Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka - ani trochu :D xD
     
    Prepperka a petaM2001 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prepperka: óoo, děkuji zelená žabičko, mě to baví, nesklízím vše najednou a na malá pole se snažím využít kupón na pomocníky pokud ho mám. Jinak obdivuji dozrávající stromy ,-))) pomocníci jsou fajn, ale já bych za chvíli nevěděl kde co roste, jaké mám dekorace apod. jen klik klik a hotovo. Pořádná hra to bude večer před skončením akce, to bude fofr ,-))
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka Jj, nedam na nej dopustit ;)... ma vysokou protihodnotu, padatka se z nej sypou a kdyz si vzpomenu, otocim ho za hodinu (i min se vsemi zkracovadly), misto 17:45 :)
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no bez pomocníků si to nedokážu už ani představit zvlášť bahamku -aktuálně jsem dopěstoval plodiny co byly potřeba na akci z baha:pají nějakej krejcárek vydělal:D
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásné sobotní ráno [​IMG].
    Souhlasím s předchozími příspěvky, že dneska padátka opravdu při sklizni vylétávají jedna báseň.
    Jinak včera moc řeč o farmaření být nemohla, i se nedalo nic předem na farmě naplánovat, neb se nám plány na volný den měnily jak dubnové počasí. Původně jsme měli být pryč celý den, pak že budeme doma a nakonec když jsem zasela akční plodinu tak jsme se rozhodli, že přeci jenom někam pojedeme ...... Takže to v pohodě mohla dozrát nějaká dost dlouhá plodina.

    Teď jsem osela posledních 350 políček kamennou růží. A budu čekat na posledních 170 vypadávátek, aby akce pro mě skončila. Žádnou dlouhodobou jsem nedala, naopak potřebuji dopěstovat nějakou kratší plodiny, takže teď přišla řada na levanduli.
     
  6. BobanCZECH

    BobanCZECH Zelenáč fóra

    HM, brečím bylo to BZ. Tak teď už mlčím, ale stejně to zamrzí.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ještě 900 kamenů.Je to ještě dost,ale padá to trochu lépe.;)
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Johnny Trochu lepe? Na hlavni jsem ted mela artycok 81 poli 1x2 - vypadlo 81 padatek, na mytine 76 poli 1x2 vypadlo 76 padatek.
    S tim, ze u me to jde bud takhle:
    [​IMG]
    a nebo takhle:
    [​IMG]
    Ale SH jsem zkusila pokusne ted a uz ho placat nebudu, pac padatek mam dost.

    Kohoutky jsou otevreny na 100%, to jsem jeste nevidela! o_O
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  9. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Gratulace všem, co jim to padá. Připadá mi, že je to nastaveno tak, že to na některých farmách padá víc při jedné soutěži, na jiných při jiné. Minule totiž hodně hráčů psalo, že jim to špatně vypadává, já měla vypadávátek fůru. Teď zase spoustu hráčů píše, jak jim to padá dobře, mně zase velice špatně a to při stehné taktice.
    Všem hezkou slunečnou sobotu a ať to zvládnete.
     
  10. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No mě to teda moc nepadá je toho moc.
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    anajavonuj - no jo, ale minule to chtělo 350 nebo tak nějak padátek a teď 6x tolik.
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    no už se to trochu zlepšilo takže zhruba za 3 hod sklidím tunig karafíát dám šípek a hurá na chalupu ukončit grilovací sezonu+soudeček takže schopnost farmařit se projeví až zítra ráno .....doufám
    s pozdravem buď v práci v šest váš spolubojovník Petr
    p.s nezlobte tu já si to zítra tady projdu a přečtu
    xDxDxDxDxD
     
  13. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tentokrát je myslím akce pro dost farmářů nesplnitelná, padátek hafo a to jen ze tří polí a akčních rostlinek to samé, no jedu dál, ale asi nedokončím stonek ach jo, citrona jen jednoho, ale i tak si myslím, že to moc roli nehraje a na noc šípek nebo karafiáty, nic delšího nemám na to co mám kamenů a růží je to veliká bída:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .. ten mramor už přestanu pižlat, když to začalo padat xD .. hezký den všem. Tak mě teď dlouhodobky vyhovují, protože nejsem celý den doma a hlavně si dál plním úkoly v družstvu. Chybí ještě 528 šutříků a zítra snad dopěstuji 2956 ks kamenné růže.
    V pondělí nebude čas a v úterý se k akci už nedostanu. Držím palečky a přeji hezký víkend ;)


    [​IMG]
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jestli vy tu tak trochu nejste kecky.
    :D
    Padá to zdánlivě víc, protože je (myslím) potřeba daleko víc padátek než u minulých akcí.
    U mne z dnes 1. sklizně jen akční plodiny před chvílí 90 mramorových šutrů, což se za zázrak
    v poměru k požadovanému počtu asi považovat nedá.
    Takže u mě v normálu, jako vždycky a nejásám.
    Pokud nenasadím jinou záchrannou strategii, akci nesplním.
    :D
    Edit
    krakoramaja - no právě, vždyť povídám, že padání je přizpůsobeno vyšší
    potřebě padátek. Nechce se mi jednotlivé akce pozpátku zkoumat
    do podrobností, ale mám dojem, že 2200 ks padátek často nebývá.
    A já také nemívám 90 ks z jedné sklizně akční.
    Jsem pro všemi čtyřmi, aby JC ztratily svůj magický význam.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  16. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    krakoramaja - máš pravdu, teď je to přehnané. Myslela jsem si, když jsem to četla, že je to nějaká chyba, kterou opraví. Spíš je to ale donucovací metoda k nákupu košů.
     
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mikeš - No fakt nekecáme. Takové počty ať z ranní nebo akční sklizně jsem nikdy neměla.
    [​IMG]

    Prepperka - Kromě 3 sov a ráno dráčka nepoužívám před sklizní na zvýšení BZ vůbec nic. Ani chleba, natož nějaké kytice a věnce.

    anajavonuj - nevím, zatím mě k nákupu košů žádná akce nenutila. Ale pokud si ho někdo koupí místo toho, aby překopal farmu, je to jeho rozhodnutí. Prostě jsem nikdy takovéto počty jako včera a dnes na své farmě neviděla. A myslím, že už to kolem 2000 taky někdy chtělo. Pokud by i do budoucna nechali takto nastavené padání, možná by i JC ztratily svůj magický význam.
     
  18. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Už taky finišuju [​IMG] zítra snad bude hotovo ;););).
     
  19. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Akciu som rano dokoncila, dekorky vlozila do stonky
    [​IMG]

    A napriek tomu podla grafiky posledny usek nemam dokonceny a mala by som este dodat 3600 rastlin
    [​IMG]

    Chcem sa opytat, je to v poriadku? Ma este niekto takuto skusenost? PC aj FP vycisteny, niekolkokrat hra zrestartovana.
    Pekny den vsetkym prajem.
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    duna.duna1: Ahoj... mám to úpně stejně... asi šotek ,-) Nejsi v tom sama. Třeba nám k tomu něco řeknou mod... samo až to prověří na vyšších místech ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.