O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    asi by sa mal niekto pozrieť na tie padátka, teda nepadátka. Slabé aj na BH ...hrôza
     
    moncicak7070, -Jara05- a charlie.b46 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Došla padátka z bahamy, tak pro dnešek končím s dodávkama ;), snad zítra zase něco vypadne, tentokrát budu mít napěstováno a na padátka z bahy budu čekat, chjooo, vůbec to nepadá
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, poprvé jsem na padátka vyzkoušela laskaveci bez JC vypadl plný počet na divošku jsem dala chryzanténu, JC, zůstaly mi tam stromy co mám na doplnění ,ale i tak z každého políčka vypadl džbán = 329, na baha jsem na tom stejně jako ostatní pouze 126 ks, z pralesa a vodopádu po 46 a to jsem tam nechala stáje i výrobny a stromy jsou jako doplněk a z plné plochy plantáže stromy (v základu) pouze 34, takže zkusím přemístit JC, zda to bude lepší, nebo pojedu jen pralinky a sušenky, dózy mohu dohnat rostlinou ze skleníku a na 1 sloupec se u pralinek používá 37čokolád u žužu 2x37, odměny jsou stejné, dodávky neřeším. Všem přeji, pevné nervy při sbírání padátek a taky ětěstí na bonusy na KŠ
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám 14 JC - ty jsem použila na dlouhé stromy, ale sklizeň zhruba stejná jako z chlívků, a tak všude jsou vážky a XXL stromy, zítra ráno uvidím.
    Nyní mám 554 dóz a díky dárkům od hodných sousedů 176 čokolád, snad to ráno o trochu povyskočí.
    Tak ať to padá a přeji všem pěkný večer!!
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě jdu. Ta minulá se mi nepovedla, neměla jsem čas, tak teď to určitě napravím. Všem přeji dodělání a získání stonku.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky 100% do stodoly zatím tak:
    [​IMG]
    Může sem někdo hodit,jak mu to padá ze zvířátek na baha?!? Že bych to zejtra po sklizni stromů,také zkusil!:)
    Předem dík.
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Díky 100% do stodoly a jednomu Jacku zatím tak:
    [​IMG] na Baha stromy, sklízené bez JC. Taky jsem uvažovala nad zvířenou, ale o víkendu má být navíc šlechtící akce a kdo ví jak to bude padat z chovů?:oops:
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Napěstováno by bylo, teď už jen trpělivě čekat na padátka. Ze zvířeny to též není žádná sláva. Takže taky si říkám, že víkend to jistí, vypadá to, že to bude z chovu padat tak půl na půl ;)
    [​IMG]
    Hodně štěstí všem :)
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín11 - vzhledem k tomu, že jsem v pralese měla stromy s 23, 22 a 21 hod. růstu, použila 14 JC a výsledek byl obdobný jako u zvířat- rozdíl cca 5 čokolád- nahradila jsem je zvířenou. Ze zvířat bylo 46 a u vodopádů mám 1 arboretum a 2 zvěřince - 49.
    Pokud můj předpoklad selže, vrátím se ke stromům, ale určitě XXL.

    Vidím, že RT už na padátka nedá zvířata na farmu a jak to vypadá, tak už ani rostliny na BAHA - co kdybychom použili zkracovadla, které sami vymysleli. Ale snad se mýlím.
     
  10. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    kaolín 11 mám všude chlévy a kolem stromy, padátek mám na baharamě 127 ks.
    Mám ale samé dlouhé, oranž. tuleně, dráčky, vážky, atd.
    Ty používáš hodně žluté, které sklízíš 2x denně, ty budu teprve dávat až zítra. Ve 14:00 se mi to nechtělo přehazovat.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak s pajdátky bude opět boj. Na farmě, kde si to v poklidu doženu okamžitým šafránem, mám sice málo, ale přece cosi - dvě a půl plochy rákosí - 194 ks. Na Baha, kde na vodopádech jsou zvěřinec a zvěř dochovávaná do limitu v počtu dvaceti kusů, nějaké výrobny, co se nepočítají a naokolo stromy - 29 ks. Na plantáži 41 koal a stromy - 10 ks. V pralese všude stromy - 47 ks. Tak nějak začínám přemýšlet nad tím, že v práci budu jen pracovat, doma spát a na trojčata se vysesmolím... Možná se ty koaly vyplatí, dají se odchovat poměrně rychle. No uvidíme, řekl slepý hluchému a šli z beznohým do kina na němý film... Zasela jsem prvních deset rostlinek, tak snad neusnu, než rozpěstuju na malá pole...
     
