Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Já tentokrát nestíhám dodělat ani jednu akcičku :sleepy:
     
    Honzulka05 a dingičko tohle ocenili.
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    je to k vzteku,skončila jsem před branami,chyběla poslední dvě políčka,člověk tu týden blázní a nic...nedoděláno
     
    Honzulka05 a puntík50 tohle ocenili.
  3. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    a ja som sa nedostala ani k vysneným zlatým banánikom, ale čo, nabudúce - tých akcií je už veľa a nestíham plniť úlohy ani v družstve
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak jsem to nakonec po několika nedokončených akcích stihla.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    já ráno sklidila ,zasela,hodila mlít a už mě to nepustilo do hry>:(nahrálo se to jen do 55% a nic jen ty dvě ovce:cry:Tak až ted jsem se dostala sem teda,konečně mě to pustilo.Zkoušela jsem to několikrát odpoledne a pořád nic,tak jsem sklidila a nasela ,co potřebují;)Škoda,mohla jsem mít víc plachet
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jemine,když já jsem si naplel ve mlýně 3 boxy,tak mě >:(to,že mi nevyšla akční na ještě ten jeden update továrny (mám velkolepá továrna 1)a myslím že nějakou dobu na této továrně zůstanu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.