Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak to neni uplne ono, precejen kdyz jsem mimo pocitac, blbe se to hraje, uvidime jak moc se posledni dva dny zadari, ale o vikend jedu tak ze pres den stiham s kytkou a na noc to zase dozene dlouhodobka... ale neni to ono, chce to "mezi akcema" taky pestovat neco jinyho, kdyz vlastne zadny mezicas neexistuje, tak jedine z drive ukoncene akce nez zacne dalsi...
    Ted jsem nedal pokus na kole s +1 do stodoly ani nic jinyho, tak zas zitra, aby to stihlo pres dve sklizne (6 hodin to byva), ale nemam na to kliku...

    Vypadavat ma 440 mramoru/den, v tuto chvili ma byt 975 (nebo chybet 1225 ), mam 1426 (chybi 774 ), mam 64% hotovo.
    Stav kameni : idealne 5273 kusu (2380/den ), mam 7453 z 11900 (62% ).
    Zatim uplynulo 44% casu, zbyva 66 hodin.
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Akci dokončím nejspíš při zítřejší ranní sklizni. Plody stromů jsem dodal komplet, ale u rostlin jen marakuju, jelikož dodávat ty další rostliny se mi prostě nevyplatí.
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jak to tak čtu tak ti co si stěžují že jim to nepadá a vždycky skončí na vypadávatkách tak máte na farmě všeho chuť co kdyby jste jednou vyzkoušeli zbourat celou farmu třeba to bude lepší.Ovšem pokud se vám bourat nechce tak to potom jiná rada není.Musí se to zkoušet
     
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali myslela jsem, že směska stájí bude solidní. Asi ne, takže poletí. Bohužel jsem od rána do večera v práci, takže experimenty a zkoušení nepřichází v úvahu... :p
    .macca. bourám při každé akci, někdy marně :D
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    larelay: Také to bylo mířené přímo na Tebe. Ostatním se omlouvám, nastuduju slovník a formulace... já jsem měla za to, že pochopí všichni.
    Stěžovat si může kdokoliv, ale musí k tomu mít důvod.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Neblbni, duvod se vzdycky najde 8):D

    Mam hotovych 10 ukolu... stojim na ackni kytce, padatka neresim, pac na noc pujde artycok, pres den taky (nebudu doma) a akcni dopestuju asi nevim kdy xD
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj
    - já to beru tak, že z chlívku (4 políčka) dostanu max 1 pajdátko, zatímco ze 4 políček osetých třeba bérem, mám šanci mnohem vyšší.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hraběnko, já ne, to ti druzí 8) A že mi je jich líto... :p
     
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali jj jasný, pochopila jsem :)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    1 stupen pod maximem znamena co? 15%? To je docela bida na to, aby jsi ocekaval nejake extra vysledky! Nebo 28%, 29% nebo nevim, jak tvuj vyraz chapat...? Co se vyse lvl tyce, ten nema s padatky prakticky nic spolecneho - pokud delas nekde chybu, bude to mit stejny vliv, jako kdyby jsi byl v 80 lvl.

    Y_n_O Vis jak... nekdo se prijde pochlubit, nekdo si postezovat a nekdo proste jen sdelit dojmy a pokdakat. Ja treba prispevky nekterych autoru vubec nectu (resp. ctu podle ksichtu :D ) a jsem spokojena ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko: A já čtu všechno a všude a pak se čílím xD Asi budu hrát a nebudu číst... Tím pádem ani odpovídat a bude klid.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak jsem se přišla pochlubit, postěžovat a sdělit ,že pěstuji na farmě a louce pouze akční a to i na noc, mýtinu jsem jsem jako vždy nechala na pokoji, jen stále nevím, jestli se mám chlubit jak pěkně to padá, nebo začít žehrat, že by to mohlo být lepší...:)
    [​IMG]
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    "Kíd kucí" ;)

    Poslyšte, do splnění akčních kvítí mi chybí přesně 3 ks (nebyla tu Lyzařka nebo někdo další, kdo to měl podobně?). Asi se plácnu přes kapsu a akční ještě na 1 plochu zasadím... anebo jen 1 políčko? To by mělo stačit :p

