Obarvená šeď I - III (11.2. - 27.2.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Druhá šeď taky hotová a děkuji všem za radu moc si toho vážím farmaEviky
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak to bola zase rychlovka ;):music:xD
     
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Zdravím všechny. Tož já též počkám na zítřejší BB. Když už já sklerotik v pondělí vzpomněl na tulidomek až po jedenácté večer, tak ať za tu hromadu SK jsou aspoň zvířátka navíc :D
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem dodala do prvního úkolu a v klidu si počkám na zítřejší BB, však ono to nikam neuteče a proč toho nevyužít, když už se to nabízí ;)
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, i ten druhý úkol splněný za 1SK, tentokrát jsem tulidomek naplnila jen tím co jsem měla, takže pár kliknutí a bylo po akci, jen jsem zazdila začátek a vzpoměla si až značným spožděním
    [​IMG]
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    hru jsem otevřela v 14.00 a taky hotovo,rychlé zajímavé,mám tyto akce ráda
    :)
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Splním zítra, čekám na BB. Chybí mi šlechtěnci do úkolů:):p
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zítra ještě něco při BB pošlechtím, než půjdu do práce, pajdátka do úkolu pro královnu budou rychleji než ze stromů a rostlin a ještě obohatím sbírku šlechtěnců, protože po Dožínkách mám prázdno všude xD Pak už se vrátím ke šlechtění jen do akcí.
     
  9. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Taky počkám do zítra na BB a ramamince,třeba jich bude víc než od královny:cry::cry::cry::cry:
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky, tulidomek jsem měla nacpaný za 1SK, takže akci mám hotovou. Zítra budu šlechtit do úkolů. Přeji krásnou hru.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ivetakuc: A do úkolů proč? To se fakt vyplatí, odškrtnout fajfku za nula nula pjud odměn. Ale proti gustu žádný dišputát :sleepy:
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    No úkol ti dá nějaké floreny i jiné věci když ty zvířata prodáš máš jen krejcary.Každý to hraje jinak a potřečbuje něco jiného a to je dobře nebo né ?
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    burds, však jsem napsala, že proti gustu žádný dišputát. Ale když bych šlechtila jen tak, tak třeba na poslední slepici, která je potřeba několikrát, potřebuješ kvanta základních a pak ty další šlechtěnce a další a další... A to je všude. Tak já šlechtím jen do akcí, kde získám nové zvíře a družstvo je mi šumák. Floreny i další věci dostanu z akcí a k tomu něco navíc; a na trh nemusím dát nic, tam já stejně chodím jen nakupovat hnůj, když nemám bobky z vlastního chovu ;)
     
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahoj. Tuto hru hraji ráda. Baví mě plnit úkoly, ale jak říkáš proti gustu žádný dišputát, každý si tuto hru hraje jak uzná za vhodný. Nehraji to proto abych měla ve stodole všeho kvanta, i když odměny nejsou závratný mě to nevadí. Nestresuji se jestli splním nějakou akci až do konce, zkrátka co mám to mám, a když ne tak co je to jen hra.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Já hraji stejně jako ivetakuc.Také mě baví plnit úkoly a nikam nepospíchám.Ostatně hraji od r.2011 a s touto hrou už jsem zažila ledacos.Není kam pospíchat.Je to jen hra a tak si hraji
     
  16. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Hotovo, stačilo si počkat na BB. Navíc jsem měla z anakond i hezké přeskoky :)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký šedivý dníček, tedy to venku fučí a že jsem šla z nákupu, dvě tašky + jednu v zubech a foukalo mi to do zad, šlo to rychleji :D
    tak další šedivá akce je rychlovka, pár přeskoků bylo a že stále celé roky sním o tom neandrtálci, vrhla jsem se na bobříky xD jeden plný tulidomek jen pro ně a zatím nic moc v přeskocích, tak dám ještě jednu šanci, že bébé bude opět b-bé a asi počkám na jaro :p

    P.S. Tak jsem ještě bobříky přihodila navíc, ale samá bébé genetika xD a opět to vzdávám, ten chlupatej bobr snad ani neexistuje :(

    padlo 1300 SK ..



     
    Naposledy upraveno: 19/2/22
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem si počkala na BB, hotovo během chvilky a těch pár činčil za splnění akce stálo. ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky tak!:) Jen jsem do úkolů naházel ryby,kterých mám z beden tisíce.:)
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hotovo :inlove:
    sice jen jedna dekorace,ale musim šetřit SK,pokud chci řádek
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.