Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Šiš to je brajgl, mám Bizarní továrnu 3 xD
    Nenakoupila jsem a vím, že jsem asi o dva závěsy přišla v letní akci, na dovolené nebyl dobrý net a měla jsem vyčerpaná data.
    Tahle akce se mi ale vůbec nelíbí, přes nabídku tolika závěsů - jsou pěkně ke konci včetně "až do konce", ale - přes 27 tisíc akční sedmihodinovky? To upadl na hlavičku někdo z RT, nebo jsem upadla já?
    To tedy nevím, jestli budu mít chuť plnit, na Baha je alespoň víc času doplňovat zásoby, ale tady, kde vypěstovat nějaký ořech či třešeň je už otázkou strategického plánování s obtížností vysokou, je to otázka nadvakrát, jestli ta továrna dá opravdu o tolik více bodů? Zatím mi nepřijde, že by jednotlivé závěsy zvyšovaly zisk o tolik a body mě slušně řečeno nebaví. :p
     
  2. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jj, Sovinka, naprostý souhlas :). S tím "strategickým plánováním s obtížností vysokou" aby člověk napěstoval do stodoly nějakou třešeň či ořech, jsi mne totálně rozštípala xD.
    Jinak, továrnu mám momentálně na úrovni: "podivná 3"... hodně jsem zaspal :D
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No jo, já taky ... jsem pár továren někde poztrácela a vím, že vyjímečně jednu akci nedělala :( ale jak jsem koukala, tak konečná továrna dává 25% + 1 zatočení na kole a co mám dává 20% + 1zatočení na kole. Jen se tím utěšuji, že těch 5% navíc k postupu na 300 LV je jenom lehounký vánek přes farmičku xD ;)
     
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no kdybych tady nečetla tak ani nevím že nějaká základní továrna existuje a jsem se pořád divila co to mám za 14 upgard na továrnu hihi ted stojí je to mini továrna5 a dává24030:ps domácími zvířátky
     
    Naposledy upraveno: 19/3/19
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já mám Bizarní továrnu 3 a jsem si téměř jistá, že jsem nevynechala žádnou akci, kde se dal získat její upgrad. Nic jsem nekupovala, takže chybí ještě 18 x závěsů :)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak já mám Podivnou továrnu 3 a co jsem vynechala nevím.:D;)
     
  7. Štika

    Štika Mistr fóra

    Připraveno a zasazeno na Baha i na Farmě. Továrna je teď na Bizarní 4 a ani mě neláká jí rozšiřovat,do dalšího levelu na Farmě 179 743 878 BZ a tak jestli mě dá továrna o pár šušní BZ víc nebo míň je mě nějak fuk. :p
    A na Baha se mě nechce dodávat takové množství zvířat i plodin i když mám něco nasysleno, pokud jde akce za akcí není čas na doplnění zvířat ,stromů a plodin. Už delší dobu při akcích farmu připravím a až podle toho jak vypadnou po první sklizni pajdátka se rozhodnu jestli budu pokračovat nebo se na to vykašlu a budu si pěstovat a chovat po svém.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se zdá,že továrna je docela dobrej přísun PL. I díky ní mám momentálně na skladě slušných [​IMG] 8)
    Při posledním otevírání beden V ,jich tuším padlo kolem 40 ks!:eek:
    Těch 5% BZ sice není nic moc,ale když to vezmu třeba za celej rok,kolik nám RT narve novejch mazlíků a řádků na BZ,tak jsou to kvanta bodů k dobru.:)
    Jinak pořád je tu možnost se na akci vybodnout a hamounit do stodoly pro strejčka Příhodu! A zvířátka to jistě také ocení,že budou mít co žrát!8)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: taky mám Podivnou továrnu tři. Kde jsem o co přišla taky netuším, ale poslední dobou dost akcí hraju jen tak na půl plynu. A tady vím naprosto jistě, že ani nedoplním moc paliva do traktoru, aby náhodou nejezdil do nějakého akčního hangáru, pěkně jen do stodoly......
     
  10. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý podvečer, u mne je podivná továrna 8 a ještě jeden upgrade v liště. Zkusím kam dojdu, to množství kytek a pajdátek na dokončení je docela brutální. Jinak hezkou hru všem
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak když si tady porovnáváme ty... továrny, tak já se taky přidám 8): mám Mega továrnu 7 a je mi to srdečně šumák. Co všichni tak vyšilujete z těch upgradů? o_Oo_Oo_Oo_O:eek: Byli jsme a budem ;):p. Tuhle akci začnu, a zcela určitě nedokončím celou. No a?
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Právě to chci napsat, nějaká další modrá záclona je mi ukradená...
    Dodám co dodám a konec ,-)
    Mám Působivou továrnu 10 a je mi úplně jedno kde jsem co získal, prostě se tak jmenuje a něco dává ,-)))))
     
    Naposledy upraveno: 21/3/19
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak teď vážně nevím, jestli není čas někomu něco závidět - teda bednu V ještě žádnou nemám, momentálně s Bizarní 3 sklízím bednu IV a od začátku sklízení továrny mám dost beden schovaných na horší časy, ale nikdy, ani jednou jedinkrát mi otevřená bedna z Továrny do stupně IV nedala pártylístek, pouze a jen zelené.
    Kolik jsi těch beden V měl, že ti daly kolem 40 PL? Při sklízení 1x denně se mi stále zdá, že ani moc nepřibývají, i když kdyby občas PL daly (u mě), asi bych na ně hleděla vřelejším okem. ;)
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Já mám Osobitou továrnu 3 a jestli dobře počítám a dodělám akci,tak tu fabriku budu mít vytuněnou na max.;)

    [​IMG] + 8 upgradů = [​IMG] Fantastická továrna 1

    Ale děsí mě tam ta jednotka,myslím,že tvůrci dají pokračování.
    Takže to je můj cíl této akce.Tak jdu do ní. ;)
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak a já se při jarním plení růžového (ehm záhonu růží) rozhodla, že se vybodnu i na tuhle akci. Sklidím 2x za den a fertig. Prostě tu svítí sluníčko, malou táhne ven a nebude trčet s mámou u PC kvůli akci, že joo.
    Ať se všem daří. Za deset minut sklidím a dobrou... Mám to po 12 h (v 9 a 21h).
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sovinka
    Jó,tak to fakt netuším.Když nad tím tak přemejšlím,by mně zajímalo,kde sem tolik těch beden nabral.Většinou otevírám bedýnky,když se na farmě nudím.:) Třeba dnes ,45 beden oddanosti a z toho jedna vypelíchaná kachna a jedna leklá ryba.o_O
    k akci: tentokrát se moc netěším,kytky se mi zdaj nějak moc dlouhýo_OA navíc mně teda vadí neustálá blokace mlýna.Při těch počtech chlívků,to je fakt na zabití!:p
     
    Naposledy upraveno: 19/3/19
  17. llew65

    llew65 Vážený autor

    Ještě by mne zajímalo, jestli upgrady továrny kromě zvýšení BZ budou mít i jinou formu odměny.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jj a mě by zajimalo kde by tovarna měla být já mám podivnou 6 a myslým si že mi utekly tak 2 upy
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jindrasofr, radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Do akce jdu - továrna zatím "vytuněna" na bizarní 1. ;)
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.