Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Matlafousi děkuji.Konečně vím,kde hledat kalendář akcí.Tohle mne nenapadlo.
     
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Plnohodnotný kalendář na celý měsíc je k dispozici v Oficiálních oznámeních.
    Jeden musí stačit. To víte, nejsou lidi...času je málo...práce hodně...dyť to znáte ;)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    burds Bud v klidu - ani me ne, protoze jsem byla zvykla hledat v kalendari v hlavnim menu fora (ktery momentalne zeje prazdnotou)... pomohl jak jinak, nez strycek google ;) Btw doporucuji ho pouzivat pri hledani cehokoliv na Farmerame, protoze mistni fulltext fora stoji za velke tamto ono.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Šmarjájózef - von by mě klidně voškubal jak slepici :eek:
    V tom případě jsem nucena přehodnotit svou objednávku: Jednak bude teda stačit nějaké to podsvinče, krve tak maximálně půl litru. Pséka jen jednoho - bez rodokmenu - stačí vořech. Dečku rušim, koupim si ubrousky.
     
  5. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Matlafous, ty seš hlava, díky moc..:)
     
    zejdy66, babina51 a matlafous123 tohle ocenili.
  6. madlovamartina

    madlovamartina Zelenáč fóra

    muzu rict že hraji hru jiz nekolit let tak tohje byla ta nejhorsi vubec zadne kameny nepadali takze za poctivou praci to byla ztrata casu
     
    jancamamca a babina51 tohle ocenili.
  7. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Všem děkuju za rady i za dárky.
    No ale to byla má poslední sklizeň a pak hurá do práce,no už se až do večera k počítači nedostanu.
    Škoda-zase nedoděláno.
     
  8. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak mi nakonec zbylo 200 kamenů, na to, jak to vypadalo nejdřív beznadějně, to nakonec byla docela pohodová akce, bez potřeby plýtvat SH a nakupovat.
     
    Xenie6161 a babina51 tohle ocenili.
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dopadla jak Rudolf se zatměním. Ve chvíli, kdy jsem chtěla přihodit poslední várku, vešla zdeúřední osoba, co měla přijít včera a já nestihla. Ještě teď ohryzávám vzteky futra. A jestli mi ten štempl nedá, tak se má na co těšit. Do smrti jí to nezapomenu!:mad:
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, počkej, to mě zajímá, ani jeden kamínek během akce nevypadl? To bys byla asi jediná komu kameny nepadaly ,-)))

    pechfógl tak to je pech teda
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    -pechfógl- - já ti nerozumím, to se necháš zaskočit nějakou úřední osobou?
    Vždyť i ona může minutku počkat. Farma je za všech okolností na 1. místě.
    To já jsem tě považoval za zarytější farmářku.
    :DxDxD
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nedá mi to aby som sa nepochválil aký klenot som odtajil zo sadeníc na farme z akcie xxl mandľovník,xxl jedľa,xxl katalpa,xl magnólia,sekvoja a šiesta tá ma dorazila xxl jabloň:(:(.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak nakonec vše dopadlo nad očekávání,zachránily to růže, lilie a narcisky, potom 1250 SH a 320 leteckého hnojiva plus urychlovadla (řemesla),,minutu před odchodem do práce. Dnes po odtajnění tajemniček, další překvapení, krokodýl a muškátovník, mám velikou radost, děkuji mým sousedům za dárečky, bez nich by mi asi ještě pár kousků kamenů chybělo a musela bych je dokoupit. Děkuji všem za Váš ohlas v mém předešlém příspěvku.
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    gratulace všem kdo dokončili a chci se pochlubit tajemnem,zase vše do lišty,já se snad ničeho nedočkám a nejvíc potěšili slepice atd.
     
  15. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak já dokončila, 4x jsem otočila s SH růže, přece taková snaha po celou dobu akce a nic?! to néééé ;)
     
    MatysekKamilek a GordonSargent tohle ocenili.
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Akce skončila, přepočet proběhl, děkujeme všem za zpětnou vazbu. :)
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.