Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ráno hotovo,456 pidi polí s hořcem dalo 305 mramorů a to byly kusy které mi chyběly,akční čekala v záloze.Doufám že v další akci už tolik padátek nebude potřeba nebo vedení popustí uzdu hned první den.
    FA120...BAHA365
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak mně ještě chybí 580 kamenů, tudíž skončím těsně pod vrcholem, jako v předešlé akci, odpoledne jsem v práci, večer po práci jdu spát, na farmu nelezu, i tak by stejně tolik padátek do zítřka nevypadlo, je to škoda, kdo chodí na směny a není u počítače, tak drobet nestíhá, až budu v důchodu, tak si to vynahradím(za 3 měsíce),na vánoce.
     
  3. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Ještě včera jsem to viděla dosti bledě, ale při ranní sklizni mi napadalo 300 padátek, což mi vrátilo naději. Možná že ještě není vše ztraceno. Uvidíme, jak to bude vypadat večer. :music:
     
  4. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Ahojky...tak jsem na tom podobně jako někteří tady..chybí mi asi 600 padátek a přes 4tisíce akčního kvítí...vidím to bledě :oops:..
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Akční mám. Ohledně pajdátek u mně propukla předsmrtná euforie, kdy si myslím, že z těch kytek těch šest set šutrů ještě vyrazím.:p
     
  6. mopletka

    mopletka Pisálek fóra

    Nápodobně, už mne to tak nějak přestává bavit :oops:
     
  7. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Čekám ještě na 270 šutrů. Snad to napadá:sleepy::oops:
    Ráno z kedluben vyskočilo z každé plochy přes 100 kousků.
    Naděje umírá poslední.
    Hezký den všem.
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    taky jsem skončila na padátkách a taky mě to přestává bavit. A to jsem lvl 98, takže chudáci ti, co jsou někde kolem 50, nedejbože na začátku ...
     
  9. mopletka

    mopletka Pisálek fóra

    Ahojte, může mi, prosím, někdo napsat, co to je zkratka JC? Některé zkratky jsem už pochopila, ale některé ne. Děkuji :) Marcela
     
  10. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Už "jen" 1100 padátek a splním to :-D Až se mi chce brečet, jak moc marné to je. Mám Johna Citrona na každé ploše, baštím kdejakou blbost, na noc jsem nasadila dlouhodobky a vyskočilo mi z pidi polí na třech plochách celkem 170 padátek, na jedné z ploch mám kolem 100 stromů a z nich max 27 padátek. Když už se dodávaly věci z Baha, mohly rovnou být i padátka na Baha :-/
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mopletka - kuk tady (seznam zkratek)
    JC - John Citron (dekorace zvyšující šanci na větší počet vypadávátek)

    kachnik10 - a nebylo by lepší ty JC společně stěhovat z plochy na plochu ? Pokud máš na každé ploše třeba jednoho JC, pořád z té plochy můžeš získat jen o 5% více padátek. Ale pokud budeš stěhovat 3 JC z plochy na plochu, pak už je ta šance vyšší o 15%.
    Edit: A tím, že baštíš kdeco, šanci na padátka nezvýšíš. Maximálně budeš mít větší přísun BZ/TBZ.
    A ze stromů to padá opravdu mizerně. Přestala jsem je úplně používat. Z celé plochy mi vypadne max 40 padátek za 20 hodin růstu. To tam radši otočím 2x nějakou delší kytku a padátek budu mít hafo. Si to spočítej - dejme tomu 100 padátek z plochy dlouhodobek x 2 otočky je 200 padátek, zatímco tobě se tam budou zbytečně vrtět stromy a vypadne ti 30-40 padátek. Tak asi tak...
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
  12. avotram

    avotram Rádoby autor

    hezký den všem farmářům,
    akce hotová včera s tím,že jsem přes den 2 krát točila akční a na noc dávala dlouhodobku,SH jen na rozpěstování a JC 1 ks,samozřejmě ho nestěhuji,dle mého je úspěch v tom,že je nutná příprava den předem a pak vždy u každé akce sázím na všechna políčka,pomocníci v mém případě naprostou nutnosti,/zato tolik nekupuji tajemničky ,max 1-3 ks/,tato akce byla specifická v tom,že to nejvíc padalo,ba řekla bych-lítalo z rostlinek a na fóru se to neustále psalo,přesto spousta hráčů do poslední chvilky nechávají stromy a chlévy ..??
    ještě tu byla diskuze ohledně BZ versus vypadávatka,u mně je dostatek vypadávatek i po použití různé podpory pro BZ,na statistiku u téhle hry nevěřím,jak psal myslím baroland,je příliš hodně věcí,které ovlivňují padátka
    shrnula bych to-příprava,využití maximální plochy k pěstování a také jak už napsala spousta hráčů-používat vyšlechtěné rostlinky a nebát se spa mixeru, a ...nejen číst fórum,ale i nabídnutou radou se řídit,teď nemyslím tou mojí,vše už tu bylo řečeno milionkrát...
    akce zdárně končím už hodně dlouhou dobu a určitě i proto,že jsem se radami na fóru řídila..
    přeji všem úspěšné dokončení akce a hezké babí léto
     
