Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Sousedko moje milá, gratuluju k dokončení akce i k postupu do 97 levelu, jsi holka šikofná. [​IMG]

    Já ještě akci nemám dokončenou, měla jsem několik velkých neplánovaných prostojů. Ale už mi toho moc nechybí, snad dnes dorazím kytky a zítra padátka.
    A co se levelů týče, jsem na klasické farmě čerstvě kulatá 90 a na Baha v polovině 288. Těch 10 měsíců mi na tebe holt chybí, to se nedá svítit. :music:
    ------------------------------------------

    A ještě bych se ráda vrátila k mému oblíbenému tématu BZ versus padátka. Je tu někdo, kdo používá produkty na zvýšení BZ a přitom má dost padátek i bez JC a košů? Řekli byste že máte padátek míň než ostatní co tu píší počty? Zajímá mně jestli ty produkty negativně ovlivňují vypadávání.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, já to taky neřeším8) Chybí mi 726 šutrů. Ale ony spadnou, od rána točím šlechtěný květák, ještě alchymistou pokrácený a houbičky, s alchymistou na tři hodiny a kousek. Času je pořád dost, i když budu zítra v práci. Sklizeň ráno, obědpauza, čekačka na bubusek, doma... to by bylo, aby nebylo :)

    Prepperko, asi ty bonusové vymoženosti na BZ ubírají na padátcích, protože mám pohár 30/30, seju ve skleníku krácené plodiny, ale mám míň než ostatní v podobném lvl... Může to být tím "náhodným" číslem; zapsala jsem si počty a u příští akce zkusím sklizeň bez mých tradičně obsazených slotů MJS, cukinový koláč a velikonoční marmeláda. Jestli zjistím, že zisk bodů na postup je na úkor zisku pajdátek, jedu do Hamburku házet kameny do oken společně s dětmi od -samsie- :p
     
    Naposledy upraveno: 1/10/17
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já opět akci nezvládnu kvůli padátkům, neb mi jich stále chybí 944 a to je hodně vzhledem k tomu, že mám odpolední šichtu, tak se na akci dostanu jen ráno a pak další ráno, a to už zase akce končí, tolik kusů za dvě sklizně nedám, těm, kdo má hotovo, veliká gratulace a Vám, co ještě chybí málo padátek, tak ať dopadají všechny.
     
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    Prepperko,používám na zvýšení BZ marmelády a mám jen 4 JC a na poli tak asi 150pidipolí,padátka sice ještě chybí asi 700,ale nasadil jsem jsem teď poprvé čtyřlístek a ze 150 pidipolí 108 kamenů,jinak level postup za 10 dní a na baha za 5 dní
     
  5. beruska177

    beruska177 Pisálek fóra

    Já asi také nedodělám. Napěstováno bude ale kamenů schází 1280.
     
  6. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    Ještě 600 padátek.
    Ještě se vrátím - nejde mě vyzvednout denní dárek včera jsem měla počet dní asi 370 dnů dnes mám 0 a když chci vyzvednout dárek, tak ovečka stojí a čumí na mě a nic nedělá. Vyčistila jsem počítač, šla i na tablet, ale nic. Na podporu jsem psala, tak uvidím.[/QUOTE]
     
  7. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Tahle akce se neda dodělat az ke stonku jeto moc narocna prace pěstovanim
     
    Helena1313, papulice a babina51 tohle ocenili.
  8. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Napěstováno je, chybí jen něco okolo 50 šutrů, dneska jsem stím pohla, nevím proč ale měla jsem vsugerováno že akce končí zítra. Padalo mi to i z akčních, dala jsem velká pole a jela jsem kvůli vypadávátkům chybělo jich ráno přes 1100, se superhnojivem . Takže na dvou plochách mi jich vypadlo každou hodinu okolo 100. Ráno z karafiátů z plochy s pidipoli něco přes 100. použila jsem vždy 4JC.Prošustrovala jsem okolo 500 superhnojiva, nevadí bude aspoň včas hotovo.
     
