Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Levá a pravá hotovo,prostřední splněno sedm,na noc jsem dala vyšl. růže dnes vyzkouším begonie a na další hořec uvidím co dává víc.
    FA120....BAHA365
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pro ostatní: Nemusíte nutně dodávat vpravo ani vlevo, jen pak v přímé řadě ke stonku dostanete menší počet bodů a krejcarů.
    Kdo chce a má dostatek akční i kamenů může rovnou začít cestu ke stonku ,-))
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pokiaľ prídem potiaľ bude.Aspoň keby sa podarilo po to SK ale hrotiť to nebudem.Nie sú padátka tak čo s tým?Náá nič.
     
  4. arab146

    arab146 Rádoby autor

    Vpravo dodám určitě můžu pěstovat zároven s akcí navíc potřebuji banány tak i ty tři kousky se mi hodí;)
     
  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    ještě 1750 kamenů a 9500růží a mám hotovo,jde to pomalu ale nehodlám rušit obrstromy a obrchlívy a samozřejmě rostliny,které jsou vzácné,jedu jen na 400pidipolích
     
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak teď jsem zase sklidila a z 261 pidipolí kamenné růže jsem dostala 23 padátek, jdu hledat lom na mramor. Ještě jich potřebuji 1125. To jsem zvědavá, co s tím udělají noční dlouhodobky. Jára
     
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Mno, nic mnoho teda -.-. Stromoplody dodány ihned, těch mám přehršel, něco i prodáno. V pravém sloupci už jsem u dopěstovávání ananasu, 6000 kousků od plodiny teda na baha nemám, naštěstí to přibývá rychle. Ale nějak váznu s akční i padátky - farmsčot na mě svítí červeno-žlutě :wuerg::cry:. Nastává čas rozloučit se s chamíky, včelkami a žábami a rozjet se sprintem k cíli. Ale zítra si reálné houby ujít nenechám ;).
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám jen 300pidi polí a tak uvidím kam se doplížím,nechala jsem stromy i chlévy a začla jsem pěstovat akční ,přece jenom ty bedny na stonku lákají ,co když vypadne nějaké překvapení ;)a já o to přijdu to bych nevydýchala;).Ještě 4 dny,to dámxDteda jestli bude kamení......
     
    Naposledy upraveno: 29/9/17
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásný sluneční den z Vysočiny, tak já jsem si dnes vytočila 200% do stodoly, to je moc fajn, škoda jen, že není i 200% vypadávátek, to by lítalo jak o závod, doufám, že na nich neztroskotám, byla by to škoda, přeji všem, ať se daří akci zvládnout.
     
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Od rána mi napadalo asi 150 kamenů, ještě 1900 a mám hotovo, to bude hračka tímhle tempem.
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Z důvodů nepadání mramorových kamenů, akci rovnou vzdávám. Zasekl jsem se hned na 3 - nebo 6 - okýnku kdy mi chybí polovina padátek na dodání (chce to 200 mám 107) Vzhledem k tomu že se počet navyšuje tak je jasné že nemám šanci akci dodělat.
    Pokračovat sice ještě budu ale spíše proto abych na konci zjistil kolik padátek mi bude chybět.

    V několika akcích to chtělo 1500 padátek z 5 ploch a teď to chce 2200 padátek ze 3 ploch. V mém případě akci na 100% nezvládnu. I kdybych sázel s pomocí SH tak nemám šanci nasbírat tolik padátek za tak krátký čas.
    Zajímalo by mě čím RT přemýšlí.

    Čím dál víc je jasné že je do hry začleněn element Johna Citrohna. Víc už nám ...... na hlavu vážně nemůžou.
    Zřejmě se blíží čas kdy budu akce ignorovat úplně a prostě to vzdám.

    PS : mimochodem všimli jste si že je na farmě & bahamce už asi 8 věcí které dávají SH ale ani jedna která dává SK ?
     
  12. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    po delší době sem se rozhodla pro akci, ale......ty šutry nějak nepadjí.... asi soudruzi někde v počtech udělali chybu a to dos brutální. Jinak by to byla fajn akcička. Kdyby to aspoň padalo z Bahy, když tam dali plodiny a plody z této části polí...:music:
     
  13. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    ahoj, také se přidávám se stížností na nepadání. Mám 2 plochy akční (bez asi deseti políček obsazených mazlíky a tak) a vypadlo mi 16 a 17 ks. Při třech sklizních (po 5 hodinách) to dá hezkých skoro sto kusů, když dám akční i na noc, tak ráno začnu s dalšími třiceti kousky. Za 24 hodin tedy cca 120 ks. Z třetí plochy a s dárky můžu mít dalších 70 ks.
    Jediné co mě utěšuje, že odměny jsou opravdu slabé, a tak nemusím plýtvat SH a nahánět padátka řádkem.
    Ani příprava předem nedala moc padátek, jen asi 160.
    Pro RT: taková hra mě nebaví, napěstováno mám a padátka nikde?
     
    babina51, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  14. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    A další paráda je že akce trvá jen 5 dní,hi hi.Tak mám jen těch 6 banánů,nevím jestli se to dá stihnout,vytuněné růže do toho určitě neinvestuju.Mám necelých 500 padátek,takže s odřenýma ušima....
     
    petaM2001, babina51 a evainfo tohle ocenili.
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Děje se něco? Zázraky? Teď při sklizni akční vyskočilo 133 mramorů z 581 polí 1x1. Po prvním dnu a dvou hodinách mám celkem 739 padátek. To zírám. Že by opravdu byla legenda až tak štědrá? JC nemám a rychlit padátka za pomoci SH určitě nebude potřeba.
    Tak jsem dodala vlevo i vpravo a nahoře mám splněno 9 dodávek. No tedy, ty TBZ pěkně naskakují, během akce jich získám 1,25 mil. Super, to je cca polovina denního zisku bodů na Bahamě.
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a už se pěkně žlutím no to bude síla uvidíme za hoďku a půl to je další sklizeň akčního

    [​IMG]
     
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Nn zázraky to nejsou... jen povolili padátka. Aktuálně padá dvojnásobek než včera a dopoledne. ,-)
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak to asi funguje jen na některých serverech nebo jen u vybraných hráčů - u mě 79 šutrů z 383 polí akční, což je v přepočtu o něco míň než krakoramaja. Ale i tak se farmsčot mění z červenožluté na zelenožlutou ;).
     
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Jsem zvědavá, jak to bude s padátky...je jich relativně dost...ale u mne na farmě nepadají.Od začátku akce mě jich napadalo i s dárky od sousedů 366:wuerg:
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zatim mi uvodni sklizen dala dostatecnou zasobu, ale svuj dvojnasobek padani nejak nemam... nestoural se nekdo v padani (vliv JC nebo tak) nebo jaksi maji nastaveno jakoby "na vsechny plochy" ale pada to jen z tech tri, tedy polovina nez by melo byt?

    Vypadavat ma 440 mramoru/den, v tuto chvili ma byt 527 (nebo chybet 1673 ), mam 711 (chybi 1489 ), mam 32% hotovo.
    Stav kameni : idealne 2850 kusu (2380/den ), mam 3616 z 11900 (30% ).
    Zatim uplynulo 23% casu, zbyva 91 hodin.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.