Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ver-cermakova

    ver-cermakova Zelenáč fóra

    Opět nedoděláno, vůbec nepadaly kameny, chybí mi jich asi 950ks.
     
  2. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Akci nedodělám,chybí mi stovky kamenů.
     
  3. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    hotovo. Včera večer, bylo by i dříve, kdybych nebyla líná stěhovat JC z plochy na plochu(mám 3 JC, takže to už ovlivní). včera jsem je stěhovala a padalo to jako divé.
    Dnes mám opravené i denní dárky od ovečky, stonek aktivován, takže pohoda. Akce dobrá, trochu náročnější, ale stonek je dobrý.
     
  4. Monika0617

    Monika0617 Pisálek fóra

    Taky se přidávám k těm, kteří sice napěstovali, ale nedokončí kvůli vypadávátkům. Chybí něco kolem 700 a to je fakt síla:cry:
     
  5. steptom

    steptom Zelenáč fóra

    Stále chybí 300 kamenů. To už nenapadá
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Natalyk77 - s tím prodloužením akce to bude asi složité, když tu někteří úderníci
    mají armádu JC a troubí do světa, že mají hotovo už 2. nebo 3. den akce a že se nudí.
    :DxD
    GordonSargent - tak, tak, mi se to také nepovedlo. Co by také kamenné růže mohly navíc vydat,
    když ani nevoní.
    :D
     
  7. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré ráno všem farmářům.
    Po delší pauze jsem se vrátila k farmaření a nestačím se divit.Zrovna začala soutěž,samozřejmě jsem nebyla připravená,takže první padátka jen ze stromů a chlívků,tedy slabota. No co, to dáme, že.Nedáme,dneska ráno mi po sklizni karafiátů chybělo 600 kamenů.
    Takže dilema:akci nedokončit,ovšem věnovala jsem tomu čas,vstávání pro mne brzké,odskakování k rodině od PC apod,a nebo koupit koše několikrát...peníze ode mně neuvidíxD a nebo obětovat nasyslené SH a jet vytuněné karafiáty.
    Nakonec vyhrála česká nátura....řádek musím mít, že ano,takže pustit žilou.
    Řádek bude....ale radost ze hry se nějak nevrátila ani po 1/2 roční pauze.
    Chudáci farmáři co nemají JC,kaštanové řádky a jiné vylepšovátka.
    RT by mělo začít myslet :p a nebo raději ne,napadlo by je možná ještě něco onačejšího:D
     
  8. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Dobré ráno všem ;)
    Uff, splněno :oops: Ale tedy nakonec díky tomu, že i během nedělního turnaje jsem díky datům sklidila a zasadila a poslední dvě noci jsem šla spát hooodně pozdě. Jsem úplně mrtvá, ale holky budou mít radost. Když jsme jely do školy, chybělo ještě (už jen) 126 kamenů. (mimochodem to holky okomentovaly tím, že se asi RT leklo, že jim rozbijou kamenama okna a tak radši poslaly na naší farmu kameny, protože se bojí xDxDxD)
    Růže nezklamaly ;)
    Obrovský dík patří našim sousedům a přátelům farmářům, kteří denně posílali dárečky. Zvláště pak Y_n_O. Všem moc děkujeme, bez vás bychom to nedaly :inlove:
    Vůbec si nedokážu představit, jak to dělají ti, kteří chodí na směny a nemají možnost si během práce odskočit na farmu. Fakt smekám, protože tohle byl masakr.
    Možná by nějakej ten kamínek do okna nebyl marnej xD aby místo sezení u PC museli uklízet střepy a najednou by nestíhali sklízet a sázet. Třeba by jim potom došlo, že to s prací nejde moc dohromady xD
    Všem, co dokončili, gratulka a těm co ještě bojují, držíme palečky ;)
    M+m+m+m
     
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám hotovo od neděle,ale musela jsem vyházet všechny chlívky a po dopěstování akčního jsem jela artyčoky a žito.
    Teď mám zbytek 696 kamenů.
    Včera jsem byla líná přestavovat a tak dám zpátky chlívky až dnes.
     
