Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    monča81 Obecne se tvrdi, ze hra by se mela po zacatku jakekoliv akce zrestartovat, protoze jinak se ti nenactou akcni rostliny do stodoly a jednak ti z poli nebo chlivku nenapadaji zadna akcni padatka. Ja minulou akci nezrestartovala, sklidila a: akcni kytku jsem opravdu ve stodole nemela, ale padatka ano. O tom byla cela ta debata.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já nevím děcka (omlouvám se těm které to urazí, ale 0,7 avanti = udělá své, konečně jednou můžu, buď mimčo nebo z 99,9% jedu autem a mám fáááákt blbý spalování, na vesnici bez auta jste v guánu totál!)... ale akci dám tak s mega odřenejma ušima.
    Ostatně viděli jste kaledář na říjen? Tajemky na helouvin (fáákt nebudu hledat jak se to píše)??? To bude zase keců... Tomu svýmu jsem oznámila, že chci dát 500,- do farmy... (neví, že to dávám každý měsíc, takže + 500), ale ví, že do ní cpu reál kačky. I mi řekl, kup si teď, pak na to nebude. Je to pro mne zábava a ventil všeho zlého. A že toho je. Jak řekla spolužačka, já si říkám, jaký mám problémy a starosti, ale proti tobě se nudím.
    Tak teď asi 8 padátek, chtěla jsem jít v 8 spát, no ulevila jsem svědomí, sklidila baha a jdu mrknout na nějaké stránky, ať máme z něčeho radost, že?:inlove: Když už máme v loji víkend, protože jde do arbeitu, v pondělí jede Švýcarsko... tak snad ten další bude so+ne doma.
    HAHAHAHA.... to už tu bylo 100x. I dispečer... v pátek ho máte doma. Děcka, zlatý voči. Ještě nebyl a v tý firmě je přes rok, dneska je pátek, sice, doma je ALE! V půl osmý valí na firmu makat... bych se na to velebnosti... plánovali jsme zazimování zahrad, houbišky a mám co??? Velký , ale opravdu velký guáno. Mám jít s klukem a Adélkou na výstavu... opět sama s dětmi. Se na to ..... Krucinál, si jeho foto zvětším do životní velikosti a nalepím ho dětem na dveře.. s nápisem TO JE TÁTA...
    Tak držte palce, ať z tech růží něco napadá.:p

    Edit: Z růží padalo jak vzteklé.... 1.plocha 78 a 2.plocha (1/2 pole, nějaký výběhy a 1/4 stromů) 63.... Teď to chce 400 padátek....
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky, tak mě dnes ráno z kompletní sklizně celé farmy , vypadlo přesně 128 šutrů. Asi budu muset překopat farmu,nevím co mám dát, jelikož to fakt nepadá.Pěstuji na všech třech plochách, okolo mám stromy, ty nikdy nebourám. Kdyz to propočtu reálně, tak na 2plochách pěstuji na polích 1x1 a na jedné ploše mám stromy a arboretum, chlévy a výrobnu(ty velké).:music:
     
  4. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Taky mě děsí to množství padátek co musí být :(to už minulou akci jsem nestihla (nevrátila jsem se před koncem včas od zubaře) ale ted mě to nenapadá , přejdu už co nejdřív na tu moji reálnou farmu a tahle tu bude trčet bez farmářky :( už na to nemám nervy.
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak takovou smršť jsem nezažila, neznám a nevím, zda to ještě někdy uvidím - z ranní sklizně karafiát 128, na dalších lilie 89 a 95. Z jedné sklizně 312?!! Žasnu. Takhle vypadají puštěné kohoutky? Paráda.
    Celkem tedy mám za necelé dva dny 1143 kousků. Bez košíků, bez JC. Pěstuji na všech plochách na 1x1, na hlavní mazlíci na 3 políčkách, na mýtině zvěřinec na 4.
    Komu to nepadá, zkuste změnit obsazenost polí. Pokud v pátek navýšili padání, možná ho v pondělí zase utnou, tak využijte víkend ke sbírání kamene. Jo a těmi počty se fakt nechlubím, jen ukazuji, že občas něco na farmě zbourat a přestavět kvůli akci se vyplatí. Byť se to mnohým kvůli slabším odměnám nevyplatí, pak ať si ale nestěžují na slabé padání.
     
  6. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Teď jsme s holkama četly tvůj ,,avantiový,, komentář. Prý: mami, to nám něco připomíná 8)
    My jsme ve fázi, kdy opravdu, když chtějí holky taťku vidět, koukají na fotku a nebo to jistí skype. Letos se jim taťka ukázal doma čtyřikrát. Teď tu zrovna na týden byl a přiletí až na vánoce. Když byl teď doma, tak spíše pracoval, než odpočíval, ale zase komplet zastal mě, maximálně se věnoval holkám, tak aspoň na chvilku oddych. Ono sama s ,,tripletsgangem,, bez chlapa, bez hlídání, bez příbuzných, na vesnici a bez pomoci není žádná plážová pohodička ;)
    Real kačky do hry občas holky dostanou od tety, ale jinak u nás jsou potřeba penízky jinde 8)
    Shodou okolností jdeme také dneska s holkama sami na výstavu xD
    Když budeš chtít, klidně kdykoli napiš ;) Snáší se to díky písmenkům lépe ;)
    M+m+m+m
     
