Obarvená šeď I - III (11.2. - 27.2.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Sklizen tulidomek plně nacpaný savci od minulého šlechtění za 1 SK a hotovo o_O Takhle rychlé jsem to nečekala xD
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak a i mé dvě farmy jsou s úkolem u konce. Tento typ akce mám moc ráda.
    Mějte se a krásný víkend přeji!!
     
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Taky na obou hotovo. Byl to fičák. Pro ty co mají méně zvěře: stálo mne to 329 oranžových mloků, 3 čápy, 35 slepic (na kolonii, na farmě jsem nahnal do úkolu pouze mloky a slepice :D, moc se jim nechtělo, ale krmivo pro anakondy jim dalo tu správnou motivaci), a samo že SK, a 45 rysů. Šlechěnce šetřím, nedodávám pokud vyloženě nemusím.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/22
  4. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Šlo to rychle.O akci jsem neměla ani tušení ale zvířata vždycky mám
     
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahoj všem. Tak jsem si myslela, že akci dělat nebudu, protože zvířátek moc nemám, ale dala jsem to dohromady a mám hotovo.
    Připravuji se na další. Krásnou hru
     
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdraví, tulidomek byl plný savců, takže kdybych nezaspala začátek, byla bych to měla nejpozději v 10:05, takhle jsem to ukončila až teď, pouze s bílým netopýrem, musela jsem přišlechtit dva savce, asi jsem do tulidomku nedala jen savce (nikoliv asi, já tam dala kukačku), měla 3 krásné přeskoky, takže spokojenost nejvyšší. Všem co do toho šli nebo půjdou přeji úspěšnost
    [​IMG]
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    radyn.m musíte sledovat FarmOraculum ,já nesu vědma ale kukam každý den co bude a když nevím opítám se.
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Hotovo, šlo to překvapivě dobře a rychle. No bodejť, když to bylo za 1 SK, to byla radost "sklidit" dobytek.
    Teď se musím pokouknout, jestli náhodou nebude akce Šťastný s veselý den slev, abych náhodou nepropásla zase krmení za 1 SK.
    Jasnačka - 14.2. musím nabouchat tulidomek anakondou a chameleonem. Příprava se vždy vyplatí ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/2/22
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam tiez hotovo ;) No tulidomek som si musela napchat za 2sk ale nastastie sa i nazbieralo ani neiem odkial xDxDxD este mi ostalo na buduci vikend 1300 sk;):p :music: Este idem kuk vedlajsiu bosorku,ta tiez ma dost sk,tak to bude rychlovka :music:
    Prajem pekny vikend :)
     
  10. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    den slev bude v pondělí,tak nezapomenout nacpat tulidomekxDxDxDxDxD
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hotovo,jen doufám,že vydrží SK,protože stonek bych chtěl a snad nebudou potřeba náročná zvířata - asi 4 mega jsem utratil za rysy
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak už taky hotovo.
    [​IMG]
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Něco jsem měla nachystáno v domečku již delší dobu.
    Teď nezapomenout v pondělí nacpat do domku ta správná zvířata na příští týden za 1 SK.
     
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahoj tulidomek nacpaný půl na půl anakondy a chameleon. Připravte se na víkend a nezapomeňte taky nacpat za 1SK. Krásnou hru
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Nezapomeňte dnes naplnit tulidomky chameleony či anakondami ;)
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Tulidomček naplnený za 1SK cca 50/50 anakondy a chameleóny, už len počkať do piatku a potom uvidím, čo z toho bude :)
    farmaEviky, dnes do 22:00 je možnosť šľachtiť za 1SK.
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také už mám tulidomek nachystaný na pátek.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak pro tento víkend hotovo, tulidomek byl připravený od pondělka za 1 SK, navíc vydal ještě bonbónové koše do úkolu pro královnu, což je fajn; nebyl sice z každého chovu, ale přibylo jich dost.

    EDIT: Zítra ještě něco při BB pošlechtím, než půjdu do práce, pajdátka do úkolu pro královnu budou rychleji než ze stromů a rostlin a ještě obohatím sbírku šlechtěnců, protože po Dožínkách mám prázdno všude xD Pak už se vrátím ke šlechtění jen do akcí.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/22
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odkládám až na zítřejší BB.8)
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Druhá část hotová .Těch košíků do královny napadalo celkem dost,skoro z každého šlechtění
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.