    Naposledy upraveno: 2/9/21
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Už jsem se radovala,že se Bahamka umoudřila a dobře padá čokoláda .... hmmm,byly to střešní tašky,není nad to být slepejš :D
    Takže jahodové makronky dopeču až ráno,doufám,že mi někdo mezitím nese.... ty čokoládové
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Po ranní sklizni na mé farmě (14 JC) - všude vážky a XXL stromy, pouze u vodopádů + dva zvěřince- mám z toho 159 čokolád
    a u výpliva (9 JC) - tam je 1 zvěřinec - 155. Ve zvěřinci je manta.
    Celkem mám 891 dóz a 348 čokolád, výpliv - 746 a 337.
    Pokud to bude padat podobně i při dalších sklizních + dárky od sousedů - snad by to mohlo klapnout.
    Přeji pěkný den!!
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam napestovane no na tu cokoladu mi niekto chodi :cry:Asi zacnem tiez patrat kto to je ale asi daleko nemusim chodit xDxDxD Casu dost a mame pred sebou slachtenie ,tak snad to dopada :)
    Drzim palce vsetkym a hlavne pozor na mlsouny ;)xD

    raddre tiez som zvolila kolaciky a pralinky,usetrim tak cokoladu ;):)
    Uz len 72 cokolad a bude hotovo ;):p
     
    Naposledy upraveno: 2/9/21
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, kdyby někomu pomohlo rozhodnout se co mlet:
    sušenky 20ks celkem: makronky 8 600 + 680 dóz
    pralinky
    10 ks: makronky 8 600 + 340 dóz + 370 čokolády
    žužu
    20 ks: makronky 8 600 + 740 čokolády
    počítám, že dózy budou do večera a mýtina bude moct jít do normálu, na baha zjistim až po sklizni monstery kolik bude chybět, ale zvolila jsem pralinky, chybí mi 194ks čokolády a to snad dám, hold obrním se trpělivosti:D
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdá se mi, že ze zvířátek to padá líp než ze stromů.Nasadil jsem na jednu plochu nashromážděné TS,na druhou jsem dal chobotnice( po zkrácení čas 2:21 hod) .
     
  17. gleamg

    gleamg Zelenáč fóra

    Nemám šanci splnit, moc produktů a vlastně ani zvířátka nemám už za co koupit a to jsem si myslela, jak svědomitě farmařím :-(
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem přešla z žužu na pralinky, vyjde to laciněji :), ale i tak budu čekat. Vysazena poslední jedna plocha akčního kvítí a bude napěstováno a pak už jen ta bahama

    Edit:
    Kaolín, je to fakt lepší, už mám také semlety všechny sušenka a budu čekat na posledních 5 pralinek, kdybych tak jela od začátku, tak bych čekala už jen na 3 pralinky, no nejsem já tydýt?

    Mám hotovo 5,5 úkolů
     
    Naposledy upraveno: 2/9/21
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jojo,také jsem nato přišel!o_O
    Takže sem dal semlít 20 sušenek a 10 pralinek.Za pár minut bude po všem!8)
     
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    kaolín11, neboj nespíš, už včera jsem psala, že mi z pralesa i vodopádu vypadalo po 46 kusech, na platáži ze směsi stromů v základu jen 36 ks, v pralese mám 42 chlévu, zvěřinec a doplněno stromy, u vodopádu 14 dílen (tam padá zhruba z poloviny), výrobnu, arboretum a samé stromy, jsem zvědavá, když jsem dala do pralesa pouze monsteru jestli bude lepší výsledek
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.