  7. Holubka64

    Holubka64 Pisálek fóra

    To je masakr padátka nepadají tak je to na nic
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    tak za 3 hodinky budou akční nq a pak jedu vytuněnej karafiát to by bylo aby nebylo-----dodánoxD
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdo by mi chtel zavidet stastne cislo, tak se o vysledky tajemna prihlaste pri OaD: oranz. pandy, papaja XXL, akebie XL, guava XXL, kokos XXL, tomel XXL, clausena XXL, 2x muskatovnik, ledvinovnik XL xD Amen! :p

    krakoramaja o_O Husty! Sklizim za hodinu artycok, tak uz netrpelive lezu po zdi, jestli neco takoveho taky uvidim ;)
    Btw kdosi tu psal, ze mezi skliznemi s JC a bez JC nevidi u akcni rozdil, tak jsem vcera testla u sebe - na hlavni 21 sutru s 11 JC, na mytine 12 bez JC. Cimz nechci rict, ze to bez nich nejde (krakora je zrovna dneska priklad toho, ze jde), jen ze se nic nezmenilo a stale funguji.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  10. .kristynka.1

    .kristynka.1 Pisálek fóra

    Matlafous, to se těš. Mě teď vypadlo ze dvou a půl plochy pidi polí malin 332 padátek. To jsem ještě neviděla.
     
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Souhlasím s krakoramajou, u mne padátka také vypadají dobře. Mám jich 1115 a ještě neuběhly dva dny akce. Pěstuji na 500 pidipolíčkách, na divoké mám osm skladišť a na hlavní dva JC, které samozřejmě nestěhuji. Jen při rozpěstovávání jsem dala asi 250 SH. Snad začnu věřit na náhodné číslo farmy?
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Přesně jak píše krakoramaja a ostatní, padá to super, ale je potřeba bourat. A pro porovnání s karafiáty a liliemi Krakoramaji: teď ráno jsem sklidila ze všech třech polí cibuli, z mýtiny a louky po 97 kouscích a z hlavní dokonce 113. Dohromady tedy 307 kamenů. Cibuli mám vyšlechtěnou ve skleníku, takže místo 15 hodin mi roste jen 10:30 (sázím ji jen s vodou).

    Bez JC, košíků, a s legendou jen 27/30. Ale vše jsem zbourala, zůstalo akorát arboretum a zvěřinec, 3x domek na nářadí a 12 stromů. Ze stromů to skoro nepadá, určitě je dejte pryč.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161 Nahodne cislo? Neblazni, nekam te zavrou! xD

    EDIT: Zenske upovidane! To jeste nemuzete chrnet nebo pockat aspon do 10, nez zacnete psat, jak to pada! Jsem napnuta, jak ksandy! -.-:D
     
    Naposledy upraveno: 30/9/17
  14. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Suma sumárum chybí 5500 růží a 1500 padátek...:eek:zbývá 76 hodin...no uvidíme, ráno to padalo víc než předtím, tak jsem zvědavá jestli to dám
     
    evainfo, zejdy66 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Současný stav, nula kamenů, všechny jsem naházel do úkolu, jsem u MJS ,-)
    Jestli se nebudou valit jako kapela, tak jsem v loji nebo v háji ,-))) to se to bourá a přestavuje s pomocníky, ale kdo je nemá jde to hůř nebo vůbec ,-)), ale něco za něco, zasloužíte si je.
     
  16. BobanCZECH

    BobanCZECH Zelenáč fóra

    100% se nevztahuje na pohodová pole? Mám po radosti z vytočení a vytočenej jsem!
     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, mám na 3 plochách pole 1x1 a okolo stromy , které nebourám(zbytek polí z 4x4) a 2 místa na JC, které stěhuji. Včera odpoledne při sklizni šípků napadalo přes 300 kamenů. Dnes ráno z akční asi 120. Celkem mám 964 kamenů - chybí 1236. Akční mi chybí ještě na 4 otočky, což je 2x dnes a 2x zítra a bude napěstováno. Na noc a v pondělí dám dlouhodobky.. Tak to padátka snad do úterý napadají.;)
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak jo, holky... presvedcily jste me! :D Artycok na hlavni: 155, na mytine: 146 (sklizela jsem s 11 JC).
    Vzhledem k tomu, ze se musim po obede dostavit do lesa, vymixovala jsem 20% kraceni na zeleninu, prihodila remeslna zkracovadla + s bonusy ze skleniku mam artycok za 1:05. Nez odjedu, kopnu tam neco do tmy a uvidime ;)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fíhááá, vodnice se pochlapila...jsem myslela, že mi to rozfláká stodolu xD Ani sem to číslo nebudu raději psát xD
    (jen pro představu kolem 180 z plochy);)

    BobanCZECH - vztahuje se na všechna pole - teď jde o to, co za bonus sis vytočil, ptž to může také být 100% BZ při sklizni. Mrkni, co za bonus to máš.
     
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Pitrýsek47 - to máš pravdu, pomocníky mám koupené. Kdo jede akce bez pomocníků má můj obdiv, bez nich to je teprve pořádná hra. :) Ale vážně, mě osobně by to bez pomocníků nebavilo, toho klikání.... takže vážně obdivuju všechny poctivé pracanty, kteří si neulehčují a jedou postaru, pěkně bez mechanizace.

    Skali - že se nestydíš :wuerg: :)

    Matlafous
    - a artyčok stará známá (dobrá) písnička. Koukám že i po takové době vám to spolu dobře klape. xD

    Jo a taky jsem si vzpomněla, že jsme se tu drahného času bavili o tom, že možná počet padátek ovlivňují (nagativně) i produkty na zvýšení BZ. Já osobně je nepoužívám, takže nevím, ale byla bych ráda kdyby ze své zkušenosti napsali zkušení farmáři, kteří dělali třeba i nějaké pokusy jestli pajdátka pajdají líp bez produktů nebo je to jedno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.