Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce nic moc,ale budu jí dělat ;)
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Z požadovaného mám akorát ty banány, ostatní jsem naházela do úkolů v hamižné touze získat z nich pár zlatých banánů a otevřít pár dalších rostlin. Včil co teď? Jít do toho nebo si jet dál po svých kolejích?
     
  3. Boty

    Boty Magnát fóra

    Nemám :cry: , takže nedám a raději budu hromadit zvěř a pod. na další akce. Jedeme na týden do termálů, takže ráno sklidím, pošlu dárky a večer doplním v klídku nějaký ten úkol v družstvu, možná něco prodám a tak pořád dokola, počkám si na další akce:)))
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Další akce, která mě míjí .... raději polezu v lese na houbách po čtyřech než bych minutu zbytečnou u této akce strávil .... :)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi si počkám, zda RT něco přidá do odměn ;) kdyby aspoň to tajemné byly novinky, tak bych se dlouho přesvědčovat nenechala, ale takto? nevím, nevím
    Zasadila jsem nejdelší plodinu na sklizeň ráno a asi v pěstování do úkolů budu pokračovat
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem. U nás je skoro jako na dušičky a slibované babí léto nikde. Tak do akce jdu a už se těším na další řádek na stonku. Souhlasím s Lyzarka, že když se akce týká Ostrova, mělo by se pěstovat tam. Určitě by to byla pěkná změna. Zásoby mám dost velké, tak už zbývá jen akční a padátka. Zdá se mi, že jich je trochu moc, tak se nechám překvapit, jak to bude padat. Ať se nám všem akce podaří.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se bála zbytečně, nechtějí toho tolik, krom manga jsem měla všechno; a teď už mám z tržnice i to mango :) Akorát zase napěstovat tolik akčního kvítí a pochytat pajdátka... Co už, řádek je řádek 8)

    EDIT: tak jsem si říkala, co jsem udělala s tím mangem, když mám na ploše klasicky od každého druhu tři stromy... a oni mi ho žerou lenochodi, prevíti mrňaví xD
     
    Naposledy upraveno: 27/9/17
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) mno, na Baha je stodola vcelku slušně naplněná, takže zřejmě i nějaký krejcárek kápne při prodeji přebytků těm, kteří mají plodin a plodů málo ... jen mě "neba", že opět budou políčka na farmě obsazena akčním kvítím a ty tzv. expertní úkoly opět a znovu budou odsunuty na později ... nu což, aspoň mám pořád co dělat ...
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stonek bude dobrý,ale odměny za trop.plodiny jsou směšné a už teď na trhu za 500,tj při úkolu dodat 6000 ks máš odměnu já 6000kr a když je nedám ale prodám tak mám 3mil.kr
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, není nutno se ani rozčilovat, nadávat, vztekat se či smutnit. Moc se mi líbí přístup Jonsdorf - slušně řečeno, má to v mrkvi a půjde si čas užít nějak jinak, smysluplněji a akci ukazuje záda - to je jeden přístup.:D A druhý bude ten, že do akce se zapojím a je úplně jedno kolik z ní udělám či kolik na ní vydělám.:D RT a tvůrce hry mám hluboko někde ( v guáno dílně) a co si myslím, to by si jako diplom či čestné uznání asi za rámeček a na zeď nedali. Svým přístupem si asi o nás myslí to samé a tak jsme si kvit.xDxDxD
    Akci zkusím, protože ve stodole mám jakési přebytky a tak jim pustím žilou na splnění úkolů a co s tím kamenivem? :)No, buď napadá a naroste anebo nenapadá a nenaroste. Škoda, že akce nejsou více komplexní - taková nějaká akční kytka na Baha a samostatné padátko na BAHA, jen tak pro radost hrajících dát nějakou pěknou minihru na to staveniště či urychlit děsivku, ale to už chci po tvůrcích hry asi moc,že? No nic, takže těm, kdo do akce půjdou, přeji hodně zdaru a těm, co ne ať mají hezké počasí a užijí si ho. A herdek, baby, už s tím babím létem taky něco udělejte.... však je to pro ostudu. ;)xDxD
     
