O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    proč tak málo mincí když v odměnách je toho tolik co se dá vybrat:inlove:
     
    evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    -družstvo- - moc děkuji za radu.xD Mám hotovo a taky jsem se divila, proč nemám na všechny dekorky a jiné. A ono to je tak jednoduché. To je tak, když makám na farmě a u toho sleduji telku a moc nepřemýšlím.;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No a já pro jistotu nemyslím vůbec, jen sleduju čísla ve stodole, případně v akci, když mi to systém podšoupne... 8)
     
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    já jsem po rádoby poslední sklizni zjistila, že nemám mince ani na stonek (důvod k přemýšlení a počítání). Pak jsem teprve zjistila, že 14-kou to nekončí.
    Protože jsem si mezitím osela políčka pravou bazalkou, tak teď čekám na snad poslední sklizeň.
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    -družstvo-, asi máš někde chybku, po splnění 14.dodávky, bys měla mít 350 mincí a na stonek stačí 290. Samozřejmě je ještě 15. a 16. dodávka, ale to už by mělo být navíc.
    Já totiž taky zatím splnila jen těch 14. :)
     
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    kiki2305, přesně o tom píšu, jakmile jsem aktivovala stonek, zjistila jsem, že mám málo mincí na piccolo, proto jsem jak píšu musela počkat na sklizeň bazalky pravé, abych mohla pokračovat dál v koktejlech
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na zacatku jsem si vybiral které sloupce plnit, ale jak dosla zásoba z první sklizne, tak z tech stromu a zvirat je to slaby a zuzu teda delat nebudu... nemam z kola bonusy, ale protože stonek uz je, tak nebudu pouzita jacka ani další zlepsovatka... na susenky mam padatek vic nez kytky, tak pro piccolo si dojdu a další se ukaze... cas kytky je tentokrát akorát na 4 otocky, jen nesmim mit zpozdeni, tak to ujde...
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Protože jsem si koupila Piccolo-nic z ní-,nemám na stonek. Moje blbost.:cry::(
    Kaolín 11 díky tak to stihnu-snad-
     
    Naposledy upraveno: 5/9/21
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dasa1143
    Mincí je možné celkově získat 600. Tj. 290 ks na stonek,200 ks na piccolo,100ks do sezóny a 10 ks třeba 4 SK!:)
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak jo stonek stonkuje teď už potřebuji jenom 66 doz na keksíky trochu akční (432) a mohu být zas zklamaný z bedny piccolo:p

    [​IMG]
     
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Zatím jsem pořídila jen bednu a nepřekvapila - opět Tanec v listí :cry:.
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja este tentokrat odolavam hodit picolku na plochu :D samozrejme ze pokusy uz boli no stopla som sa xD pockam na vedlajsiu farmu ta uz tiez finisuje ;) aj ked isla bez bonusov tak celkom dobry cas ;):pxD
    Gratulka kdo ma hotovo a drzim palce tym co este pecu dortiky ;):inlove:

    Tak som vyhodila picolky a u mna Hra Whack a vedlajsia dostala Ingrid ;) Tak som spokojna aj ked to nieje florenak tak aspon kapalo ked neprsalo xD
     
    Naposledy upraveno: 5/9/21
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak na vedlejší farmě byl včera večer řádek a dnes Pikolka xD, v 11 hod jsem ještě zasadila v domění, že bude třeba a nebylo, tak jsem to rázně zlikvidovala a obě farmy jsou v normálním režimu a čekají na další krásnou akci, držím palce, ať všichni doděláte do zdárného konce
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Aj já dneska mám hotovo, děkuji všem co mě posílali padatka čokolád a za rady, stonek už jede.
    [​IMG]
     
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj hezkou neděli,stonek stonkuje už od včera,bednu také mám a k tomu jiné odměny,celkem dobrá akce...
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jsem taková malá couralka ,troubu jsem vypnula až teď večer :D i když,při 172cm až tak malá nejsem
    Z truhly další Pogo,z toho by se jeden poto ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/9/21
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Stonkuju od rána,jedu dál.Z tajemností opět javor cukrovýXXL,líska XL a XXL,křiváci...co už mám.Z taj.stájí na andulku dokonce vylezl 24-tý lenochod clasic,že mají tu drzost ho tam dát,žirafa,manta ....prostě opět lišta.
    Zítra koupím piccolo tak dám vědět.
     
  18. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak tedy řádek řádkuje ale je to fuška xD Asi se mi opravdu povedlo několikrát sklidit bez M-Js tak ještě zkusím napěstovat na piccolo :D :D
    [​IMG]
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak z piccola je Pogo show - asi to mohlo být i horší, ale přesto příliš nenadchl. :sleepy:
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Konec pečení a zdobení, škoda, že se nedá pokračovat.
    Zbylo: 215 čokolád, 294 dóz na sušenky, žádné hokusy pokusy jsem na padátka nedělal.
    Bedny Piccolo jsou v liště, nadšení z otevírání opadlo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.