    Nu... a pak holt ještě vypadávátka. Těch mi do zdárného konce chybí uáááh 998 ks. Nu, takže prostě od dnešního odpoledne "točím" dlouhodobky. A tentokrát to opravdu padá lépe z plodin. Chlívky a stromy minimum...
    Hovgh :music:
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Spatna strategie! ;) Na foru je to stejne, jako v kterekoliv jine realne spolecnosti... vidis ksicht a) a vis, ze s dotycnym je fajn rec nebo nedojboze legrace :p, ale kdyz vidis ksich b) vis, ze ho nebudes vubec poslouchat nebo primo posles do... do... no, treba do jamy lvove 8) A navic ten tvuj by tady chybel :)

    GordonSargent Hele, porodni babo ;)... jestli nemas jeste nic dodano, tak nedelej ani jedno a rekni - udelam ti placku xD

    Mikeš Dam - vidim kocoura v botach a vim, ze jsem ti slapla max. omylem na ocasek (kdyz tak knucis)... nikoliv umyslne za krk :D
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hned jsem pookřál, když vidím, že někdo má ještě méně padátek, než já.
    Dík, GordonSargent.
    Heč, momentálně mám 1047 ks a jednu akční sklizeň k dobru.
    xD
    Ale SH si vypatlávat rozhodně nebudu. To se musí poddat i bez něho.

    matlafousku, na ksicht moc nedávej. Mňau, mňauúúúú.
    :D
    Edit
    To já jen proto, že kocouři kdákat neumí.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Y_n_O , ahoj, poháry mám na stromě 30/30, kaštanový řádek bohužel nemám, ba ani Jona Citrona, ve skleníku se mi též nedaří žádné šlechtění(kromě růží, víc bodů), vždy mi to napíše, bohužel nic jste nevyšlechtila,už mě to nebaví tam stále něco cpát a nic z toho nemít, mám asi farmu zakletou, jinak hru hraji celkem ráda.
     
  17. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahoj všichni :)! Držím se plánu, že prostě dodám, co stihnu. Jde mi to pomalu, padátka nejsou, ale nestěžuju si!!! Kdyby někdo myslel... ;) Protože bez stonku se taky obejdu. :p Na noc dám něco dlouhýho, pořádně se vyspím a zejtra uvidím, jestli tu akční kytku ještě točit, nebo se na to vykvajznout! ;)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak po večerní sklizni 1001 padátek, škoda toho jednoho navíc, mám ráda zaokrouhlené čísla, neměla jsem tam mezi velkou sklizní dávat řeřichu.
    Mikeš, všeho do času, zítra nasadím svou vytuňenou mrkev, s bonusy a bez SH roste tři minuty:)
    Matlafous, bude mně potěšením a pošleš jí s háčkem? xD
     
  19. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Musím uznat, že 46 padátek z plochy akční je lepší než původních 16, ale i tak to nevidím zrovna reálně na dokončení ani tio zdaleka nedosahuje počtů, které tady někteří udávají ze stejné úrody, ale nějak mě to nevadí, rozhodně nebudu investovat peníze nebo SH, kam dojdu tam dojdu, na noc jsou vyšlechtěné karafiáty, možná bude z plochy i 80 xD

    Skali - no jo, ale jak experimentovat, když to nepadá z akčních, kterých musíš aspoň minumum napěstovat.
     
    maribeja, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  20. archiewolf

    archiewolf Pisálek fóra

    Po sklizni mramor 796,to se nám to hezky hýbe.Pro hvězdu fora-mám level 104,necelý mega ke 105,hraji už asi 4 roky,poháry 30,skleník nepoužívám-po několika pokusech jsem ho odepsal jako kontraproduktivní-máš pro mě ještě nějaké dobré nápady?Nechci,aby to vyznělo zle,já se tím nějak nevzrušuji,co bude,bude,co nebude,nebude,jen lituji ty,kdo to hrají jen chvíli.Dneska jsou ty akce stavěné tak,že jeden pomalu musí vystudovat VŠ,aby si vše předpřipravil a nakonec stejně skončí na něčem,co se v konečném důsledku dá ovlivnit jen v omezené míře:ppevné nervy a hezkou hru všem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.