Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pecuska007 - seznam farm. zkratek

    30/30 - označuje úroveň Živoucí legendy na stromě moudrosti.
    Kaštanový řádek - řada na magickém stonku z akce kaštanový festival (listopad 2014)- kouzelná moc co 96 hod. 50x váš level BZ, 45x váš Bahamarama level BBZ, zvýšení efektivity superhnojiva o 5 % po dobu 6 hod.
    Za pomoci tohoto řádku, SH (superhnojiva), vánočky a bílé nevinnosti a vyšlechtěným bonusům ve skleníku Láska k SH 25% a dalším lze např. u růží (a některých jiných plodin) dosáhnout nulové doby růstu - okamžité sklizně, a tím se dá získat mraky padátek téměř okamžitě.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/17
  2. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Skali *** odstraněna zbytečná citace***
    Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým, stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali


    Díky moc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/10/17
    petaM2001, bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to dopadlo dle očekávání, ten 3denní výpadek jsem už nedohnala a končím 2 políčka před stonkem. Akční jsem stihla dopěstovat, ale kameny se zkrátka nedovalily ;), takže končím. Dokonce jsem uvažovala, že bych svou snahu odměnila nákupem koše - ovšem na těch chybějících 600 kamenů bych musela koupit 2x největší a 1x velký, takže jsem tuto úvahu velice rychle zase opustila :)
     
  4. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Zdravím všechny farmáře, zvláště ty veselé, i když sama moc veselá nejsem. Chybí mi ještě 180 kamenů, na polích pidi s květákem - ten bude v půl druhé, no tak si myslím, že to nedám. Všem kdo mají hotovo blahopřeju.
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Tak i já se řadím mezi ty co to zřejmě nedokončí. Chybí mě 142 šutrů a sklízím ještě v půl druhé lískáče. No ale určitě si nezoufam, vždyť je to jen hra a řádků je v nebi hafo;) Tak hodně padátek všem, kteří se ještě snaží. Ahoj
     
  6. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všichni, tak jsem, pár hodin před koncem, dokončila akci. Padátka dovypadala z cibule, česneku a a karafiátů. Ten včerejší šok, kdy mi vypadlo 44 šutrů z pohopolí jsem ustála, farmu nerozkopala a nakonec to dopadlo. Soucítím se všemi, kteří kvůli hopsadlům nedokončí. Je to k vzteku, ale snad příště to budou menší nervy.
    Hezký (i když je hnusně) den. LF.
     
  7. -budulinek13-

    -budulinek13- Zelenáč fóra

    tak jsem to zvládla , poslední sklizeň a je hotovo, super,ale bylo to o prsa.......a ted hurá na další úkol
     
  8. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Takže má poslední sklizeň-zase chybí kameny-42 kusů.
    Poslední dobou vždycky skončím těsně před koncem kvůli padátkům a přestává mě to bavit :mad:.
    Jak se rozčílím seknu s farmou a hotovo.
    Všem,kdo dokončili,gratuluju. A já jdu na panáka :p.
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    brnensky-zahradnik - to dáš! Dej 45 polí 1x2 s něčím skleníkovým, pokrať vším možným (alchymista, barman, voda, hnůj, SH) a budeš mít 45 padátek. Ještě cca 3 hodiny, to bys měl stihnout. Samozřejmě, pokud nemusíš odejít do práce (či z práce, podle toho kde jsi).
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dva dny jsem byla mimo internet i telefonní signál a tak jsem po dlouhé době musela zase vytáhnou kaštánky - chybělo mi přes 400 šutrů. Ale nakonec jsem vše stihla a stonek už dělá svou práci.
     
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    brnensky-zahradnik - když zaseješ teď na tři plochy se superhnojivem a sklidíš před druhou, tak máš dost vysokou šanci akci dokončit. 42 kamenů není tolik ;)
     
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Z jedné plochy růží(čevených) s SH napadalo z normálních velkých polí okolo 37ks...na jedné ploše.

    Takže nakonec stonkuji.
     
  14. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    Akcia dokončená, stonok už stonkuje ...
    Nebyť vytuneného karafiátu a zásob zelených kvapiek od pralesnej karnevalovej kráľovnej, tak to
    teraz nedám.
    Keďže mi chýba gaštanový riadok, tak som dorábal chýbajúce padátka - cca 500 kusov.

    Ako som už písal na inom mieste, všetky prehliadače idú odpískať FLASH PLAYER, jeho výrobca ADOBE tak isto a hra bude už len klesať v počte hráčov a hviezda farmeramy bude zapadať.
    Užite si hru, kým sa ešte dá a kým to má zmysel.
    Všetkým držím palce, nech sa podarí padátka dozbierať.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chybí mi přes 200 padátek.
    Už nemám co bych ještě mohl vykoumat.

    Tož tak no.
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous123 - no jo :D. A ráno jsem koukala, že jsme tu strašily jen my dvě. Šla jsem holt spát se slepicema a ve 4 byla jako rybička. Farma ovšem spala až do 6.

    K akci: nechci prudit, ale momentálně mám 943 kamenů navíc. V 13.30 sklidím řepku, tak to ještě dost poskočí. A to jsem včera padátka nijak nehonila, brambory, houby apod., jen to co potřebuji.
     
  17. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    brnensky-zahradnik - neházej ještě vidle do žita, jsem si jistá, že ti to ještě napadá,
    můžeš taky zkusit požádat o dárky, chybí ti jen malinko !!

    a v nejhorším se dají i koupit za floreny
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja :D Presne! Bezne farma vstava na sestou a ja ve 3 cumim do stropu, kdyz brzo padnu za vlast 8)
    Dneska od rana ale leje, jak z konve, takze pauzuju a nastupuju s krovinakem zas zitra, tak uz se vidim, jak mi za chvili padne hlava do ovsa xD
     
    Naposledy upraveno: 3/10/17
  19. arab146

    arab146 Rádoby autor

    hotovo, hotovo,hotovo........jsem superfarmářka.....:)opět o fous minulá akce dokončena půl hodiny před druhou a dneska dvě a půl hodky před koncem:cry::cry::cry:
     
  20. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    tak hlásím že asi to nakonec stihnu :oops:..sice mi chybí ještě cca 400 akčního a 40 šutrů,ale to by už mělo klapnout..ale musela jsem obětovat mé poslední zásoby zelených kapiček od královny,ale pořád lepší jak dokupovat koše,páč stonek prostě chci když už jsem tomu obětovala tolik času,SH a vrtulek...ale je to celkem masakr když člověk chodí na odpolední a nemá přístup k netu...těžko se potom plní takto,pro mě teda náročná akce..držím pěsti kdo ještě finišuje jako já...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.