Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    já to zase po dlouhé době nedodělám,chybí asi 800 padátek a to na noc dávám dlouhodobky,přepískli to,prostě kupujte a kupujte!!!!!není to o radosti ze hry....jen nás nervují....
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hm, tak myslím, že nevím :wuerg:.
    [​IMG]
    Srovnalo se mi to sice hezky, ale to číslo chybějících šutrů se mi moc nelíbí. Čeká mě sklizeň zítra brzo ráno, pak vyšlechtěný karafiát večer a uvidím. Nerad bych plácal SH na tuněný karafiát ze skleníku, doufám, že bude chybět pár hopsátek, abych to dozobal v úterý ráno. Kdeže ty loňské sněhy, kdy končím až 45 hodin před koncem akce, jsou...
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O, dedek - díky za názory na BZ/padátka. Kdybyste ještě někdo chtěl doplnit statistiku, budu ráda.

    s produkty na zvýšení BZ:
    Dedek
    - čtyřlístek (20 hodin) - ze 150 polí 108 mramorů (použiti 4 JC)

    bez produktů na zvýšení BZ a bez JC:
    krakoramaja
    - karafiát (19 hodin) a lilie (12 hodin) - z 581 polí 302 mramorů (karafiát 128, lilie 89 a 85)
    krakoramaja - karafiát (19 hodin) - z 581 polí 401 mramorů (hlavní 143, mýtina 128, divoká 130)
    - cibule (15 hodin) - z 564 polí 307 mramorů (hlavní 113, mýtina 97, divoká 97)

    nevím produkty ani JC:
    Lyzarka
    - vojtěška (11 hodin) - z 200 polí padlo 89 mramorů (bez JC)
    anickamalirka - růže (11 hodin) - ze 3 ploch á 220 - 240 mramorů co sklizeň
    zelenka91 - lískáče (14 hodin) - z 554 polí padlo 280 mramorů
    jana895 - žito (18:20 hodin) - z 400 polí padlo 360 mramorů
    -Kuteno- - karafiát (19 hodin) - ze 300 polí padlo 219 a 196 mramorů
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Zelená, padátka velmi jemně ovlivňuje více věci.Nemá cenu uvádět je všechny,působí v různou dobu,různou "velikostí",kombinují se a hlavně se na ně nedá spoléhat.Proto máme padátek z každé sklizně (toho samého) pokaždé jiný počet.
    Jediný opravdu veliký vliv mají JC a i když je to pouze šance,nikoli konstanta,stačí je před sklizní stěhovat z plochy na plochu,výsledek je očividný.
     
  5. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Zdravím po ránu, už finišuju z posledních dlouhodobek snad napadá posledních 170 kamenů, ale co mě hned po ránu nadzvedlo ze židle byl rozdílný počet vypadávátek při sklízení identických polí růží. Na jednom použit JC a na druhém ne a můžete hádat, kde vypadlo méně kamenů :mad:
     
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Dobré ráno, po ranní sklizni jsem akci dokončila a zprovoznila řádek, zbylo mi 175 kamenů. Nasadila jsem si všehochuť, něco růží, karafiátů, narcisů, brokolici, bér, česnek, hořec. Prozatím jsem sklidila narcisy, růže, česnek a brokolici, na zbytek musím počkat. Ale i tak mám splněno bez použití kaštanu. Legendu mám 30/30 a sedm JC. Dva dny jsem zkoušela různé plodiny, nejvíce mi padaly kameny z pomněnky. Nakonec musím napsat, že se mi akce líbila i přes počáteční pochybnosti. Souhlasím s Barolandem, záleží opravdu na okolnostech, kombinacích, JC.... :)
     
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    na mýtině v poledne poslední sklizen akčních a ted ty padátka, ale to asi nedopadne , chybí jich moc a dnes ještě do práce do večera
     
