Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;) tak hlásím hotovo a ještě mám skoro 500 šutrů navíc. Přes den akční a na noc bér. Z jedné plochy vypadlo i 150 kamínků. Nic to ovšem nemění na tom, že mi to vůbec nebavilo :cry:Odměny mizerné, dodání tropických plodin přehnané. Neměla jsem zásoby, krátkodobé plodiny nepěstuji, ale dalo se to stihnout napěstovat a to jsem byla na farmě sporadicky 2-3x za den. Nicméně palec nahoru této akci v žádném případě nedám. :(
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jako vzdy kdyz se ukol splni, tak toho pada plno :)
    No doufam, ze se taky zadarilo pridat i potrebnym :)

    Vypadavat ma 440 mramoru/den, v tuto chvili ma byt 1909 (nebo chybet 291 ), mam 2839 (chybi 0 ), mam 129% hotovo.
    Stav kameni : idealne 10324 kusu (2380/den ), mam 12562 z 11900 (105% ).
    Zatim uplynulo 86% casu, zbyva 15 hodin.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jamibe1: ale ono se nic tropického dodávat nemuselo, na dekorace a řádek Ti stačila akční kamenná růže a mramor. Plody i plodiny byly bonusový zisk za splnění jednotlivých úkolů + při dodávání těch akčních...
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    LindaFarmářka, daajen - jen jestli vy jste si dámy nemyslely, že vám z jednoho velkého pole
    vyskočí víc jak jedno padátko? Vždyť to, co píšete, je stoprocentní úspěšnost, se domnívám.
    :D
     
  5. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Dopestované, doskákané, stonka v prevádzke, ale dalo to zabrať, keď sa farmárčilo popri iných veciach. Mojim milým susedom ďakujem za darčeky, zajtrajšiu várku darčekov si ušetrite pre tých, čo ešte nemajú "pajdátka" pokope.
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Mám hotovo, ale radost či dojetí se nedostavilo :eek:. Tak nějak ta akce prošuměla...
    [​IMG]
    Haluz vydala hadí krmivo, 4 banány a 2 mravenečníky. Co by chtěl člověk víc, že? :p
     
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tož taky hotovo a jsem rád,že jsem to zvládl z 300 pidipolí a neboural jsem nic
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak už snad můžu jít spát, mělo by to stačit.... stačilo, co kdyby zítra byla údržba a já byla mimo net:)
    [​IMG] pár kamínků chybělo, tak jsem si na poho otočila za pár SH růže a protože byly 100% tak přesně daný počet, žádné SH nepřišlo na nazmar.
    Mikeš, sice jsem se dočetla, že patřím k odborníkům na růže, ale stejně jsem z jednoho pohopole nedostala víc než jeden šutr, až tak slavné to se mnou asi nebude;)xD
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak můžu jít spát i já. Poslední květáky ve stodole, poslední šutry a růže dodány.

    [​IMG]
    Hodně štěstí do finiše těm, co se nevzdávají ;)
     
  10. Natalyk77

    Natalyk77 Pisálek fóra

    Gratulujem všetkým, čo to dali :D ja nedokončím, 800 kameňov nedám ani zo SH (aj tak ho nemám). Sa mi zdá alebo každá akcia je stále o deň kratšia??? Keď som začínala, akcie boli aj týždeň, pekne sa stihalo - aj škola aj akcie, tí rýchli "krmili stodolu". Teraz - som 95LV aj grajciare na marmelády a elixíry mám, ale vždy skončím pred cieľovou páskou :mad:
    Čo tak dať šancu aj nám pomalším, zamestnaným... a trošku predĺžiť akciu tak ako kedysi? Ak všetko zvyšovať (padátka, akčné) tak pridať aj nejaký dník ;) -.-
     
  11. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Pitrýsku - flexka je totálně mimo. Minulý týden jsem měla něco jako chřipku a sedlo mi to hlavně na mozek. Napřed jsem si vypočítala políčka pro klasickou délku, pak to opravila pro zkrácenou dobu akce. Ráno na začátek akce jsem sklidila, tím se připravila o celou pečlivou přípravu, následně točila akční přes den a na noc begónie, špenát a bér. Dnes jsem zjistila, že mi chybí 2000 akční rostliny a 500 padátek. Kde se stala chyba, to už nezjistím, pozdě bycha honit. Z béru přes noc bude tak 200 padátek, i kdybych ráno polila akční zeleně, tak sice bude akční, ale padátka už nemám šanci stihnout. No co, jsou horší věci na světě, ten stonek mě nebude mrzet, dekorky jsou hezké a dávají celkem dobré body, mrsknu je do parku a ušetřím si pláč nad obsahem beden. Jsem fklidu.
    Mám raději akce, kde si může k cíli každý dokráčet svým způsobem, tady jeden prostoj, jednou špatná dlouhodobka a jsem v kelu. Ani z toho béru to nějak skvěle nepadá, ale šikne se do družstva, až budu chtít nějakou akci dokončit, tak jej ani šípek určitě nepoužiju.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už aj u mňa akcia ukončená,cibuľka tie šutre dala aj navyše.
     
  13. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Hlásím hotovo :)
     
  14. sava43

    sava43 Zelenáč fóra

    po dlouhé době jsem se snažila žískat řadu a ztroskotám na vyskakovacích kamenech rostlinky napěstovany ale kamenu chybi 600 a z jedne plochy mi vyskoci 36 to je strasne malo je to k nastvani :( :( :(
     
    petaM2001, bursuk59 a Helena1313 tohle ocenili.
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ani já opět nedodělám, chybí 560 kamenů. ikdyž jsem vybrala hodně SH:cry:
     
    petaM2001, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    no po dlouhé době, mi to nestihlo napadat. hodně utáhnuté.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dobre rano vsem! :) Docetla jsem konecne nekolik stran zpet (vecer po prichodu domu jsem upadla do mdlob a vzbudila se az ve 3 hod.). No, spousta narku se dala ocekavat, ale me ani tak neprekvapil pocet hracu, kterym se nepovede dokoncit, jako spis mile pocet hracu, kteri maji hotovo nebo dotahnou radek dnes - gratulace! Nejak se mi dny v lese trochu slily, takze ani nevim, jestli jsem dokoncila vcera nebo predevcirem...
    [​IMG]
    kazdopadne hodnoceni (jako ve skole) tedy az ted: 3
    + vydelek z prodeje kratkodobek byl naprosto fancinujici
    + prijatelny cas akcni kytky (i kdyz se tedy pro me stal od 1/2 akce pritezi)
    + uvolneni padatek v prubehu akce (i kdyz adrenalinovy zacatek mel taky neco do sebe)
    - tajemno v odmenach uz pro me ztraci vyznam
    - omezeny prostor pro akcni jen na farmu (i kdyz akce prislusela prakticky pouze ostrovni provincii)
    - radek davajici pouze TBZ (i kdyz akcni blokovala vyhradne farmu)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U mně splněno včera navečer.8) Jedna zmála akcí , kterou sem vyloženě flákal.Šlo to tak nějak samo.Přes den akční a na noc vytuněnej kosatec. Splněna celá horní a levá část akce.Z pravé pouze dodána Maracuja.Myslím si ,že krejcary jdou vydělat lépe.:eek:
     
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hotovo, ale musela jsem dokoupit 100 kamenů, protože v práci se dnes nedostanu.
     
  20. arab146

    arab146 Rádoby autor

    Po ranní sklizni chybí 44 kamenů pokud neutáhnou kohoutky tak to napadá:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.