  10. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Dobré ráno, taky hlásím hotovo. Bylo to hlavně o trpělivosti a pevné víře že se to zvládne. Sice jsem měla v záloze kaštánek, ale jsem ho tentokrát nechtěla použít. Vždycky jsem to chtěla mít brzo, ale tentokrát nebylo tolik času, abych rychle napěstovala akční. Růže jsem pěstovala na dvou plochách a i přes noc, padalo to z nich celkem dobře. Potom jsem nasadila na noc bér a přes den kopretiny. Včera se mi zdálo, že to padalo nejvíc, včera bylo z hlavní louky béru 174 kamínků a dnes jen 142.Citrony mám tři a nestěhuji je , protože zapomínám aktualizovat plochu a to jsou potom zbytečné manévry.
    Těm co ještě nemají akci hotovou, tak držím pěsti ať jim to padá :) a akci zvládnou
     
  11. Imoen1

    Imoen1 Pisálek fóra

    Hlásím, že též akci nestihnu dodělat, padátka nějak nenapadala.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    flexka: dík za info, asi je to nakažlivé, včera večer jsem akční sklidil bez MJS (ó já trouba) tak nějaká chybí, teď jsem ji pokropil zelenými kapkami. Akční bude, ale ty kameny děs běs. Z cibule žádná sláva nevypadá to dobře ,-)))
     
  13. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Též se připojuji k těm, kteří akci nedokončí, chybí přes 500 padátek, :(:cry:
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak chybí 450 šutrů. Díky všem za dárky:) Posílejte jinam:p
    U mě je to první nedokončená akce po několika letech i když končím obyčejně poslední den
     
    Naposledy upraveno: 3/10/17
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akci nejedu, neřekla bych že by to nemělo z čeho skákat, dlouhodobky 20 hodin atd. a chybí mi dost přes 600 kamenů. Ó běda běda vyřeším to čokoládičkou ale nadšená z tohohle zjištění nejsem. Martina
     
  16. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké ač deštivé ráno, akce před chvílí dodělána-ač jsem si původně myslel, že nemám šanci. Příprava byla jako vždy, ale bohužel díky směnování jsem měl 29tého ráno jen 90ks akční kytky. Ten den se podařilo otočit 2x a dával jsem ještě akční na noc(vše na akci bourám a pěstuji na maximu možných polí). Přes den karafiát a na noc akční(3 dny takto, díky 12cti hodinovému směnování). Včera večer jsem použil na akční cca 600 zelených kapek a dal na noc ještě jednou jen s vodou a bylo před chvílí doděláno. JC a kaštanový řádek nevlastním, jen mám legendu 30/30. Někdy je prostě výhodnější aspoň pro mne napěstovat padátka a akční dorazit naposled. Kdybych za chvíli neodjížděl, tak jsem včera ani nemusel použít SH. Snad to někomu z vás pomůže jak příště dokončit akci. Hezkou hru bez nervů a ať se vám daří jak zde tak i v reálu.
     
  17. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    ufff, tak akce dokončená, pro nedostatek kamenů jsem nasadila na obr pole karafiáty se vším všudy(skleníkový výhody) poprvé jsem zkusila i vánočku s nevinností a karafiáty za 44 minut hotový, pak jsem dala šípek a dnes z nich napadalo 350 padátek, jsem si oddychla a stonek již v pohotovosti:p;):)
     
  18. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    K farmě jsem se vrátila asi po 3 letech :) akci jsem opět nedokončila :( nestihla jsem vypěstovat růže ale asi už vím kde je problém :D mohl by mi prosím někdo objasnit zkratky jako SH, RT, JC, kaštanový řádek, 30/30, MJS a další? Díky moc, příště to už snad půjde lépe :)
     
  19. sslunce

    sslunce Pisálek fóra

    Taky nedodělám chybí mi jich skoro 600, no co se dá dělat:(
     
  20. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Ahoj všichni, gtratuluju všem kdo mají splněno, já taky tentokrát nedokončím, to se mi taky dlouho nestalo aby mi chybělo 320 padátek, no snad příště
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.