Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Dakujem Casey, tak si pockame....Len dufam, ze nam po skonceni akcie nezmizne aj stonka...xDxDxD
     
  2. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    On je trošku problém pro pracující se přizpůsobit výkyvům v padání. Bohužel nemůžu pěstovat podle toho, kdy utáhnou či povolí kohoutky, ale podle toho, kdy mohu sklízet. Tj. většinou přes víkend pěstuji akční, v ostatní dny honím padátka..........a tentokrát to vypadá více než bledě, zatím jsem v červených číslech.
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    myslím si že RT si uvědomili že to nějak přepískli s těma kamenama na 3 plochy tak povolili kohoutky a to fest akční jsem začala pěstovat až v čerá ráno při první sklizni akční jsem měla z jedné plochy tak kolem 30 ks, dnes jsem měla, 64,70,57, s 12 JC zítra dopoledne budu mít napěstovno šutrů mám 1570
    Myslím že je lepší mít co nejvíc políček ty se sklízí víckrát za den Stromy sice dají hodně ale sklízí se jednou za den chlívky sice 2x ale i kdyby dal každý chlívek kámen tak to je 44 víc se s toho nedostane.
     
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    udrzba uprosted akce ? to si delaji srandu ?
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    to není možné,zase údržba,jdu sklidit na čas a oni mě brzdí...hrůza :mad:pak to nestihnu ty jejich hausnumera
     
  6. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak mě to teď vykoplo kvůli údržbě - aktivovala jsem bonusy a jdu sklízet, kliknu na hlavní louku a jsem venku ze hry.:mad:


    edit: Už to jede, jen 5 minut pauza, ale i tak to naštve.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Někomu asi prdla v mozku cévka.
     
  8. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Asi též nedokončím, stojím teprve před marmeládou. Na polích karafiát s malinou a akční, no jsem na to zvědavá.
     
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Vypněte úplně prohlížeč a znovu se zalogujte,mně to také vykoplo a po 2 minutách už jedu;)
     
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Chybička v matice se vloudila .... Myslela jsem, že budu mít 11 902 akční plodiny, bohužel 2 ks chybí.Počkám si nějakou hoďku, pět se jich připíše a já úkol dodělám a stonek bude doma. Tady to naštěstí jde, jsou úkoly, kde i ty dvě chybějící se musí dopěstovat.
    [​IMG]
    Mramorový kámen v pohodě.
    [​IMG]POč
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    duna.duna1, Casey27 - tak chyba je už nahlášená k opravě.
    kuk tady
     
    petaM2001, maribeja a duna.duna1 tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nějak nechápu, proč tady spousta lidí šílí... já jsem v klidu a v pohodě.

    [​IMG]
    Večer budu mít hotové akční kamenorůže; jestli nepůjdu spát, dopěstuju si padátka a na padátka vyšlechtěný květák (růží už mám moc xD), který mi chybí do limitu; když půjdu spát, dám cokoliv dlouhého. Tolik času...
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mně též chybí spousta kamenů 1415,s takovou se akce nedá plnit, jsem v 99 levelu a stejně mám pořád problémy s padátky, už jsem dala na noc bavlnu a červené zelí, sklízení bude tedy až ráno,stojím před MJSkou(400) pajdátek, pak čekat na 525 a 600 kusů, nevím, nevím, jak to dopadne, ať se daří alespoň Vám ostatním.
     
  14. archiewolf

    archiewolf Pisálek fóra

    Tak vám to nepadá,jo???Mně chybí 2000 akční,to už je brnkačka-ovšem mramoru mám677 kousků-budu trochu parafrázovat Paroubka "nechci se chlubit,ale kdo má míň".O tom,že bych mihl dodělat akci,asi žádná.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    fany2020, archiewolf: Máte aktivovanou runu Živoucí legenda? Pokud ano, na jakém stupni máte vložené poháry? Máte nějakou rostlinu, vyšlechtěnou ve skleníku, na urychlený růst? Využíváte zkrácení růstu pomocí produktů a řádků? A četli jste si vůbec někdy rady od ostatních farmářů? Třeba tady, jak na vypadávátka nebo tady, případně i tady?
     
  16. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Y_n_O: Nevím, jak Archiewolf, ale vložené poháry mám 1 stupeň pod maximem, využívám zkrácení produktů a řádků a rady ostatníéch farmářů čtu pravidelně. Sklízím na čas, mám pole, stromy i stáje. Posílám sousedům a oni mě (děkuji všem, Evě zvlášť :)). Jsem lvl 106 .... a stejně mi to padá málo. Tuhle akci kvůli padátkům na 95% nedodělám. Tak asi tak ....
     
