Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu... je řádek, ty mám ráda, pomocníky na měsíc si kupuji, hru mám pro radost... Takže ti, co tady nadávají, nehrají jen pro potěšení v tom samém smyslu jako já, nechci plnit, neplním, nehci šlechtit, nešlechtím... atd.... vždy mám možnost volby.
    Mám ráda bedny... i když je v tom jen jedna jediná rostlinka :). Občas překvapí a vypadne z ní kupon 1 nebo 3 hodinový, ZB, 25hvězdiček, bedny s nářadím...... Hraju něco málo přes dva roky a mám stále co dělat.
    Jezdí vlaky, nepotřebné stáje, stromy můžu rozdat, prodat při OaD nebo poslat vlakem....
    Jo a houbičky stihnu taky, autem jsem v lese za 5min, za 1,5h košík hříbků (50 - 60 ks)....kytka s vodou a hnojem poroste 4:20h.
    A vyhovuje mi pěstování na farmě, to, co dodám si zase na baha v klidu dopěstuji... :)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Trepifajksl na čo by si si chrbát ohýbal?xD.Treba ísť do kameňolomu a oni ti tých šutrov navozia v nákladákoch i bočnice pridajú aby ich bolo aj navyše xDxD a máš postarané.
     
  3. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zdravým farmáři to bude muset pajdat jak o závod takových šutrů jinak mám vše 8 krát akční otočit a je hotovo.... snad ;););).Na houby stejně půjdu:).
     
  4. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Baha plodin dost nemám a dopěstovávat už nebudu, za ty krejcary to nestojí, ale TBZ se hodí vždycky a plody nejsou problém. No jsem zvědavý na padátka, snad budou ventily otevřené naplno :oops:. Řádek slabý, aktivace 24 hod by byla vítanější.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uz mam peri plnou tlamicku, leze mi i usima (bud rada, ze ses nezucastnila - to ti byl hotovy masakr) xD a ted uz sup kokodako zpatky na kolo, prestan vracet vidle a zitra ve dve at vas vidim obe na startu hezky nadskakovat! :D
    Btw jsem se sla, skoro po 14 dnech predehrat s krovinakem na louku (zitra nastupuju do lesa) a chytla i pres sitku soci do oka. Jdu za sousedkou, at mi to nejakym dlatem vylovi.... ta me ale dotahla k nasemu vesnickemu felcarovi, ktereho uz 35 let nikdo nevidel (kdybych videla v tu chvili ja, byla jsem prvni 8)). Ten mi nejdriv diagnostikoval sedy zakal xDxDxD, nasledne jecne zrno xD a ted si teda musim dojet do spitalu nechat tu vec uz konecne vylovit, protoze uz nevim, jestli mi tecou jeste porad slzy smichy nebo uz zase diky cizimu telesu nalepenemu kdesi na bulve :D
     
  6. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Co mám to střelím a jdu na houby,když už jsme se přestěhovali do tý děrevni.Tohle furtdokola mě nebaví.
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kuteno, když oni v lomu to chtějí zaplatit a pěkně mastně! Tož to ne! Já jako skrblík raději ty záda ohnu, však ono jim to neublíží. Člověk pořád sedí u toho PC - v práci i doma.
    Hlavním lákadlem je samo stonek, jinak bych se na to vybodl...
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  8. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    No odmeny nic moc sem zvedav jak to bude padat to zas bude hruza xD
     
  9. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    Ahojte prosim Vás poradte mi kde najdem vinnu révu .....:(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    najdeš jí na Baha.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/9/17
  11. badeda

    badeda Pisálek fóra

    Baha, košík v levé liště-semenářství, Opičí chrám-druhá komnata, první kytka
     
    Lišiak-Vuk, petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  12. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    no to viem že na baha len ja ju tam neviem nájsť ani medzi rastlinami ani v obchode ani v chráme je aj inak pomenovaná? Ďakujem
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Danuska, u nas je to Hrozno
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Danuska32 to je po slovensky hrozno.duna.duna bola rýchlejšia.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Danuska32: vy na Slovensku nemáte vinnou révu, máte klik tady Hrozno.
    Tak byli dva rychlejší, mno, příště se nebudu párat s klikacím odkazem xD
     
  16. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    Ďakujem myslela som si ale nebola som si istá.....
     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu jako vždy s tím, že co dám to dám. Odměny jsou v poslední době slabší, ale jsou to odměny ;), vždy se něco hodí. Baha plodiny mám od každé víc jak 10 000, tak je to bude dodáno hned, baha stromy taktéž. Horší to bude s padátky, ale třeba jako vždy nakonec napadají. Tak všem kdo toho jdou přeju ať nám to padá. :)
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pravá část - tropické rostliny
    DodejOdměnaBonus do hlavní části akce
    6000x marakuja1x Podivuhodný bahama výběh “Titan”50x level kr.
    6000x skořice2x superkrmivo50x level kr.
    6000x vinná réva2x hvězdička50x level kr.
    6000x vanilka1x Pinkie Pie koláč50x level kr.
    6000x ananas3x zlatý banán50x level kr.
    není mi trošku jasné jestli je to level farmy nebo opět bahamy ;)

    matlafousko: co nebylo může být
     
    Naposledy upraveno: 27/9/17
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Krejcary se snad nikdy Baha lvl nenasobily nebo ano?

    EDIT: Ze by RT srsel az takovou kreativitou? xD Nn, to se mi nezda :p
     
    Naposledy upraveno: 27/9/17
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já se ke čtení dostala až teď a došla k počtu 2200 mramorových kamenů jen na farmě xD páni, vždyť mi to
    farmičku úplně zasype ... a není to fakt nebezpečné :p sem se toho nějak lekla xD. Odměny beru jako "jen odměny", plodin na baha je docela dost a další stoneček opět vítám. Horší je čas na pěstování ... sem si vzala i pracovní sobotu ... to musím zase trochu spočítat ... chjo. Akcičku chci udělat jako každou jinou, tak snad to bude dobře padat ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.