Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, z jedné "kolbenky" sem přišel, ale ta mi neříká pane, tak ať si ji upgradují jak chtějí. Tu svoji farmářskou si ale musím vytunit co nejlíp, takže jdu do toho.


    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Šroubárna Libčice hlásí 342 kousků, povětšinou z mandlí, velkokapaciťáků a koktejlu jehličkové růže, sněhového keře a dvouzrnky. Óbr stromy a vzácná dřeva na svém místě. Sklízel jsem asi 10 minut, v práci byly nastoupeny ovce s kolečkem xD.
     
  3. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Akce jsou fajn ale kdyby bylo ještě nějaké to políčko navíc na farmě bylo by to super, mám jen jedno a zbytek zvěř:( tak všem úspěšnou akci přeji :)
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    [​IMG] Je to málo nebo moc? Asi průměr. Stěhuju 2 JC.
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to by slo, jen zadny bonus, tak je to pomalejsi rozjezd...

    Vypadavat ma 267 sroubu/den, v tuto chvili ma byt 34 (nebo chybet 1566 ), mam 399 (chybi 1201 ), mam 24% hotovo.
    Stav ozubnice : idealne 585 kusu (4600/den ), mam 0 z 27600 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 140 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 40 svacinami.
     
    burds, tykadlo a zahradnice4 tohle ocenili.
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vypadlo mi 511 šroubů, což jde. Akční rozpěstována a zasazena na pidi. Zase budu sázet s sklízet na cestách, v neděli po návratu se pustím do dodávek.
     
    evainfo, burds a jindrasofr tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    wallik: To neřeš, napadají.
    Opičák už sedí a čte noviny ,-))))
     
    burds tohle ocenil(a).
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Posedávají mi na traverze už tři pracovníci, zatím to jede jak po másle, padátka nadstav (521ks), stojím na akční.
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A víte že původně jich na té traverze sedělo jedenáct ale nebyly to opičáci ale dělníci.
    A dokonce jeden z nich byl Slovák?
    Myslim že akce je o to bohatší i když více vždy znamená více.
    Už chci taky akci pro farmáře, z výšek se točí hlava, zajištění nemám a padák taky ne.
     
  10. luigi44

    luigi44 Zelenáč fóra

    Skali tohle ocenil(a).
  11. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,na traverze mě sedí velký hroch,malé prase,opičák,kocour,beran a vlk.Měla jsem štěstí, padlo 100% do stodoly a 200% na 12 hodin.Velká pomoc při rozpěstování.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám zatím tři na traverze a sedmihodinovka mě vůbec nebaví, táhne se to jak týden před výplatou. Chjoo a to nám furt tu sedmihodinovku dávají poslední dobou. Bude to práce na celý týden. Nejraději mám čtyřhodinovku a aby akce odsejpala a za dva tři dny nebylo co dělat a dalo se něco dopěstovat do stodoly
    :music: nu což naděláme, uptovárny je uptovárny
     
  13. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Další vypečená akce, konečně mám dovolenou a mohla bych vesele točit akční a ono sedmihodinovka...a dokonce 2x...to je fakt paráda. Ještě , že je venku krásně, vezmu psa a vyrazím do lesa na medvědí česnek. Jinak na traverze sedí jeden opičák a asi bude sedět sám hodně dlouho...papa a krásný sluníčkový den přeji všem :)
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Rozpěstovávat jsem začala až včera před osmou večer, takže u mě zatím nikdo na traverze neobědvá :D Netuším, jestli stihnu celou akci, ale budu prostě pěstovat a dodávat a ono to nějak dopadne. Jestli se ale vyplní předpověď na sobotu, beru kramle do přírody trochu se energeticky nabít a farma mi bude ukradená ;)
     
    evainfo a goldedawn tohle ocenili.
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,zase pěstuju bez bonusů z KŠ,legendu mám plnou,po pidipolích s MJS honím 2 JC,obětováno 110 SH + 100 ZSH, zase zbouraná skoro celá farma a na traverze:
    [​IMG] Opičák asi nemá na oběd xD
    Celkem už napěstováno 6160 akční a vypadlo i s dárky 818 šroubů.Zatím jsem v zelenejch číslech.
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  16. Plea

    Plea Pilný autor

    Padátek 944, ale akční trvá, mám radši kratší plodiny, takto musí člověk dlouho čekat a čekat a čekat...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Opičákovi musí stačit noviny a cigáro. Ten můj taky nemá komu předčítat ,-)
    Kratší plodiny? to chcete trčet pořád u farmy?
     
    zahradnice4, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Akci jsem před chvílí dodělala a tu část farmy, kde se odehrávala tato akce jsem dala do normálu.
    Měla jsem celkem rychle tuto akci hotovou a to zásluhou kola štěstí, kde jsem si vyjímečně vytočila 100% do stodoly na 24 hodin a 2x plus jednu plodinu do stodoly ke sklizni z polí. Používala jsem vodu, hnůj, SH a u některých sklizní i zuzanu.
    Vzhledem k tomu, že farmařím už hodně let, SH a zuzanu mám z obr stromů, to mě nestálo žádný reál. Kupony na kolo štěstí mám vždy z odměn z akcí a nebo z odměn ze stálých úkolů, nepořizovala jsem je už několik let. Takže jsem do nich nedala také ani korunu reálných peněz.

    A ano, použila jsem dekoraci Jackův dárek, která mně přidávala také + 2 plodiny na políčko po dobu 10 hodin. Tuto dekorku jsem si pořídila za reál v Balíčku Jackových dárků za 83,- Kč. Dá se využít 20x, zatím jsem využila 6x.

    Ale skutečně jsem chtěla mít akci z krku, stejně jako tu druhou na Bahamce, tam dopěstovávám. Teď v příštích dnech je toho nějak víc, co se musí stihnout v reálu a hlavně mimo dosah netu, jinak odběhnout sklidit by mně nevadilo, to je otázka chvíle a ne sezení u počítače.
    [​IMG]
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ja mam jednoho anorektika a druhyho krabickare, dalsi stale ne, tak to chce trochu jeste napestovat nez dam dalsi davku do mlyna...
    Trochu skusim stesti, padatek je dost ale akcni malo... ackoliv delam i presn oc, tak teda to ze nestiham cas mi prekvapuje...

    Vypadavat ma 267 sroubu/den, v tuto chvili ma byt 306 (nebo chybet 1294 ), mam 909 (chybi 691 ), mam 56% hotovo.
    Stav ozubnice : idealne 5275 kusu (4600/den ), mam 4837 z 27600 (17% ).
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 116 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 40 svacinami.
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) tak nevím nevím co s nimi, ten oběd se zase nějak protáhl do večera a práce vázne xD :p
    Ty bobky jsou už hodně drahé, ale kupuji, bez nich bych sklízela 2x za den a kolo se mi opět polámalo :sleepy:




    [​IMG] [​IMG]

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.