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    Akce je označená jako střední, což už víme, že může znamenat cokoliv :) S větším vypadáváním padátek to snad bude splnitelné pro víc lidí (já už třeba mám, ale mám JC, taky se mi výjimečně povedlo asi 3x vytočit na 6h 100 % do stodoly a tentokrát jsem i použila asi něco přes 1 000 SH - nemusela bych, ale nebaví mě to pěstování). Na akci jsem nezměnila názor, ničím zajímavá, slabé odměny.
    Myslím, že hodně akcí je o tom, že u toho člověk musí dost sedět, nebo hodně plánovat, postupovat podle toho, co se osvědčilo...fakt ale přece ta hra nemusí být o výkonu, a to ještě 100% výkonu. Každý hraje, jak mu čas, finance a nálada dovolí. Líbí se mi přístup Pitrýska, je tu trochu raritou, ale ještě že je! Poslední dobou si tu člověk nemůže ani pomalu postesknout, zabrblat, je tu samý úderník :) Fakt to padalo málo, to přece otráví...rady jsou skvělé, ale je taky dobré je dávat, když si o ně někdo řekne :)
    fany2020: já se nikdy nesázím, ale u tebe bych se klidně vsadila - padá to lépe, do konce akce zbývá přes 67 hodin, jestli dáváš dlouhodobky a na hru se ještě párkrát do konce akce dostaneš, tak to určitě klapne! Držím palce.
    Pohodový podvečer všem.

    EDIT: Y_n_O: neuznávám, to jsi mě nepochopila, ale asi jsem to napsala ne moc jasně, to se omlouvám. Myslela jsem to tak, že kdo chce splnit, musí často plánovat apod. Ale někdo nechce splnit, nebo chce, ale neobětuje hře tolik svého času, peněz, nervů...a třeba si chce jen brblat. A nemůže? Není snad nikde dané, že hrát může jen akce jen ten, kdo je splní a dá do toho duši, nebo že na fórum se musí psát to a ono a něco jiného ne...někdo si fakt chce jen ulevit, a nechce žádné rady. A někdo jo, a pak je super, že je vás tu hodně, co radí a pomáhají - ty patříš mezi ně a je to skvělé, dáváš si s tím i dost práce, dáváš do příspěvků odkazy apod. - to se mi líbí, máš můj obdiv. Ten můj příspěvek nebyl na tebe, jen jsem uvažovala nahlas a prostě si tu k diskusi něco napsala...a asi to tak občas budu dělat dál, když se mi bude chtít :)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    No... Jak vás tady pročítávám, přidávám se k těm, co jim to spíš nepadá... Jak jinak si vysvětlit - celá plocha stájí - směs růžovky, červené, zvěřinec, neon, obyč - 18 kamenů. Celá plocha akčních - 30 kamenů. A ne že bych byla začátečník. :p
    P.S. A teď jsem ke všemu omylem zasadila na pohopole xD
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Adamiste, tak potom nevím, kde je na Tvé farmě chyba. Já jsem teprve lvl 103, dva roky jsem nehrála, takže nemám spoustu vymožeností jako kaštanový řádek a tak... Jak jsem psala o kousek výš v diskusi, a podle farmsčotu bylo vidět, že jsem s padátky ve skluzu, dnes si dopěstuju akční kytku a potom už jen pořeším padátka. A pořád to stihnu. Přečti si příspěvek pod tebou... larelay uznává, že je potřeba plánovat, ale neakceptuje... a o tom to je - kdo chce, má, kdo čeká, má kulový.

    larelay, ohledně rad - chytrému řekni, blbého kopni. Ty zřejmě nepotřebuješ ani jedno z toho...
     
    petaM2001, DANKA722 a krakoramaja tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, všichni.
    Já bych ještě nedělala žádné závěry ohledně padátek - opravdu zbývá ještě dost času. Za chvíli budete mít napěstováno a pak se dají dohánět padátka dlouhodobkami. Začátek akce byl na padátka chudší, ale teď to lítá mnohem lépe.

    Janaj
    - já bych na ty barevné chlívky hodila kuličku - dají ti max 1 padátko a přitom zaberou 4 políčka ;)

    Pro ostatní nešťastníky - když to nejde, je potřeba něco změnit - trochu experimentovat. Každá farma je jiná ( už se dost opakuju, ale je to tak. Někomu to lítá ze zeleniny - artyčok, pórek, česnek....., jiní ujíždí na karafiátech, šípku, béru.....)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.