Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No ono je to celkem jedno, že někam "spěcháme". A mít Farmu dokončenou?
    Mít ji ve 300. levelu? Zeptej se mě v příštím geologickém období...xD
     
  2. rak802

    rak802 Zelenáč fóra

    Do akce nejdu:D nemám továrnu:D a nikde se nedá koupit což je škoda:D
     
    Honzulka05 a coneznam tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Vysoká obtížnost nevadí, pro uprady továrny se snaha vyplatí.

    Modro.ocko22 - nikam nespěchám, BZ neřeším, líbí se mi, jak se továrna mění. :)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak skúsim a uvidím,kam až sa dostanem.Aj keď nedokončím,aspoň nejaké odmeny pribudnú;).(27000 akčnej popri práci nedám a to robím aj cez víkend-.-)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud jsem dobře počítal,tak touhletou akcí bude továrna na maximální úrovni! Sem teda zvědavej,co nám RT šoupne v dalších akcích?!?:eek:
     
  7. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Modro.ocko2 - máš pravdu, tiež mám ten dojem niekedy, keď si čítam príspevky... ako by nestačilo, že v práci, v pokladni, v autobuse, všade sa každý ženie. Tu by sme mohli spolu relaxovať a spolu sa všetci jednoducho len hrať...
    Akcia "Obed na streche" má nádherný obrázok xD, už som si ho uložila. Skúsim, snáď dôjdem po tie 3 banány - akcia je "ťažká" a ani pri stredných nestíham.
    Držím všetkým palčeky... ;)
     
  8. Plea

    Plea Pilný autor

    Na akci se těším, upgrady na továrnu se hodí, ještě mi jich 20 chybí..

    kaolín11: to počítáš i s nákupem v obchodě? Přijde mi to nějak moc..
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak to jiná liga než na baha. Náročnost sice není menší, ale za investovanou energii je tady hodně muziky. Toooolik upgradů továrny!!!! Jupíííí!!!!
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mi jich chybí 22 upg, asi jsem někde zaspala, bo jsem dost akcí vynechala, raději klid a pohoda, určitě se továrny ještě objeví, tak to někdy dodělám - zatím mám podivnou 9
    :p
     
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    To je jiná káva :Dnež akce na Baharama plochácho_O
     
    Helena1313, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akci plnit budu updatů je tam dost,ale mě bohatě stačí prokousat se k odměně 10. a budu mít už vyspělejší továrnu než mám teď
    Mám Úspěšná továrna 8
     
  13. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    No , když jsem to tak zhruba četla , tak 27600 při 7 hod. pěstování uvidím kam dojdu !;)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    I s nákupama v obchodě by měla bejt momentálně Osobitá továrna 3.[​IMG] :)
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  16. burds

    burds Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu.Jestli dodělám nevím.Mám dost běhání
     
    maribeja, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) by se to mělo jmenovat "Oběd na tovární střeše" :D když je to o továrních upgradech, které si taky nenechám ujít.
    Rostlinky se zvládnou, za 5 dní je potřeba 5 520 kousků denně ... si to vždy hned rozpočítám, než začnu panikařit xD ale na dvou plochách s tak dlouhou rostlinkou to asi bude vážně vysoká obtížnost :p a doufejme, že budou padat i ty šrouby ... asi dám tentokrát na start nějakou dlouhodobku.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, dobre, sedí, nič som neprešvihla8), na Slovensku máme veselú [​IMG] :D
     
  19. Plea

    Plea Pilný autor

    kaolín11: tak to já jsem stará držgrešle a upgrady jsem nekupovala, ale ještě mi i tak někde musely 2 upgrady uniknout :-( Škoda, snad ještě půjdou někde získat, to bych pak nasyslené floreny třeba obětovala..
     
    Helena1313, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    do akce půjdu a kolik stihnu ,tolik bude..plachty nějaké chci;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.