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já vím že výsledky jsou hodně proměnlivé a to nejen u různých hráčů, ale i jen u různých sklizní toho samého hráče a dokonce při sklizni té samé rostliny. Mým cílem teď je zjistit, jestli produkty na zvýšení BZ ovlivňují padátka nebo ne. Je jasné, že aby to bylo prokazatelné, musela by se do projektu zapojit třeba stovka hráčů, a každý z nich by musel v rámci jedné akce sklízet tu samou rostlinu jak bez produktů, tak i s nimi. A to by se muselo dělat po několik akcí.

    Tenhle způsob tu ale asi dohromady nedáme (aspoň já se na to organizačně necítím - kdyby někdo ano, ráda se přihlásím jako pokusná krysa), tak se snažím aspoň laicky a méně prokazatelně dojít výsledku.
    Pokud dva hráči sklidí tu samou rostlinu a budou mít výraznější rozdíl v padátkách, a bude to věc táhnoucí se celou akcí, budu se snažit dobrat v čem je rozdíl. A když budu mít podezření třeba právě na produkty, začnu to zkoušet ověřovat víc. Ale na to potřebuju někde začít, mít aspoň nějaké vstupní informace od kterých se můžu odpíchnout.

    Ostatní vlivy mě až zas tolik nezajímají, buď je ovlivnit nemůžu nebo můžu a vím o které se jedná (a ovlivňovat se je budu snažit). Produkty mě ale dráždí tím, že nikdo neví jestli padátka ovlivňují nebo ne. Už dřív tu někdo psal domněnku že ovlivňují, a já bych tomu docela věřila. A proto bych si na ně ráda utvořila názor (byť bude jen subjektivní).
     
  14. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Prepperka: podle mého je ve vypadávání princip náhody hodně velký. Já ti sice moc nepomůžu, ale včera jsem měla na jedné ploše 86 pidipolí a lískáče pouze s vodou, na druhé ploše 86 pidipolí s cibulí, rovněž jen zalitou. Z těch lískáčů vypadlo 63 padátek (jsem čuměla!), z cibule 27. Nemám JC ani nic jinýho stěhovavýho, žádnej řádek na vypadávání... Za hodinu budu sklízet karafiáty, tož dám vědět ;).
    Akci určo nedodělám, chybí mi toho tolik, že se doplácám tak dva stupínky pod stonek... :oops:

    Z těch karafiátů bylo 74 šutrů ze 103 pidipolí a 62 šutrů z 88 pidipolí. Pořád mi chybí spousta ke splnění...:(
     
    Naposledy upraveno: 2/10/17
  15. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    Tak já to snad i udělám lidičky i tuto akci už mi chybí 311 kamenů :cry::cry:což není zrovinka málo :p,ale na noc dlouhodobka a ráno moudřejší večera hin sa ukáže Magnáte to by v tom byl čertxDxD tak to nevzdávejte ono se to poddá. všem držím pěsti pro štěstíííííííííííííííííííííí tak zase zítra jdu do rachoty papalala;)
     
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Ač jsem se rozmýšlela, splnila jsem i úkoly se stromy a rostlinami. A vyplatilo se - dostala jsem svého druhého krokodýlka. Ani mi tak nevadí pět dalších myrhovníků.
     
  17. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    chybi mi cca 5000 kamene ruze a 1250 padatek. to za 24 hodin. nemam sanci zvladnout. u akce stredni narocnost, bych tedy cekal jinaci obtiznost. jako abych sedel u kompu, vse pestoval se SH, tak to jako prrr. uzil jsem si pekny vikend a holt tedy nebudu mit vsecko. jen vice takovych akci a aspon toho necham a budu delat neco uzitecneho
     
  18. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    I já potřebuji přesně 1000 padátek a ještě jednu otočku akční růže ta večer bude,ale pajdátka sotva :( nevlastním žádné JC a chodím do práce a radami moudrých se snad řídím dostatečně.
     
  19. cvrčička

    cvrčička Pisálek fóra

    stromy jsem zkoušela a z těch vypadlo velmi málo ,tak je lepší dát pole
     
    maribeja, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  20. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne, tak i já mám hotovo. Akční byla napěstovaná včera k večeru a potřebovala jsem ještě kameny. Hodně ráno napadalo ze špaldy a zbytek dopadal teď po sklizni. Akce nebyla špatná, ale těch padátek bylo třeba opravdu hodně jen na tři plochy. Tady to bylo nepromyšlené. Všem, co mají hotovo gratuluji, ostatním držím palce, ať kameny dopadají.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.