Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    co je to Bonusové BZ ke sklizni S a L?
    Jinak tuhle akci dělat začnu a uvidím kam se dohrabu.
    Továrnu mám Bizarní 2.


    Díky Skali.:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 19/3/19
    Honzulka05, Skali a evainfo tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 20/3/19
    jindrasofr, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No...
    Tak kdyby to byla opravdová továrna, to by byla jiná.
    Ale že bych se cpal někam do kolbenky kvůli tomu abych dostával to co zřejmě potřebovat nebudu?
    No nechť, kdo chce kam pomožme mu tam.
    Baťa by z vás měl vééélkou radost, že přetáhl zemědělce ke šroubům...
    :D
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, mám Podivnou továrnu 9 pouze z odměn, nic jsem nekupovala, ani za Fl. Myslím, že mi snad žádná neutekla?
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Apachie 1 , schválně jsem to kontrolovala a máme to stejně. Vím, že jsem vynechala akci v létě jednu....

    jak jsou ty závěsy modrý na ní, tak to dělám....jinak bych ji měla v základu na vždycky.
     
    jindrasofr, Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám megatováreň 9 a žily mi to netrhá a môžu mi tie závesy naďalej unikať.Nie som otrok aby som sa hnal,už si budem hrať podľa svojho.Už to nie je farma čo bola zo začiatku teraz mi to pripadá ako hon na čarodejnice s tými akciami.Ak nemám pravdu tak potom sorry.
     
  7. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Maximální vylepšení továrny, pokud jste dělali všechny akce, by mělo být Bizarní továrna 3. Pokud si někdo koupil všech 10 upgradů za floreny, tak má Osobitou továrnu 3. V této akci dostane 8 upgradů, takže bude mít ten ,,zatím'' nejvyšší stupeň továrny, jak píše satelit v příspěvku 54. Také si myslím, že bude další tovární vylepšování.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm,hm. Mám podivnou desítku, tak to jsem někde prošustroval 3 opony. A kupovat ty hadříky rovněž nebudu, neb zásada na farmě je: vezmi rýč a motyku a makej!Peníze se strkají jen do pojistek proti krupobití, slintavce, kulhavce a dalších podobných pohrom. Někde na konci chvostu je i moje pojistka na úraz a blbost. Do akce jdu, ale jen tak pianissimo.
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mám Podivnou 10,takže se přehoupnu do předposlední podoby,dál se uvidí,nehrotím to a nic jsem nekupoval,jestli mi někde něco uteklo netuším,akce se snažím dělat všechny a většinou se mi daří je i dokončit,takže uvidíme.
    Jen mi tímhle rychlým střídáním akcí pomalu mizí železné zásoby ze stodoly,asi si budu muset někdy naplánovat dovolenou a pár akcí vynechat,nejsu otrok:p:p:p
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Počátek akce:

    Ocelový šroub: 505 (31,5%)

    Tak ať vám všem padají v hojném množství šrouby se správnými závity!
     
  11. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    První pajdátka za 311, to je trochu slabé oproti kolegovi nahoře. Snad to nějak doženu :)
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já akci také zkusím a první napadání je 199 šroubů :p
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Šroubů 278 tak nevím zda je to málo nebo akorát.

    jan.svatek mi teda rozhodil s počtem šroubů, možná nám poraďí jakým fíglem na tolik pádátek.
     
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    U mě šroubů 617,lahvovaných vodítek 397 a fotovodítek 753,takže to celkem ujde
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký výhled ze střechy :) už jsem psala vedle, že jsem doběhla včas na rozpěstování. Ráno jsem vše sklízela a nasadila kratší, ale svoje oranž. macešky, s podporou stonku a slotů to vyšlo na začátek akce :p Vypadlo 213 šroubů a tak se spuštěním kaštánku pro rychlejší rozpěstování jsem i protočila párkrát pohopole.

    Ale proč to píšu, všimla jsem si nesrovnalosti ve vypadádkách, co padají z bahamky i na farmičce a je to proti pravidlům kaštánkového řádku! Tedy 43 pohopolí - film vždy 43x, šroub vždy 43x a láhev 39x ... další 41x ... další 43x ... další 40x ... to přece nejde. Screny nemám, točila jsem jen párkrát, protože šetřím SH. Ale aby se časem nestalo, že řádek bude ubývat ve své přesnosti a dá jen to, co RT uzná za vhodné. Asi tak ... mě to drobet rozhodilo, protože získat ho, bylo docela těžké a nelíbí se mi to:p
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Sroubů mám 354.Nevím asi jsem neskromná.Připadá mi to nějak málo z chryzantém.Možná se pletu moc jsem to info nečetla.Blokla se mi krční páteř.Tak jsem nasadila cervikální límec a snažím se nesedět u počítače.
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Měl jsem na farmě obvyklý mix výroben, stájí, důležitých stromů(pro krmiva) a polí s hořcem, poněvadž makám na vydrách. Výsledek 367 šroubů. S tím jsem spokojen, neb třeba 5 růžových kachníků, 4 červené králíkárny a k tomu 2x neon a 2x růžovky... A to jsem ještě ty králičí posady sklidil, neb jsem vytočil +1 z chlévů. A pak po začátku akce ještě 100% všeho.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evainfo
    Již jednou v minulosti zde byla akce,kdy ani z pohopolí nepadalo 100% padátek.Sem teda nikde ani nečet,že musí vždycky padat plnej počet!o_O
     
    Honzulka05, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak nevím, je to oběd na střeše? nebo v továrně, mně též chybí několik uprage kvůli padátkům, které jsem v předešlých akcích neudělala, no a co, svět se nezboří, když nebude celá, tuhle akci asi taky nedodělám, 27 600 akční je nad mé možnosti, přeji všem,kdo chce vše, ať to podaří.
     
    Honzulka05, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kaolín11 no nevím, ale jsem měla doposud za to ... kolik pohopolí, tolik padátek a vždy to tak u mě bylo. Na akci, kde to méně padalo si fakt nepamatuji ... si v práci nepamatuji ani kolikátého právě je xD a se vymlouvám na práci o víkendech a že dny moc letí ...
     
    Honzulka05, jindrasofr a kaolín11 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.