O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kuře0, koukni sem do tohoto vlákna ;)
    Všem co mají splněno gratulka a všem co ještě bojují, ať se daří.... času je ještě dost :)
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u mlsání :) zůstala jsem stát u posledního úkolu, došel třpytivý prášek, na trhu prázdno a tak jsem musela chtě - nechtě vytáhnout výrobny, ale ráno stoneček stihnu na sklizeň :p a na piccolo s vílím pramenem se fakt těším xD
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Řádek je ve stonku, Picollo v liště, Sezónní body a SK - tím jsou mince vyčerpány a já také :). Nakonec to tolik složité nebylo, na Baha to sice byla slabota, ale pajdátka jsem dohnala šlechtěním. Odpoledne padl bonus na 100% tak doháním základní plodiny, které mi berou ti nenažranci ze Sezóny -.-.
    Těm co ještě dokončeno nemají držím palečky a určitě i bandasku s Čokoládou doženou díky BB ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dózy mám, čokolády skoro taky, akční vázne... no času je zatím dost, snad to doklikám ke všem ingrediencím na tácky... Dvě akce najednou se mi vzdávat nechce.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Makej Ynuš, vždyť jsi zvyklá ;) vydržel jsem nedodávat až do večera, to je co říct, jindy to do úkolu házím hlava nehlava od prvního dne, ale už nebude z čeho brát, bonusy nula.
    Pěkné cukrářské výrobky jsem s trojčaty vytvořil.
     
  6. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Tak ja som asi ako tí naši politici Pindy ako Indy a výsledok žiadny, či sadím na Baharame stromi alebo chlievy čokoládky nikde to asi preto, že v reálnom živote nemám rada čokoládu.
     
    evainfo a kája53 tohle ocenili.
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Myslela jsem, že problém budou čokolády, že padají málo. A nakonec čekám na dózy. :p
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak co přátelé,jak vám to padá?Já ráno sklidila na baha stáje a stromy a hurá - jen na jedno mletí!A to mám jen červené a růžové stáje.Hvězdiček mám 80 a splněných 7 úkolů.Tak mě to nějak přestává bavit.Koše zásadně nekupuji tak kam dolezu tam dolezu.Doz mám přes 480 a čekají až se čokoláda probere.Akčních mám přes 6tis.A na co?

    LV 228
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
    evainfo, kája53 a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce je hotová na obou farmách, nakonec to nebylo až tak hrozné - dóz veliký přebytek a čokoláda dopadala při šlechtění.
    Moc děkuji všem sousedům za dárky a nejen za ně - podpora moc pomáhá.
    Dala jsem na plochu 17 skoroandulek a výsledek je 0. Je to trošku zklamání, ale co bych nechtěla, že. Tak na andulku budu čekat, snad někdy příště se objeví i na mé farmě. A to výpliv má 2.
    Přeji všem krásný den - od farmy si dnes odpočinu a jedeme na Jizerku na kole - snad tam nezmrznu. :D:D:D
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, padá jen kytky rostou pomalu tedy makronky. Padá i při šlechtění.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Asi budu muset překopat farmu. Jinak nedopěstuji akční. Vůbec se mi nechce :(;)
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akční dopěstováno. Mohla jsem již mít hotovo ale jsem si to trochu prodloužila a ještě čekám na 13 čokolád. Bahu jsem již včera večer osázela stromy s nestejnou dobou sklízení a u vodopádů mám různorodé stáje. Když to dnes nenapadá, tak zítra. Přeji příjemný víkend.
     
  13. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Že to padá ze šlechtění vím,ale řešila jsem jak to vypadává a nebo spíš ne.
    Ze 4 růžových slonů ani jedna čokoláda!
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  14. 14087

    14087 Veterán fóra

    Všichni hlásí hotovo a mě to nějak nejde, v práci sklízím, ale je fakt že jak jsem dělala přes noc tak jsem aktivovala M-J směs a mohla dojít časomíra a já sklidila bez ní:sleepy: tak že minimálně 2x se asi podařilo sebrat jen 2ks z mini polí :oops:[​IMG]jen doufám že to stihnu :p ale asi ano hodin zbývá 74 ;)
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, to už se mi taky stalo a nejednou. Vždycky bych se nejradši neviděla, že si to vlastní vinou takhle komplikuji.o_O
    Tentokrát naštěstí postupuji poměrně hladce, nakonec už mě nebrzdí žádné padátko, jen čekám na sklizeň. Chybí 1 pralinka, abych dokončila, to už do večera bude.
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    poslední talířek čeká na vanilkovou zmrzlinu (chybí poslední sklizeň - bude za půl hodiny), jestli čekáte na čokoládu, tak při šlechtění to fakt padá
     
  17. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    tak mám taky hotovo a čoko napadaly ze šlechtění, ještě jich 195 zbylo.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček všem :) tak ráno jsem stonek stihla s hlavní sklizní a taky hotovo. Piccolo se asi urazilo, že haním vílí pramen a poslalo mi křeččí past :D no nepohrdnu .. že jo ;) finišujícím držím palečky a jdu si nachystat flák masa ... toho sladkého bylo už dost :p


     
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo,ale mincí jen 6OO a na nebe je třeba 9OO.Jak to?


    Děkuji.To mě nenapadlo.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
  20. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    jana 563 Potřebuješ jen řádek, dekorky už máš za splnění úkolů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.