Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Večer mi chýbalo 518 šutrov a teraz 99.Akciovky už mám,chýbalo mi ju 3 x otočiť.Z 300 políčok cibuľky tých 99 ks šutru musí napadať,ak nie tak ešte ostananú nejaké hodiny aby napadali.
     
  2. arab146

    arab146 Rádoby autor

    Napěstováno mám několik dní - chybí 500 vypadávátek zatím to nevzdávám snad to dám mám to vždy na poslední chvíli ale tentokrát mám hodně málo šancí ....uvidíme
     
  3. veselámalina70

    veselámalina70 Zelenáč fóra

    Co je JC?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. -amalka-

    -amalka- Rádoby autor

    CHybí mi 520 padátek,tak tentokrát budu čekat zázrak
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kuk tady (seznam farmářských zkratek)
     
    DANKA722, MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bohuzel me tlaci cas, takze nestiham precist tolik zmeskanych stranek, takze jen krakoramaja: Ano 100% padani bylo z poli 1x2 se SH.
    Musim letet, mejte se a drzim pesti vsem, co jeste bojuji ;)
     
  7. veselámalina70

    veselámalina70 Zelenáč fóra

    Díky,nemám žádného Johna,proto nevím co to je
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. zmel

    zmel Pilný autor

    Podobne ako amálka, aj ja budem čakať na nejaký zázrak, chýba mi AŽ 575 padátiek. ... a zajtra som celý deň v práci :(
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    veselámalina70 - dekorace, zvyšující možnost vypadávání předmětů (třeba akčních padátek).
    [​IMG]
     
  10. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    ještě mi chybí asi 700 vypadávátek, nečekám že to stihnu...akční rostlinky jsou hotové takže od včera pěstuju dlouhodobky...plánovat si však můžete jak chcete, když ráno zjistíte, že nejde proud a dalších 8 hodin ještě nepůjde.....
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo pajdátka už jdou do plusu ;)
    kamenná růže: Mám 12090. Ideální stav 9806. Plním na 123,3% Hotovo 101,6%
    mramor.kámen: Mám 2455. Ideální stav 1813. Plním na 135,4% Hotovo 111,6%
     
  12. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, tak ze šípku za pomoci 2 JC před chvílí sklizeno 412 padátek, takže 600 do úkolu dodáno - zbylo jich ještě 76. Ještě musím napěstovat posledních 180 ks akční a před 22 hodinou bude hotovo. :)
     
  13. alenal

    alenal Stálice fóra

    Nemám JC, takže tento úkol nesplním, protože mi ještě chybí skoro 500 vypadávátek. Jak čtu tak nejsem asi jediná, kdo ztroskotá na vypadávátkách
     
  14. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Chybí mi jen,,750 vypadávátek'' tentokrát to přehnali.
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ale já taky nemám žádného JC jen legendu 30/30 a jde to splnit;)
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A je to! Právě jsem se i já překvapivě dobelhal a dopajdal do cíle.
    Nepotřebuji k životu být mezi prvními, ale přiznávám, že chvílemi jsem měl obavy o své uši.
    Při dodávkách Baha plodin jsem, ač kocour, trpěl jako pes. Děsně nerad pěstuji krátkodobky
    a 6000 ks je proto pro mě moc.
    Nic jsem neboural, na to jsem příliš pohodlný, použil jsem 10 + 90 ks SH při rozpěstování, protože jsem začal později.
    V průběhu akce jsem naštěstí nemusel použít ani šlechtěnou plodinu s kaštanovým řádkem ani žádné další SH.
    Měl jsem na ploše všehochuť: stromy - většinou XXL i arboretum, stáje a výrobny (včetně zvěřince i velkokapacitní výrobny)
    - celkem 16 ks. Na setí zbylo celkem 383 políček. Z dlouhodobek jsem měl na noc 1x čtyřlístek a 2x karafiát, zbytek 10 hod.
    Prostoje ale žádné.
    A pokud jde o padátka, těmi se od chvíle, kdy mi jich ze 130 políček stejné plodiny vypadlo o 17 ks víc než ze 180 políček,
    nezabývám a nezkoumám je. Mají život, který jim dává RT a ten já neovlivním. U mne platí na ně (zatím) jen nejdelší plodina.
    :);):p

    Dodávám ještě, že žádný bonus z kola štěstí +něco mě nepotkal.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
  17. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Už mám taky hotovo, ranní sklizeň karafiátů a přes den borůvky. Momentálně jsem 46 mramorů v plusu. Legendu mám 27/30 ( na zvířatech to vázne). Takže akce jde i bez JC. Samozřejmě kdo se k farmě tolik nedostane a má prostoje, tak chápu, že tam potom může být problém.
    Naposledy, kdy jsem opravdu měl s padátky problém a byl jsem naštvaný a dokupoval jsem byla Baha akce- resort. Jinak myslím a doufám, že akce jsou vždy nastaveny tak, aby to splnit šlo,tzn. v momentě, kdy se hráč dopracuje k živoucí legendě(nebo přesouvá poháry) a má dlouhodobé plodiny (cca 15-16h a více),měl by vždy splnit, samozřejmě zase za předpokladu, že člověk má čas.

    Tak ať se daří těm, komu ještě chybí, a pokud můžu poradit, určitě bych se zbavil chlívků a nechal jen plodiny na pidipolích.
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Ha! Tak to už asi stihnu ;)!
    [​IMG]
    A přidávám něco do Prepperčiny statistiky: 474 polí karafiátu s vodou a hnojem (bonusy Ekologická láska a Časné dozrávání - pokrácení času) = 127 - 123 - 52 hopsátek (celkem 302), bez JC (nemám) a BZ honítek (nepoužívám).
     
  19. Adko*

    Adko* Pisálek fóra

    bezplatná online hra biznisrama... vývoj hry spočíva zrejme v tom, ako ešte viac znechutiť hru tým, ktorý necvakajú,alebo cvakajú málo...
    niekedy sa tu cítim skôr ako v e-shope a nie v hre
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stihnu, nestihnu? Musím ,-))) 340 políček, jinak stromy všeho druhu, chybí 380 mramoráků, za tři hodiny sklízím ještě akční, na noc zasadím asi cibuli, jeden zelený mužík vartuje na mýtině, prostoje mám, ale ne tolik jako lidi, kteří pracují třeba na směny. Zítra dopoledne volno, tak bych mohl .... bonus během akce nula, sladkosti ani pečivo nejím, nic nekupuji ,-)))

    flexka, pechfógl jak jste na tom ,-))
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.