Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Tak zatiaľ mám 14/21 krokov a Moderná továreň 5 ... lebo som vôbec netušil, načo vlastne tá továreň je :music: a kúpil som ju iba pred pol rokom. Niekto vie, či budú tie upgrady v úlohách nastálo, nakoľko továreň je trvalá?? (predpokladal by som že áno, lebo ako som tu čítal, je tu viac hráčov ktorí si ju kúpili iba nedávno) Chcel by som ju up-núť komplet ;)
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Továrnu jsem koupil hned při vstupu do hry. Chybí mi 4 boxy do konce minihry, a pak budu čekat na poslední modrý hadr k megatovárně.
    Jinak u Působivky 6 je uvedeno římských "IIII" pro kolo štěstí. To se sice v minulosti také používalo pro číslici 4, ale tady mají být správné "III".
     
    Helena1313, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Jen ať dávají pozor, aby nespadli. Je to přece jen vejška...
    Všem přeji maximální počet upgrade!
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ahoj, děkuji za postřeh, nechám to opravit ;)

    Pteranodon - zda budou další upgrade továrny v úlohách, nevíme.
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali mohl bych se jen zeptat ta traverze je co ? (toto slovo,jsem ještě nikdy neslyšel)
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    taky na traverze již sedí všichni. Jinak kdyby šlo dát do reportu, že sice víme, že do hry bylo dáno 100 upgrade továrny, ale přesto by bylo hezké gesto od RT kdyby přidali ještě třeba 20, aby byla větší šance, že více hráčů dosáhne maximálního rozšíření a ti co mají tak jim to zbude v liště (snad to přežijí).
    Honzulko - ne traverze, ale traverza - to je to na čem zvířata sedí. jinak je to železné a používá se to na překlenutí prázdného prostoru, aby se nad ním mohlo dále stavět.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - ahoj, do reportu to dáme ;) Také mi chybí jeden UP, kde jsem ho prokaučovala, netuším...

    Honzulka05 - ahoj, sedíš u PC, tak proč si to nevygůglíš ? Já když narazím na něco pro mě neznámého, hned se pídím, co to je a k čemu se to používá :)
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Honzulko, šťastná to mládež, která už neví, co je to traverza. Je to ocelový nosník, stavební prvek výškových staveb. Zatémco traverze v horolezení je vodorovný přelez k dalšímu stupu a traverz je v jezdectví ne zrovna zdařilý krok koně a ve vodáctví přejezd přes řeku z jednoho břehu na druhý.... a ne furt sedět u compu! (Skali, ani jeden Indián!) P.S. Proč by to dělal, když má nás?
    Tak mně sedí čtyři. A jde to ztuha - hodím sotva šest dílwečků a bude po fťákích,o_O
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Traverza obsazená a nééé že to ani nebolelo, bolelo a moc, bo nuda bolí, žádné vzrůšo jen zdlouhavé pěstování, kdyby tam nebyly uptovárny, tak se do akce nepustím, stejně jako bahamový, ta je mi volná
    ;):p:music:
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Neboj,mám to pod kontrolou,zbývá ještě 50 hodin.;)

    [​IMG]
     
  11. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Mohl by mi, prosím, někdo prozradit, kolik jsme už vlastně mohli získat zástěn na továrnu? Tedy jaká je nejvyšší už možná dosažená? Nějak nevím, jak na tom jsem. Děkuji a pohodovou nejen hru :)

    SATELIT děkuji za informaci
     
    Naposledy upraveno: 24/3/19
    Honzulka05, Helena1313 a satelit tohle ocenili.
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    farmář-Šimon - Pokud dobře počítám,tak i s těmi koupenými by to měla být Osobitá továrna 3.

    [​IMG]

    A jestli to klapne,tak po této akci bych měl mít továrnu upgradovanou na max. Fantastická továrna 1
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tahle akce je fakt tezka... mam vic pestovacich poli nez obvykle mivam a i se 3 skliznemi s bonusem jsem stale na hrane...
    Se sroubkama bych osadil klidne dva mrakodrapy ale to je mi nanic...
    Aktualne mam Bizarni 6, neco jsem nesplnil pri slechteni a nekupuju na FL, leda za mince...

    Vypadavat ma 267 sroubu/den, v tuto chvili ma byt 1072 (nebo chybet 528 ), mam 2307 (chybi 0 ), mam 144% hotovo.
    Stav ozubnice : idealne 18489 kusu (4600/den ), mam 18501 z 27600 (67% ).
    Zatim uplynulo 66% casu, zbyva 47 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 40 svacinami.
     
    jindrasofr, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  14. tomik12345

    tomik12345 Zelenáč fóra

    hezké nedělní odpoledne všem

    díky vytočenému bonusu 200% do stodoly na 24 hod pro tentokrát hotovo, dokonce už včera večer :music:- i když akce byla ohlášená jako těžká
    všem, kteří mají také dokončeno, gratuluji :) a těm, kteří dokončují přeji bezproblémovou hru :):)
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem nakonec neodolal, jakkoli jsem byl prapůvodně přesvědčen, že Továrenské balíčky I a II nebudu kupovat ani za nic, a samozřejmě jsem potřebný počet florenů "vložil". Možná budu úpět, pokud se později ukáže, že budou ještě následovat akce, v nichž jednou z odměn bude upgrade Továrny, ale ta neuvěřitelná možnost, mít už po této akci Fantastickou továrnu 1, a nemuset se pachtit za dalším upgradem, byla prostě neodolatelná. Takže již jen počkat necelých 16 hodin a zítra provedu upgrade Továrny na maximální možnou úroveň.
    Nebyl to zase tak špatný nápad (obětovat floreny), protože jsem aspoň navýšil již tak neustálým rozpěstováním ztenčené zásoby SH a ZH.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/19
  16. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Šmitec, kolečko. Já odcházím, já už se loučím. Šlo to jako po másle, nebo po něčem obdobném mazlavém. Přeji všem úspěšné zakončení. 9 modrých hadrů je fajn. Na viděnou v další minišaškárně.
     
    Honzulka05, Helena1313 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak mám také hotovo - vytočila jsem si 100 a 200% do stodoly. Tady krásně napěstováno, ale v 2. akci na Baha mi ještě kytí chybí.
    Továrničku mám "osobitá továrna 4" Všem přeji úspěšné dokončení.
     
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Mám vyseto a chybí mi tři boxy, to bych mohla ráno sklidit a umlít, tak budu mít všechny obědvající "doma". Těm, co již pěstují do stodoly, protože mají hotovo, jejich úspěch a rychlost přeji. Dobrou noc Jára
     
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj a pěkný večer, mám akci hotovou a továrnu vytuněnou na Osobitá továrna 1. Žádné upgrady jsem prozatím nekoupila. :) Hotovo mám i na Bahamce.
    Oprava, jeden upgrade jsem koupila.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak už tam dřepí všichni. ;)

    [​IMG]

    A cíl splněn. 8)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.