Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Bizarní továrna 8,mě se vše připočetlo tak jak má,ale je pravda,že upgrady dávám už ručně už nevím při jaké akci jsem dodala nějaký upgrad stavitelem a nepřipočetl se. Od té doby věřím jen ruční dodávce a ještě to kontroluji.
     
    Helena1313, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Správně, ručně ,-))) to je ta někdy nespolehlivá technika.
    Sedící hroch mě pěkně vyděsil, ještě že se kření ,-)
    Moc povedená akce ,-)
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    mě se akce líbí a 7hodinovka mi vyhovuje úplně nejlíp - mám čas dělat i normální věci, zvláště teď na jaře - ještě mi chybí 19 svačin, tak to určitě stihnu
     
  4. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Pěkné sobotní ráno. Dodáno 24/40 svačin. Šrouby už mám na všechny svačiny, takže padátka tentokrát padají dobře. ;)
     
    Helena1313, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ja pridal zavesy kombajnem, ale mezi nimi delam mezery... takze mam Bizar4, mel jsem Bizar1 nez zacla akce a tak dobry, koukam na toho spoluctenare - coz je tak akorat... pomohlo +1 z kola stesti, jinak bych zas byl na hrane s pestovanim... tohle je obvzlast tezka akce, kdyz jsem bez problemu sklizel a hazim hnuj co to da...

    Vypadavat ma 267 sroubu/den, v tuto chvili ma byt 750 (nebo chybet 850 ), mam 1857 (chybi 0 ), mam 116% hotovo.
    Stav ozubnice : idealne 12930 kusu (4600/den ), mam 14231 z 27600 (51% ).
    Zatim uplynulo 46% casu, zbyva 76 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 40 svacinami.
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí 13 svačinových boxů, za chvíli sklízím, tak už to bude tuším 10 a přesto je to ještě v nedohlednu ;) a už mě akce přestává bavit, jak je to dlouhý nemá to žádný švih a spád, aby to ubývalo, prostě nuda. Zasít, sklidit, namlít, odevzdat
    :po_O:eek:
     
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    I já se přidávám,akce (obě)nuda dlouhé čekání,bohužel zase o penězích(suprhnůj),když chceš plnit.Ano,už slyším nemusíš,když nechceš ale to přeci není o tom,vím že nemusím,tak proč to je hra zadara?? Kompenzace za mentory taky vypečená,chceš stonek-kup.
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ještě 8 boxů a je hotovo.Jinak akce je jen o čekání na sklizeň,nic víc.Chce to adrenalin,zábavu,napětí.
     
    Helena1313, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Asi mě někdě něco uteklo já nemám továrnu tak na co upgrade.
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333 - ahoj, továrnu koupíš ve farmářském obchodě za 500.000 kr.

    továrna.png
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ano, přepnula jsem na jiný prohlížeč a šlo to, díky moc
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na střeše :) tak oběd je už dojedený, na 25 políček jsem dala vrtulky, protože když počítám, tak vždycky chybí,
    no tentokrát jsem se zase přepočítala. Ráno mě taky neseděla továrna na ploše, ale asi jsem potom upgradovala a neuvědomila si to.
    Mám osobitou 5 v liště dvě a zbytek mi chybí z nějaké akce, bych řekla, že to mám správně, ale budu taky dávat plachty ručně, i když to trvá :p Tak přeji, ať to rychle roste ;)




    [​IMG]

     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    U mě je ještě prázdno,vyčkávám na plný počet akční.;)

    [​IMG]
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    satelit by sis mohl zatím přečíst ty noviny, co tam leží xD :p
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    po posledním dodání mi chybí ještě 10 boxů, tak si myslím, že to dám. Jára
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    6 políček splněno,na kládě co se používá na stavbu domů (čili železo)sedí už 3 zvířata,opice,kočka a ovce
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulko - ta zvířátka sedí na traverze ;)
     
  19. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Hezké ránko,tak mám hotovo-stojím na bizarní továrně 7.Před chvíli se o mě pokoušely mdloby,že by náhodou chyběla nějaká ta akční kytka na ukončení,ale vyšlo to.Představa,že bych ještě dnes propěstovala den, byla děsivá.xDxD
     
    Honzulka05, evainfo a scorpius50 tohle ocenili.
  20. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    satelit - hlavně, aby jsi to pak stihl, stačí když třeba vypadne internet nebo nemůžeš k pc - už se mi to stalo,takže to tak nedělám :)
     
    satelit a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.