Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krakenka666 - protože ho RT mezi rostliny s možností šlechtění ve skleníku nezařadil ;)
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ještě chybí 473 kamenů,ale žádný stres.Dnes a zítra hodím na noc hořec,stromy také něco přidají a odpol. sklidím poslední akční tak snad těch šutrů už bude dost.
    FA120....BAHA365
     
  3. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Napadala mi polovina kamenů, akce už za polovou je stroj času nevlastním tak jdu sázet rostliny do úkolů. Všem ostatním hodně mramoru a zdárné dokončení.
     
  4. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    hezkou neděli. Mám 1500 padátek, napěstováno mám, tak to snad dám. Dnes mě také nejde denní přihlášení, již to tady někdo psal, ale není to počítačem nejde to ani na tabletu. A ztratili se mě načtené dny u přihlášení. Už jsem psala , tak to snad opraví.
     
  5. -Kathy17-

    -Kathy17- Zelenáč fóra

    Moc díky za rady Skali a Preceja :);)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    TKUB - nejde ti denní přihlášení ? Nejspíš máš na mysli vyzvednutí dárku za denní přihlášení ?
    [​IMG]

    Chyba byla hlášená tady. Mně to funguje na obou farmách normálně (původní chyba zmizela) - dárek vyberu. Jen ta doba přihlášení je podivná o_O
    [​IMG]
     
    Trepifajksl, petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké sluníčkové odpoledne :) mě chybělo ještě 43 akčních rostlinek, nebylo kam zasít a hangáry jsem bourat nechtěla :D

    tak už mám taky hotovo :p [​IMG]

    Místo krokouška byl další hrošík a stromky mám zasazené, jen teď nevím které z nich to jsou xD

    [​IMG]
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    a pak že panují rovné podmínky, já jsem si těch svých [​IMG] musela poctivě odklikat, někdo jen tak lehce přeskočí třetinu roku..Skali, z toho se nevykecášxD
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já už se ani nesnažim :eek: Stejně se mi zase bude podsouvat, že mám ňáké výhody a privilegia. To známe -.-
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož jsem posadila na plochu to tajemno:

    [​IMG] a ono jo, není to katastrofa, jako jindy: [​IMG] .

    Oranžoví tuleni, durian, kešu XL, santalovník, mangostan XL, clausena XL, hřebíčkovec XXL, muškátovník, akébie XXL, myrhovník 2x, mýdelník, pandán XXL.
     
  11. cvrcica

    cvrcica Pisálek fóra

    To je pohoda mně chybí 600 kamenů , ale dala jsem stromy na všechny pole a bylo z nich pouze 47kamenů a ze šípků jsem měla 147 ks
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ááá šmitec! Zas po dlouhé době akce kdy jsem nemusel použít kaštaňák na padátka.Dokonce sem je měl dříve než kytíí,ale to byla má chyba ve výpočtu.Holt sem si musel počkat na pár dopěstků.
    Horší je, co budu dělat s těma bednama,už mě začínají s. sr. sířit! To je ještě horší odměna než TS/TCH (nééžeby mě z nich něco vypadlo,ale je aspoň šance),co s bednou kde je jedna kytka,či zvíře ?..odměna na prd.
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Plodiny vypěstované již včera.
    Na noc šly karafiáty a zbytek dopadal dnes, tak mám tedy také hotovo.
    Jinak ještě hlásím postup do 97 Lvl., Baha 321Lvl.
    Hraji od začátku ledna 2016.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Baroland: Já ta zvířata, ptáky a šlechtěnce mám pořád kam házet, dokončuju výrobnu... Bedny jsou fajn :-D

    EDIT: karbar, no vidíš, já hraju od roku 2011, sice s dvouletou přestávkou, a jsem jen o šest úrovní výš než ty... holt už Tvoje farma mohla využít novinek, o kterých my jsme si v začátcích, kdy nám voda vyplavovala pole, dekorace dávaly občas neskutečných 25 BZ a podobně, mohli nechat jen zdát ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/17
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Robinela1 Sousedko, zlata... skvela prace a jeste jednou taaaaaaaaaaaaaaaaaaakovahle gratulace ke stovce! ;) Jsem sice rybar, ale fakt nekecam - opravdu tak velka! :D:)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem odtajnila tu zamíchanou lesní školku kde bylo všechno možné xD a nejvíc potěšil další Tiki stromek a Mangrovník XL :p
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

    Jo no. psal jsem i na podporu a nic jsem nezjistil protože prý žádný problém nemám.
    Tak to neřeším. Přihlášení jsem určitě nevynechal ani jednou. To si hlídám velice pečlivě.


    [​IMG]

    ------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------
    Akci vyloženě neřeším a nešponuju svoje možnosti. Padátek sice hodně přibylo ale i tak myslím že to nedodělám.
    Ale jako jo, padátek začlo z polí vypadávat víc. Už to není 44 z Růží ale třeba ráno to bylo 97 (z Růží) a 112 z Karafiátu. I tak je to málo a nemyslím si že mi to napadá v takovém množství abych to zvládl.
     
  18. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Maminko, to nám jako vážně chybí 1002 vypadávátek?
    Jo, chybí.
    A nemohly by to být kameny z pole?
    Proč, a jak byste je chtěly nacpat do počítače?
    Jely bysme tam, kde dělají tu hru a naházely bychom je RT do oken xDxDxD

    Vcelku jim to pálí xD
    Napěstováno máme od oběda (pomohla +100% do stodoly), ale kamínky chybí.
    Všem co mají splněno gratulka a kdo bojují, držíme palce, též se nevzdáváme ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/17
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - však oni to opraví ;)
     
    MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  20. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.