Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    No, já jsem si žádný bonus nevytočila (a ZH a SH dochází) a protože stíhám jen dvě sklizně denně (na noc musím dát něco delšího kvůli foto vodítkům), poslední závěs si s klidem nevyzvednu. To samé na Baha - stonek mám ale akci celou nedokončím, to by se musel stát zázrak. Nějak mě akce tentokrát nebavily, ba přímo otravovaly.
     
  2. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo. Osobitá továrna 4,určitě ještě bude v nějaké akci upgrad na továrnu,počkám si.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/19
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nemám hotovo, nebudu mít hotovo, nevytočil jsem si žádný bonus, sklidil jsem bez MJS, nic jsem nekoupil,
    nemám všechny stupně továrny a je mi to celkem šumafuk.
    A traverze se u nás říká nosník (íčko, účko nebo elko).
    Očekávám sekec mazec.
    Farmě zdar!
    :D
     
  4. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Teď to tady čtu zpátky a koukám, že se tady přetřásá, jestli budou ještě nějaké upgrady. Vůbec mne nenapadlo, že by tyto měly být poslední, to je doufám jen aprílový žertík, protože jaký smysl by mělo, aby plného upgradu dosáhli jen ti, kdo k tomu přišli hned po zavedení a ostatní utřeli? Takže se přidávám k hlasům, vybízejícím k dalším dodávkám upgradů továrny do hry.
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kytky jsem měla nedobrovolně napěstované už v sobotu. Omylem jsem na hlavní odklikla při sklizni vázičku místo kombajnu a nechtěně tak aktivovala všechny Jacky. Po každé sklizni jsem bez počítání dávala umlet svačinové boxy. Dnes ráno jsem vše dodala a nakonec mi ještě 8 boxů zbylo. 7 hodinovka byla pro mne optimální, byla jsem mimo domov a na telefonu si vždy nastavila upozornění na další sklizeň a nemusela jsem se o nic starat. Odměny byly taky super, mám Osobitou továrnu I, upgrady mám jen z akcí.
     
  6. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak já to snad do zítra napěstuju, zařekla jsem se, že SH nedám a pěstuji je na dvou plochách, ale ta 7hodinovka se táhne jak smradxD. Nebýt tam ty upgrady na továrnu tak bych se do toho vůbec nepustila:wuerg:
     
  7. ovisek1999

    ovisek1999 Pisálek fóra

    Při každé akci bojuji s vypadávátky ale tentokrát je to naopak, vypadávátek habaděj ale chybí ozubená "květina". Plním i na Baha a tam je to pro změnu obráceně.Kytek dost, lahví také ale hrubě chybí Foto vodítko. A to i přes to, že padá nejen na Baha ale i na Farmě.
    Mají to RT lišácky nastavené - vždy nutí k nákupům něčeho za reálné, v prvním případě SH a ve druhém padátek.
     
  8. mesju

    mesju Rádoby autor

    Podle čeho poznám kolik mě chybí na továrnu upgrady ?Nebo,že je továrna už hotová?
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    michnaj tohle ocenil(a).
  10. mesju

    mesju Rádoby autor

    Skali
    děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/3/19
    Skali tohle ocenil(a).
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    I tuto akci se mně podařilo dotáhnout do konce.
    Asi jsem se někdy "flákala", protože mám továrnu Bizarní č. 9. , no co, i tak jsem spokojená kolik BZ od ní každý den získám.
    Všem přeji krásný den, i když u nás sněží, to ale k jaru patří.
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Oběd na střeše bych si asi nedávala, při mé šikovnosti bych spadla já nebo ten oběd a možná i oboje xD, akce hotova, má továrna se jmenuje Osobitá továrna 10, takže další upgrade bych už hledat neměla, pokud tedy koukám dobře do FAQ ...
     
    ašada01, Helena1313 a michnaj tohle ocenili.
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bonus nikde, Jack poslední, s takovou nebude ani jedna akce hotová. Tady jsem přesně v polovině a na BAHA chybí jedna dekorka do stonku Ještě namelu tři svačiny a šlus. :p;)
     
    evainfo, Helena1313 a michnaj tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Díky, už to vidím, ono je to samostatně, ne v tom velkém přehledu ... tak tedy ještě ukořistit jeden závěs xD
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já mám 12 odměn vybraných 8 jich tam ještě je namelu 2-3 svačinové boxy za den víc nestíhám pouze zalévám nehnojím ani zuzi nemám uvidím kam dojdu
    sklízím 3x za den sebrala jsem 4 upgardy na továrnu ted mám mini továrna 7
    nevím jak to děláte že uděláte celou akci bez SH nebo zuzi to nejde od začátku akce jedu na 2+1/2 plochy a stále chybi květiny sklízím s MJS a přesto mám jen 12 z 20 odměn
     
    zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak stale jeste je dost hladovych krku, takze dnesek i noc jsou naplno...

    Vypadavat ma 267 sroubu/den, v tuto chvili ma byt 1325 (nebo chybet 275 ), mam 2889 (chybi 0 ), mam 180% hotovo.
    Stav ozubnice : idealne 22844 kusu (4600/den ), mam 23625 z 27600 (85% ).
    Zatim uplynulo 82% casu, zbyva 24 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 40 svacinami.
     
    jirinasinova198, Helena1313 a michnaj tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám Bizarní 7 a chybí 14 upg na nejvyšší, tak snad ještě v nějakých akcích budou :music: jsem se nějak flákala
     
  19. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak jsem taky dokončila a protože jsem trubka a ráno místo abych namlela tak jsem zasadila a 2 plochy ještě budu za chvíli sklízet (také se mi nepodařilo nic vytočit, ale jela jsem přes noc - takže 4 sklizně) továrnu mám bizarní 8
    wallik68 jestli sklízíš 3x denně s MSJ tak musíš mít alespoň 6(7) boxíků - 2 z jedné sklizně (také jsem měla asi 2 a půl plochy - 2x arboretum, 2x výrobna, 2x zvěřinec, 2x poníky a ještě nějaké stromy)
    tak jsem to sklidila - přebytky 1795 květin
     
    Naposledy upraveno: 25/3/19
    jirinasinova198, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  20. vladca

    vladca Stará škola

    ja budem končiť zajtra o 12:00
    to wallik68:
    idem na dvoch plochách = 400minipolí, 4 zbery denne (vikend 3 zbery), len voda,
    hnoj maximálne 1x denne (keď nazberám z chovov), zvyčajne na skrátenie posledného zberu
    vytočil som +1/6hod na prvom kompletnom zbere, tzn. asi o 9-tej vecer, o druhy +1 zber som tym pádom prišiel :p
     
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.