  8. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    řádek hotový,zbylo 260 kamenů
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ranní sklizeň dala 120 padátek, chybí 1100, bude mi chybět 1den. Ještě zkusím zrušit chlévy na divoké louce a sázet vytuněné růže
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak již hotovo, z toho jsem se na farmu nedostala den, díky za puštěné kohoutky při vypadávání, teď na hlavní padlo z lískáčů 138 mramoru, na divoké z růží a 1 obrchlívku 122 mramoru, používám 7 JC, MJS, a produkty na zvýšení BZ
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Prepperka - k tvé statistice ještě přidám ráno sklizené kedlubny - 109, 114, 106. Nijak pokrácené ani vyzkoušené je nemám, ale kvůli podvečerní kapustě jsem z barmana vydolovala 20% zrychlení zeleniny a alchymista taky pár procent přidal. Tak jsem je dala kvůli času na ranní sklizeň. A taky počtem padátek docela překvapily.

    dasa1143 - ty chlívky jsi mohla zrušit už dávno, když tady všude čteš počty padátek z malých polí. Velké ti tolik dát nemohou. I z té krátké kapusty jsem měla kolem 40 z plochy

    Berry.308
    - někde dříve matlafous123 psala, že měla 100% padátek z polí, ale teď už nevím, zda 1x2 nebo 1x1 s použitím SH. Ale podle počtu to bylo spíš z 1x2. Pokud chceš pustit SH, určitě to uděláš. Na růže je tu expert Gordon nebo Y-n-O.
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Dobré ránko,tak po sklizni ze tří ploch borůvek 197 padátek,a tím ,jsem se dopracovala ke stonku a ještě mi jich dost zbylo,ale byla to akce dosti náročná ,co se týká padátek,všem kdo ještě bojují s padátky přeji ,aby jim vše dopadalo .
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak vzhledem k tomu 3dennímu výpadku si nedělám velké naděje, ale ještě to nevzdávám. Ostatně, jak říká jeden můj kamarád:"Šance na úspěch výrazně vzroste, když se o to alespoň pokusím." :)
    Napěstováno bude, pajdátka ale nejspíš ne, mám jich zatím necelou polovinu. No tak ten vozejček dotáhnu, kam to půjde, třeba se někdy stonek objeví ve výprodeji ;)
    A teď se budu těšit na Vikingy s Ingrid :p
     
  14. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Tak akce končí zítra a už teď mám jistotu, že ji opět nedotáhnu do konce. I přes veškerou snahu vypadávátka nic moc, už druhý den i přes pomoc sousedů a cizích farmářů se snažím nasbírat 400 kousků a pořád chybí a za den přes tisíc dalších skutečně nedám, ani kdybych se na hlavu postavila. Stromy mám, pár výběhů taky, sázím jak vzteklá pořád akční, těch mi chybí ještě polovina do cíle (což zvládnu), ale ten mramor je katastrofa :-( Docela mě hra přestává bavit a motivovat k dalšímu vkládání reálných peněz na kombajn. Tolik let investic peněz a času a končím téměř pořád před cílem :-(
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova ;)
     
  16. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Ahoj všem, tentokrát skončím políčko před koncem.Nemám kaštanový řádek ani JC,jsem sice level 96, ale 2200 padátek považuji za obtížnost vysokou, škoda.:cry:
     
  17. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak mě zbývá už jen 55 mramoru. Ráno jsem sklidila karafiáty (ze tří ploch; jen na mýtině mám 14 obr stromků). Vypadlo 302 mramoru. Tak jsem je nasadila znovu jen s vodou a večer těch zbývajících 55 bude doma.
     
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    9.50 hod 2.10. a mi chybí 468 padátek. tak to chci do zítra vidět jak to zvládnu...:oops::oops:
     
  19. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Ráno hotovo,na noc jsem hodila směsku špaldu,cibuli a cukr.řepu-cibule vede 152 pidi polí dalo 103 mramorů.
    FA99.....BAHA347
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciovky mám už dosť a teraz treba doplniť zásoby do tej špajze.Ešte mi chýba 210 šutrov dúfam že napadajú je na to vyše 27 hodín.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.