Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Zdravím všechny, dlouhodobě zoufale podceňuju zásoby většiny plodin a plodů na Baha, tak jsem zvolila taktiku rozprodat nadbytek a dokoupit chybějící a ejhle, protože nadbytek byl o dost menší než potřeba jsem samozřejmě 6 mega v mínusu a ještě mi chybí 1000 kousků ananasu, tak to už hravě dopěstuju, ale což peníze/ krejcary budou a my nebudeme :p. Chtělo by to větší přípravy na akce, ale nebyl čas.
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dojmy po prvním dnu ;)- pěstování fajn, přibývá to dle očekávání.
    Pajdátka ovšem velmi překvapila - z akční to padá výrazně lépe než z předchozí přípravy. Z jedné plochy akční mám tak cca 20 mramorů (ale bylo i 26), předtím z téže plochy mixu karafiátů a stromů cca 55 mramorů. S ohledem na délku zrání akční jednoznačně vede.
    A nevím, jak na ostatních trzích, ale na AG se asi všichni zbláznili :eek:. Dnes ráno byla skořice za 900 kr./ks. Ananas a vanilka zhruba na polovině, marakuja za 700/ks. Nedá mi to se nahlas nepodivit - PROČ?! :eek: Vždyť třeba zrovna marakuja se dá napěstovat v potřebném množství za jak dlouho? Půlden?o_O
     
  3. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Začátek jel pěkně, ale už visím na padátkách, zatím teda nic moc že by to padlo,tak snad se to zlepší
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    kiki2305: tak u nás BB je:
    Ananas: 450, druhá ovšem už 555
    Marakuja: 618... Skořice 789 .... Vanilka 320 .... Vinná réva 188, hned druhá 200.

    Od včera dopěstovávám zásoby...
    Z akční padá pěkně...
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    také visím na padátkách a nevím jak komu,ale mě z akční nepadá,no snad stihnu...
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobré ráno, bída, bída a ještě jednou bída s nouzí ,-) to bych dřív upekl mramorovou bábovku, než dostanu z farmy mramorový kámen ,-))
    Kozel chce za 15 fuseklí, pár krejcarů a bodů 200 kamenů? no levný není.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/17
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak já včera v práci od desítí, večer unavená jak malé kotě, že jsem k PC ani nešla a ráno zjistila, že je akce :cry:tak jsem rozpěstovala ,sklidím a mažu zas makat Venku krásně a lidi si to užívaj,chodí na houby, výlety a pak mají hlad a já vařím a vařím víc jak v sezonu...No snad aspon na této farmě se dostanu přes wifinu do mobilu a něco napěstují;),ale vidím to bledě pěkný prodloužený víkend
     
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    No,skvěle to začíná včera- po dlouhodobkách vyskočilo 194 kamenů i s dárkama.Jako vždy mizérie.Počet kusů nezměnily - to vypadá na zbytečnou námahu :-( .Při odpolku je pro mne akce o den kratší,protože pak mám ranní.Začínám ve 23 a končím v úterý v 5hod. ráno.A momentálně 235ks - "krásná práce":oops:
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    aj aj tuším problémo většinou poměr mezi akčníma a pajdátky tak 10 % a terazky už skoro 20% hmm uvidíme řekl slepej a pustil hluchému rádio;)
    kamenná růže: Mám 4570. Ideální stav 1987. Plním na 230% Hotovo 38,4%
    mramor.kámen: Mám 431. Ideální stav 367. Plním na 117,4% Hotovo 19,6%
     
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak, mám dva šutry.
    Devět úkolů je dodaných.
    Tak jsem zvědavá jestli to napadá.
    Zkusila jsem použít 6 JC na akční a vypadlo 24 kamenů a na druhé bez JC také. Tak nevím jestli se vyplatí je používat. Trofeje mám všechny ve stromě moudrosti.
     
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zatím makám takto [​IMG] :).
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Baroušku - ten Kerberos z Jackova obchodu je právě v tomto řádku Děsivá noc (rychlejší produkce děsivých rostlin)
    [​IMG]
    O dalším nevím. A ten, co teprve přibude, se bude jmenovat Mystický Kerberos (a bude 1x1) ;)
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek: Zkus přimíchat sádru.
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, kdo má volno, ten se má. Já po ránu musím do Kolbenky, ale asi ten výkon nebude nic moc. ;)xDxD
    Tak už jsem na 431 pajdátkách ( a to jedu jen akční, něco napadalo spolu s listím ze stromů a zbytkem mě obdarovali mí milovaní sousedé).... akčních kamenných kvítků mám 3998, takže zatím spokojenost. Čtvrtá místnost je přeci tajemná s utajeným vchodem, tak do ní nic nedávejte, minule tak měla nějakou pařbu Brumbálova armáda a nechali tam po sobě nepořádek, kdo to má pořád uklízet? :)
    Hmm. někdo si tu skládá do řádku má mýtické potvory, já mám dva draky a ti jsou teď momentálně na superhnojivo ( i když v nějaké pohádce bylo řečeno, že princové jsou na draka);)
    Tak ať se daří.... a pozor na oči. xDxD Tímto zdravím hraběnku Matlafousovou z Matlafousova..... Apropos, víš, proč na Vysočině schnou stromy a šíří se kůrovec? :)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Absolutne to sice nechapu, ale tahle akce je zlaty dul... jsem 65 mega v plusu jen z prodeje tech 4 kratkodobek o_O

    Druid.Panoramix Kdyby jen na Vysocine! Mas nejakou supr teorii? ;) A co takhle radu, jak na nej? 8)
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    :eek:)) Znovu zvolit.... pak nebude mít čas objímat stromy na Vysočině !! A v Praze to vyjde nastejno - suchý s kůrovcem anebo pokácený nastojato, všechno se zpeněží. ;)xDxD
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    no, jako správná blondýna jsem právě zjistila, že na stonek fakt nepotřebuju dodat pravou ani levou. Nu což, stromy jsem tam už nasypala a zbytky prodala, tak aspoň teď něco vymlátím z trhu za baha rostliny do akce ... třeba mě to naučí číst si popis akce víckrát po sobě no :D
     
  18. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Nazdar všichni! :) Tak mám postranní části splněný, to šlo, zásoby byly ;). Z horního řádku jsem splnila 4 dodávky a o moc výš se určo nevyškrabu :music:. A ty odměnový bedny jsou fakt vypečený >:(! Jeden květ vistárie, jedna cukrová třtina, jedna nějaká strašikytka... o_O Si dělaj ***? xD

    ***odstraněn náznak vulgarity (hvězdička uprostřed to nezachrání)***
    Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/9/17
  19. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Levlef, nic si z toho nedělej, jsem ve tvém klubu ;). Jen jsem na tom trošku hůře, kdybys to tu nenapsala, ani bych na to nepřišla :wuerg:
     
  20. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @Gabraia taky dobrý, já uplnou náhdou, když jsem se šla podívat, u kterýho stupně je dekorka do stonku (jestli jako musim skupovat i vanilku a tak) ... a koukám koukám, žádná tam není. Tak jdu na popis akce a mlátím hlavou do zdi :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.