Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už jenom 600 šutrů. Všechna stromořadí vykácena, zvířata pobita....
     
  2. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak tentokrát to nedám, dlouhý pracovní týden, plus nák vše divně nastavené...no chybí mi skoro 700 šutýrků...takže tato akce za mě velký mííííííínus, už to doufám nebude neplatíš nedostaneš, mě jde o hru a když se člověk snaží, tak at z toho něco má...ale tato hra je přesný opak, snad další bude klasika ...
     
  3. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já nestihnu...ráno to dám po tajemnice, na banány těch 600 šutrů už nenasbírám, v práci není na Farmu prostor. No co už, nejásám, ale ani nenadávám. Moje strategie = můj výsledek. ;) :)
     
  4. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    chce tech šutru dat prište vic---
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    tondak1985 - to neříkej ani z legrace, nebo tě ještě někdo z RT vezme vážně :D;).
     
  6. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Hotovo, moc mě tahle akce nebrala teda...:)
     
  7. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Z 460 polí karafiátů mi vypadlo 360 šutrů, žasnu, to ty kohoutky někdo ukroutil, ne?
     
  8. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Já byl minulý týden na Šumavě, vrátil jsem se v pátek navečer a neměl jsem nic na rozjezd padátek... A to se mi vymstilo, akční napěstovanou mám, ale padátka nestíhám ani omylem... A ten chybějící den byl taky znát... No nic, hroutit se nebudu a platit už vůbec ne... Uvidíme příště....
     
  9. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Tak jestli mi zítra ráno z těch 3 ploch vypadne 300 kamenů tak bude hotovo. A potěšil mýdelník moc díky.
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Gratuluji všem, kdo dokončili 8) já těch 900 šutrů nestihnu a v noci vstávat nebudu:p
     
  11. EvaModelína

    EvaModelína Zelenáč fóra

    nestíhám, to se mi už dlouho nestalo, akční mám napěstováno, díky MJS, SH, BN a kdovíčemu ještě, ale vypadávátka neovlivním, je jich zatraceně moc, no nic, vlasy si rvát nebudu prachy do toho taky rvát nebudu
     
    petaM2001, Helena1313 a kytka50 tohle ocenili.
  12. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak mám hotovo. Od soboty začala padátka vyletovat jako divá. Z karafiátů cca 140 na plochu, z akčních cca 45. V pátek max 21. Že by někomu došlo, že musí pustit kohoutky? Na rozjezdu 170 padátek ze tří polí šípků a od soboty 158 z jedné plochy. Fakt je to dost divné.
     
  13. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Mám hotovo od soboty. Na začátku sice nebylo žádné velké číslo padátek (asi 150), ale z akční i nočních dlouhodobek to padalo slušně. Pro statistiky - nemám kaštanový řádek ani JC, kromě několika stromů byla všude jen pidipole -577, legenda 30/30, SH jen 100ks na rozpěstování.
    Farmu na akce bourám vždy, nekupuji pomocníky, takže se snažím co nejrychleji napěstovat s minimem použitých kuponů.
    Do akce jsem hodila plody na TBZ, ale plodiny na krejcary jsem raději prodala na trhu - z akce bych získala 435000 krejcarů, na trhu jsem vytřískala cca 60 mega. Ještě nikdy jsem neměla takové konto a mohlo být i větší, ale to bych musela babí léto obětovat točení skořice a maracuji a takový skrblík zas nejsem.
    Takže se mi akce líbila, i když to po prvním čtení vůbec tak pěkně nevypadalo.
    Kdo ještě bojuje, ať vám to padá.
     
  14. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    No páni, honím šutýrky, ze zoufalství jsem dala karafiáty na pohopole se vším tím zrychlením a se Zuzihnojivem. A po třech hodinách vypadlo 44 šutrů. Tak nevím, smát se, brečet, zoufat si..., Nebo to hodit za hlavu...Do zítřka dám dlouhodobkyx a zítra se uvidí. Momentálně mám chut' celou farmu rozkopat. Ale těch pět let práce, je těžké je zahodit...Vždycky jsem akce brala tak, že bud' to dopadne, nebo ne. Ale dnes jsem na...zlobená..no, ráno moudřejší večera..Snad budu ráno klidnější a přijmu konec akce s klidem, klidnou noc všem...LF
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já to nedám, nějak jsem nestíhala točit akční, ráno dozralála cibule a rovnou spadl net, pak chvíli běžel a vypadl zase... no budou chybět dvě políčka na splnění.... No řádek jsem chtěla, tak jindy.... třeba bude ve výprodeji.
    Těším se na Ingrid.... ta mě baví.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    LindaFarmarka: 44 polí, 44 šutrů. To je dobrý výsledek, já mívám tak 42 xD
     
  17. daajen

    daajen Aktivní autor

    Hmm, takže jak čtu jsem na tom velice podobně. Na farmě 1x denně. Chybělo 600 šutrů a 2600 růží. Spustila jsem kaštanovou zvěř a šutry napadaly, ale krvácelo mi srdce. Ze 42 velkých polí 42 kamenů.
    Když to srovnám bez kaštanu, tak na 168 polí 1x1 a na nich růže, vypadlo až 153 kousků. Teď už jen, abych ráno měla ty růže, bojím se, že jedna otočka nebude stačit.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já přidám (jen čistě pro zajímavost) výsledky padátek ze stromů. Na ml. farmě jsem akci nejela a od počátku akce sklízím jednou denně jen stromy v základu + na mýtině 1 zvířetník, 1 velkovýrobna a jeden bizon (ŽL 29/30, 97.lvl, bez JC)
    A takhle to vypadá (zítra bude sklizeň až po akci):
    [​IMG]

    1233:5 (sklizně)= 246 kamenů denně ze tří ploch. Tj. 82 kamenů z jedné plochy za celý den !
    (A to jsou v tom ještě denní dárky - cca 35 ks a 20 šutrů z kouzelných stromů)
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po sklizni akční chybí rovných 600kamenů a 2500kytek. Njn, v lese bylo krásně, zatím máme 313hříbků...
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na své farmě to dám, s odřenýma ušmami, ale řádek bude. Na mladší ani náhodou, tam mi pochybí poslední dodávka šutrů. Ale je fakt, že jsem obojí flinkala. Kdybych nelajdala, mám to už tak od soboty... oboje. Co už, se nezblázním víc, než už blázen jsem, když to tady furt klikám :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.