O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plea

    Plea Pilný autor

    Akce mne vcelku bavila do doby, než jsem zjistila, že mi mince nevystačí na další dekorace ( i kdybych nevzala stonek).. Ráda mívám dekorace duplicitně >:( Párkrát jsem zapomněla sklidit, nevytočila jsem si žádný pořádný bonus na kole štěstí a stejně mám hotovo, za mne nuda a příště více minci, zcela mne to demotivovalo..
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo mám od pátku. Na víkend jsem jela na výlet, tak jsem zasadila laskavec a dnes ráno při sklizni vypadla dóza snad z každého políčka. Ze stromů na Baha to teď také padá výrazně víc. Zatím mám navíc 875 dóz a 698 čokolád.
    Nelíbí se mi, že nám poslední dobou nabízí odměny, které není za co koupit.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hohoho.. bedna s bonusy se smilovala a dala boží dáreček, schovám si na další akcíčku :D :D

    [​IMG]
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    piccolo zasejc nic křeččí past:music:
     
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Piccolo - tečkovaný deštník - třetí.bude za co měnit při OD jako minule.Už nehraju dál,odměny slabota
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    S tímto stavem akci končím :D mám piccolo ale nesázím ji hned :D :D tak trochu se bojím že vyleze blbost hah.. vybrala jsem SK a SH a jednou flakon DL

    [​IMG]
     
    sovicka64, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Z piccola se vyklubal pěstitel. :)
     
  9. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Nejdou mě vložit do stonku předměty, to půjde až skončí akce? Aktivovala jsem stonek, 14 úkolů jsem splnila

    Tak už to jde :) nechápu

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/9/21
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hernajsfirnajs, eště skoro hodinu musím čekat na akční plevel. Sem to pozuzila, protože potřebuji ještě šest sušenek. Počty mi nikdy nešly, tak doufám, že to bude stačit xD Když ne, tak ráno. Naštěstí nemusím do práce hned na ráno, ale až po poledni na brigádu, tak bych to mohla stihnout :)
     
  11. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Akce od odpoledne hotová a z Piccolo padla, světe div se, Křeččí past!
     
    Helena1313, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Akce včera večer (pondělí) dokončena.
    Piccolo jsem "zasadila" až teď. Tak jsem zvědavá, co vypadne. (Ještě sem dopíšu).

    Kupodivu jsem akci dokončila, i když jsem celou sobotu měla výpadek... a v neděli jsem se taky "nepochlapila".
    Překvapilo mě, že nejde získat víc mincí na odměny... To je nějaká novinka?
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Se na to vytento... Chybí mi jedna bílá kráva. Sebe tam dát nemůžu, páč sem od včerejška zelená... Snad dochovám a nepřeskočí o stupínek vejš. To bych byla v pasti, na trhu pusto prázdno...

    EDIT: jóó, je tam; to su zvědavá, co ještě ve stodole nenajdu do dodávek... :)

    EDIT2: no ani sem nemusela čekat dlouho, teď čekám na azurové mloky, páč na trhu taky ani fňo. ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/9/21
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak jo... Piccolo bedna vydala Tečkovaný deštník o_O
    K čemu mi ta dekorace je?
    Jdu hledat do FAQ :music:
     
    malanek70 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.