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Potřebné plodiny mám, akorát jsem dokoupila fík a hned zasadila.
    Takže akci zkusím, jen ty pajdátka nevím jestli dojdou.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    metlafous123 moja reč treba aj zarobiť keď je za čo.Vyše 15 mega zarobených za pár minút aspoň bude na nejaké vyššie šľachtence.Teraz ja dám iným zarobiť.Zase tajné v odmenách?Už sa na tie oranžové stajne a žlté výrobne teším.Ako dnes ráno som sa potešil oranž.kurínu,kravám,včelám,bobor a žltým výrobnám farbiarni,včelárstvu.Ešte boli pribalené korytnačky,rybárik.A tie stromy?O tých nebudem ani písať. To bolo žúžo prekvapko.
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já nevím ,vždy se rozmýšlím pak akci udělám ale tady za tolik rostlin z baha ,pěstování akčního,spousta šutrů je tajemno co jde vždy do lišty,po 1 ks dárek v bednách .....asi půjdu na houby a využiji poslední krásné dny a vynechání akce mě mrzet nebude. RT taky vynechává kupony na kombajn s SK se nepřetrhne tak to taky zkusím vynechat ;)je to jen na mě.....
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Druid, řekni si Indiánům, ti ho mají souběžně.
    Raději ni nekontroluji zásoby, abych neměla deprese....
     
    petaM2001, Pitrýsek47 a vilm4 tohle ocenili.
  15. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Dalsi akce, kterou vynecham Radeji si zitra zahoubarim a po navratu budu pestovat a prodavat
     
  16. vavatava

    vavatava Pisálek fóra

    Čaute, no tie odmeny veľmi slabé v pomere ku dodávke do úloh.Páni od RT by si to mali uvedomiť a trochu tie odmeny vylepšiť
     
  17. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Tak sa posnažím splniť nejaké úlohy. Ale neviem či to budem stíhať. Keďže som v Taliansku/ Laimburg a sú tu teploty okolo 28-30 stupňov ( ale rána sú chladné okolo 7-8 stupňov)tak sa radšej pôjdem poprechádzať po skončení pracovnej doby. Je tu čo pozerať.
     
  18. llew65

    llew65 Vážený autor

    2200 vyskakovátek a vyplenit stodolu za takové odměny? To si z nás střílí? Skoro půlka odměn jsou tajemné sazenice, které zásadně vydávají odpad do lišty. Jediné, co bych potřeboval jsou zlaté banány, ale kvůli nim si žíly nepotrhám. Takže tahle akce mne nechává absolutně chladným.
     
  19. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Každá akce - řádek. Už je to otravný, asi abychom kupovali pomocníky, protože bez toho to se uklikáme :wuerg:
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si dnes zasil vanilku, koukl do stodoly, jak to vypadá s dalšími bylinami. A zjistil jsem, že jsem nějak nakrmil moc slonů a je třeba dopěstovat maracuju a skořici. Nu. bourat pole jsem nemínil . Pak jdu na fórum a ejhle! RT má také akutní nedostatek těchto bylin! A není žádný troškař, hned po šesti tisících. No, maracuja za chvíli bude, pak tam hodím skořici a během akce můžu dodělat do zásoby. Tedy raději bych šel ven, ale chytil jsem nějaký moribundus mizerný a tak teďky slopu lipový čaj s medíkem. Lepší by byl grog, ale to by mi dna setsakra spočítala. Ne že by ten moribundus už v těch kloubech neřádil, si připadám, jako že na mne na noční skočilo nějakých 20 let navíc... :sleepy::p
    No do akce jdu, ale že bych jásal to tedy ne! Je fakt zajímavé, že nám chtějí pustit žilou, co se týče tropických plodů, ale padadla budou jen na farmě! A ještě v takovém množství. Není určeno z čeho to bude padat, tak zůstane můj obvyklý mix. Nebudu bourat, stačí 300 políček a fertyk! A kdyby ty šutry nestačily, znám perfektní místečko, kde si můžu nasbírat a ještě mu tím pomohu.:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.