Oběd na střeše farmy (20.3. - 26.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Skali - upgrade továrny - brr, čím vyšší level továrne, tým viac smogu a menej romantiky........ mňa aspoň netrápi , že mám len pár "upgradíkov" xD
     
    jirinasinova198, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  2. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Nechapem že nemôžem dokončit druhé poschodie v akcii Množstvo pokladov.Konkretne miestnost čislo 9.kde treba 10.nákresov,ktoré mám ale nemôžem ich dodať.Všetko okolo už mám splnené.
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak to by bylo




    [​IMG]
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    musíš ten závěs (pole) odemknout na třetím patře
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kazda sklizen dve otocky, takze to pujde az do konce - hlavne zadny potize...

    Vypadavat ma 267 sroubu/den, v tuto chvili ma byt 1381 (nebo chybet 219 ), mam 2969 (chybi 0 ), mam 185% hotovo.
    Stav ozubnice : idealne 23815 kusu (4600/den ), mam 25005 z 27600 (90% ).
    Zatim uplynulo 86% casu, zbyva 19 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 40 svacinami.
     
    Helena1313 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Hotovo ;) továrna vylepšena na Bizarní továrnu 9.
     
    evainfo, Helena1313 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  7. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    7 boxů do konce z každé sklizně mám 2 bude to z odřenýma ušima
     
    evainfo, Helena1313 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  8. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj a dík to mě fakt uteklo.
     
    Helena1313, Skali a jirinasinova198 tohle ocenili.
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezký den všem. Akci končím před poslední odměnou. Na dva svačinové boxy mi chybí asi 800 kytek. S vodou a hnojem už je před koncem (před 13. h odcházím) nestihnu sklidit, SH se mi plácat nechce a vstávat o hodinu dřív se mi taky nechtělo :D Mám mega továrnu 2 a uteklo mi už hafo plachet, takže mě to nikterak netrápí.
    Na baha jsem akci nedělala, nechtěla jsem si vyplenit stodolu. Některá zvířátka a plodiny mám teprve chvíli.
     
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Super akce, továrna povýšena o všechny závěsy....co byli nyní k mání.

    Vůbec jsem nepochopila proč tu byl jeden hráč kárán, za historická fakta(s těmi indiány), bylo to zajímavé a poučné.....mohlo to být v OFI jako zajímavost, kde čerpali ty co akci vymysleli, za mě by spíš měl být pochválen.

    víc takových klidných akcí.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec stacila sklizen z noci, ale dal jsem jednu plochu na strejdu Prihodu... narocna akce, ale ty zavesy uz jsou, tak doufam ze vynechane akce mi umozni dojit az na konec tovarny :)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373 - v OFI ? Už takhle je tu plno nářků, jak je dlouhé a nepřehledné a někteří tam nenajdou ani kde se bude pěstovat :eek:
    Edit: A vysvětlení, proč jsem hráčku posílala do debatního, najdeš tady (třeba mě pak pochopíš ;))

    Tak na mladší farmě mi chybí poslední krabička se svačinou pro křečka - za hoďku a půl bude hotová :)
     
    Naposledy upraveno: 26/3/19
  13. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Po dnešní poslední sklizni jsem zjistila, že mi do úplného splnění chybí jen 550 akčních kytek. Tak jsem tedy obětovala kaštánkový řádek, vánočku a nevinnost a budu přesně v poledně sklízet poslední várku, abych ze hry vyrazila i ten poslední upgrade, co je v odměnách. Sice jsem měla v poledně vyrážet do práce na odpolední, ale snad mne to zase tolik nezdrží, abych to nezvládla všechno.
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    hotovo ... na traverze je už plno, tak snáď tým zvieratkám bude obed chutiť :D
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, akci mám též hotovou i za cenu mnoha SH a vrtulí, jinak bych to dnes už nestihla, i tak mám jen Byzardní továrnu č. 1, ani nevím, kolik mi toho ještě chybí, abych jí měla celou zkompletovanou, velká gratulka všem, kdo to stihli, snad by bylo dobré pro ostatní dát ještě nějaké uprage do další akce, 2 uprage jsem koupila, ani tak to nestačilo.
     
    Naposledy upraveno: 26/3/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Mám hotovo ;)a jsem zvědavá,kdy vyjde ofi k dalčí akci:music:;)
     
    evainfo a manech72 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Vida, kolik z vás akci zvládlo... :) Gratulace...
    Akce jsem nejela ani jednu, tak doufám, že závěsy na továrnu budou ještě k mání, že RT počítá i s tím, že si někdo těch tuším 20 závěsů nemůže nebo nechce dokupovat... Jsem vlastníkem bizarní továrny 4.
    zejdy66: také vyhlížím, ale nejspíš kvůli údržbě dostaneme den volna :)
     
    maribeja, manech72 a zejdy66 tohle ocenili.
  18. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Tak dneska ráno akce také hotova, ale bylo to o fous, myslela jsem si, že to nedám. Nebýt těch závěsů, tak na to prdím, páč to bylo dlouhý a otravný a nezáživný a fakt mě to ukrutně nebavilo. A ani vlastně nevím, jestli chci vidět nějaký OFI k nové akci ..:p
     
  19. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Podle OFI až zítra. :eek:
    Jinak já už mám taky hotovo, nakonec to byla pohodička...
     
    dingičko a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Akci jsem dojela také do zdárného konce, bylo to nudný a otravný, jenže odměny jsem potřebovala - tak jsem akci dělat chtěla - doufám, že dlouho se podobná akce neobjeví
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.