) ( tedy většinou) . Jinak už začínám docela slušně bohatnout (konečně) , plodů stromů mám kupodivu dost :p
     
  3. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Hm asi jsem to nějak přechválila,ale 2200 vypadávátek ze 3 polí je docela dost,tak nevím jestli to tak bude padat,aby za pár dní tolik jich tolik dají no uvidíme
     
  4. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Ahoj, je to velmi lákavé, ale mám prázdnou stodolu na ostrově, takže se této akce nezúčastním, nemám ani tolik KR, na trhu je to tak pro milionáře, asi něco málo prodám, ať taky něco získám, jinak v pohodě počkám, však zase bude něco zajímavého, co zvládnu :))
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdo má dost, prodává. Já neprodávám, já syslím, sama mám málo, ale něco co mám, dodám. :D Pak bude topka a na mém trhu jsou topkaři. Pošetřím, předám a bude to užitečnější :)
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jako tradičně chci stonek, ale 2200 vypadávátek zařídit během pracovního procesu.....to chci vidět. Z požadovaných plodin mi chybí jen trochu fíků asi 60 a cca 1000 ananasů, takže to se dá zítra během dopo. dopěstovat a na akci být připraven. Budu doufat, že z tajemné sazenice vypadne mýdelník....
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    snad trošku vydělám na trhu:p

    banán: Mám 3116. Ideální stav 200. Plním na 1558% Hotovo 1558%
    mandarinka: Mám 21916. Ideální stav 200. Plním na 10958% Hotovo 10958%
    mango: Mám 9895. Ideální stav 200. Plním na 4947,5% Hotovo 4947,5%
    kokos. ořech: Mám 26043. Ideální stav 200. Plním na 13021,5% Hotovo 13021,5%
    fík: Mám 13383. Ideální stav 200. Plním na 6691,5% Hotovo 6691,5%
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Plody stromů - dobrá. Ale 6000 rostlin - njesem velkostatkář (a čestně přiznám, že mám od každé tak 150). Z toho plyne, že mám smolíka a pro vás dobrá zpráva: Padat to bude o 106, jakmile se nezúčastním.:p
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, na akcičku mám všechno mimo akčních a padátek, jelikož končí až v úterý, to by v tom byl zakopaný kozel, kdyby stonek nestonkoval. Už se těším na druhou odpolední a začne to rozpěstováváním. Vždy je to výzva. Jára
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    -pechfógl-: Já rostliny taky neměla a už se mi podařilo je dopěstovat - dokonce už jsem i něco prodala. Jsou to všechno krátkodobky, to budeš mít za chvíli :)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pechfóglová, co je to za řeči! Hezky nasaď rukavice, vem holiny a vykluč stromy a chlévy. Na třech prostorech to musíš dát za pět dnů i kdybych na praseti jezdil. Hm, nevím koho todle rčení napadlo - takový blázen fakt nejsem. Ale je fakt, že už jsem dlouho počlověčený...
    YNO - strhnout mi hřbet se ti zachtělo! No, máš smůlu! Ten moribundus do rána sedl na průdušky a mám po ptákách. Mám je takové choulostivé ještě z těch dob, co jsem bloudil po lesích a hledal užovky. Zlatá Plajznerka - i když to byla ženská jako řemen. Ta zajisté měla v nebi protekci. páč předělat čerta,ó to se jen tak někomu nepovedlo.
    K akci - maracuju a skořici už mám, teď jsem hodil hrozno na pohopole. Přeciť se nebudu přihlašovat co 3/4 hodiny. Hrozna je sice dost, ale co kdybych zabloudil na trh a něco nabídl koupěchtivým:)
     
  12. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Udělám levou stranu. Plody stromů. Těch mám dost. A pak hurá do lázní. Farma mi může být ukradená.:D:D
     
  13. jatelina

    jatelina Pisálek fóra

    Odměny jsou celkem.... FUUUUF... No ale řádek na stonku je takže vlastně proč se do toho nepustit že....? :D
     
    maribeja, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zajíci
    ... No bereš mi to z úst...

    Včera jsme na výletu s prckama.
    Sice jsme žádného zajíce neviděli neb se umí mršky schovávat?
    Ale bylo k vidění spousty jiného...
    Dnes jsme měli odjet do Němec na nákup neb za hranicemi panují velké povolební slevy.
    Ale je u nás na západě mlha jak hrachová polévka a tak jsem byl přehlasován radou mladších že se nikam nejede.
    Akci nedělám neb šetříme zásoby a připravujeme se zateplovat farmu na zimní období.
    No a vám co akci děláte držím palce, přeji pohodový den plný Státnosti a Svatého Václava...
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  15. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, tohle dělat nebudu, jedeme do Paříže a já uvidím Eifelovku. Už se moc těším.
    Hezky si tu hrajte a nezlobte.

    Klárka
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Klárko
    ...
    Pokud to bude poprvé tak Ti můžou všichni závidět...
    Jen škoda že není ideální počasí ale i tak je to úžasný zážitek!
    Gratuluji...
     
    MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Heč a já jedu do práce,zážitek to taky bude exelentní ikdyž né poprvé:pakci asi začnu,ale jestli dodělám je ve hvězdách.Je prodloužený víkend,lidi se cpou na hory(nevím co tu pohledávaj),máme pout,jedou mi dětičky-času pomálu.Mějte se hezky,užívejte svátku:inlove:
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zítra odjíždím do Prahy, slavit vnukovy narozeniny, neviděla jsem je oba-i vnučku- od ledna, takže na akci nebude čas, dnes rozpěstuji, ráno sklidím a uvidíme co dál. Stejně nemám všechny řádky. První dva úkoly budou za pět minut ale ten zbytek těžko.:p;)
     
    MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Klárko, hluboká a upřímná závist. Jen jestli to stihneš, než i tu Eiffelovku oplotí.... Pro mého syna byl první pohled takový zážitek (časně zrána, vodotrysky na Trocadéru spuštěný, nikde turista, slunce pozlatilo) že se naučil francouzsky, udělal státnici a odjel na stípko studovat do Dijonu. Tam měl ovšem jin zážitky, burgundské červené především..... A to chtěl původně do Disneylandu!:p
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    A hele - ta mlha je u nás taky. Bydlím v podhůří Krušných hor.
    A zítra se chystám na výlet do okresního města do práce. Jen doufám, že si co nejvíc klientů vzalo dovču na prodloužený víkend a pro jednou budou otravovat co nejméně... Vzhledem k těm mým chorobným průduškám. Zítra by tudíž byl eventuelní klid na druhou sklizeň, ale co má šéfová klíče od naší kanceláře, si mohu škubnout ocasem. Nevím který Belzebub jí to dovolil, není nic horšího. Tudle se přihrnula i s emtézačkou zrovna v mé obědové pauze. Nechal jsem to na kolegyni, vytáhl noťas a oběd a makal. No, neotravovaly mne i u mého koutku? - bylo to sakra důležité, nenechat mi zdlábnout oběd v klidu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.