  9. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tato akce je podle mě příliš náročná na padátka. To RT skutečně přehnalo. Myslím, že mnohým se nepodaří stonek získat.. Mně asi taky ne. V poslední době jsem dokončila všechny akce, ale tentokrát se mi nedaří, a to mám dva Johny a používám všechny "finty". Smekám klobouk před všemi, kteří mají už splněno.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som 2 x zasadil vyšľachtený karafiát na 300 políčok.Ráno mi s neho vypadlo 219 šutrov a pred chvíľkou 196.Tak že mi chýba 518 ks.Dnes mám ešte 1 zber a zasadím zase vyšľachtenú cibuľku však sa blíži zima a špajza musí byť plná:):).Zajtra musím akciovku 3 x otočiť.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    2200 padátek jsme už měli, naposledy na jaře, a nebylo tolik nářků. Postavím novou Zeď nářku a kdo mi tam dá nějakou obálku s hotovostí, nebudu se zlobit :p
     
  12. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    tak zitra sklidim a hotovo aspon doufam :music:
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG]
    Hotovo. V poledne bylo napěstováno, ale dala jsem akční ještě jednou, protože to z ní fakt hodně padalo. Po sklizni ale chybělo už jen málo, tak jsem ještě zasadila kapustu a světe div se, ještě mi 23 mramorů zbylo. Kdyby to nevypadlo, tak už bych to bývala nechala na ráno.
    Akce se mi líbíla, z tajemna nevyrostlo nic, co bych už neměla, tak to třeba vyroste příště :p
     
  14. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Y_n_O
    Tenkrát to líp padalo.
    Vždyť jsou to jen omalovánky a každý nemůže stále sedět u počítače nebo přiběhnout, když je potřeba sklízet. To by mělo RT zohlednit. Je mi jasné, že jako "neplatič" si nemůžu stěžovat nebo můžu, ale stejně je mi to nic platné.
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    točím 3x denně růže na třech plochách á 220 - 240 padátek sklizeň...
    takže to nevzdávejte ;)
    mě chybí už jen asi 250 ks​
     
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak chybí 34 kamenů - od rána farma v normálu a tak to tolik nepadá. Jinak po prvním dnu jsem si myslel, že akce je nesplnitelná, ale pak RT povolil kohoutky - podle mne tak o 60-70% a pak už to bylo v pohodě. SH jen pro rozpěstování, mám jen 2 JC, ale nepoužil jsem to vždy. Jinak perfektní počasí, takže ještě že jsou mobily - bez něj bych to nedal
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    koukám že jste ani moc nezlobili aktuálně chybí 175 kamenů tak snad zítra budu stonkovat;);)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Málokdy se mně podaří tak pěkně to spočítat, těch deset kytek navíc byla železná rezerva:)
    [​IMG] a padátka dožene šípek, ani jsem nemusela použít vytuněnou mrkevxD
    Krakenka 666,nové plodiny zkracovat ve skleníku nejdou, ale šípek má jednu "zajímavost" pokud máš melounový řádek tak melounová magie dává i ve stříbrném slotu +1 a u dlouhodobých se každý kus počítá a navíc jsem zjistila, že chyba u spa byla opravena a dá se magie i mixovat, když ji stejně nemůžeme prodávat. Z 10 pokusů bylo 8 na ostatní, zajímavé ... oba velké bonusy na farmu i na Bahu. Takže na Baha jsem si u zázvorníku ušetřila vodu a na farmě mně stačilo abych použila pouze prach mandragory a vodu , šípek bude za deset hodin:)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    badaji, tenkrát to byla jiná hra 8) Ale stejně mi to vyplní volný čas, zasměju se, naštvu se na fórech... ano, bláznivá farma. Nebo farma pro blázny? :D
     
  20. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Tak já s jednodenním výpadkem,totálně kleknul komp,odvoz k mladému od sousedů,ten bez připojení....já trdlo jsem mu zapomněla říct,že mám přenosnou wi-fi s sebou a on si pořádně neprohlédl co všechno jsem mu dala.Takže sumasumárum chybí 3000 kytky a asi 850 šutrů.No popřemýšlím ráno jestli to dodělám přes vytuněné růže.MŮŽE MI NĚKDO,PROSÍM,PORADIT,JAK TO PADÁ Z OBYČEJNÝCH RŮŽÍ NA PIDI NEBO Z VYTUNĚNÝCH?Nevím,co na noc.Skali,omlouvám se za ta velká písmena,nekřičím,volám o pomoc.:inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.