O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pezte, v pohodě... vždyť my víme, že nás jenom zkoušíš, jestli tvá práce není zbytečná :D
    Hlavně, že sis odpočal a načerpal na nás nové síly ;)
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No já nevím, řádek dává jen bz které nesnáším! Nikam nepospíchám, není tak vůbec žádná motivace...
    A jedna bedna s blbejma zvířatama to nevytrhne.
    To bych musel být nenasyta aby to se mnou pohlo.
    Všem nenasytům přeji i tak štěstí...
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    60 PL a vytočila jsem si 100% a +1 na 6 h., na vedlejší to bylo lepší, ze 3 PL 200%, to by šlo ;) začátek je dobrý

    Edit: nejde se dostat na farmu, to zas bude začátek
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som si z 19 PL vytocila 100% a +1 dobry zaciatok ;):p no a napadalo mi 103 cokoladova a 217 nadob na susienky ci je to dost alebo malo tak to zatial neviem,este som tu ziadne cisla nevidela :music::D
    evoku mne farma ide ;) zatial xD

    Tak som este skusila Ks ci sa nepokazilo ale este mi praje a z 20 Pl zase padlo 100% a +1;):pxD Vedlajsia ma tentokrat smolu :oops:
    No a na baha skusim vyhodit chlievy a nahadzem tam stromy u vedlajsej padalo viac zo stromov :)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    193 dózy na sušenky (hortenzie), 73 čokolády ze stromů a pár chlévů, u vodopádů mám jen dekorace.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já mám 464 dóz . většinou z laskavce a 166 čokolády - v pralese - stromy a na plantáži a u vodopádů - zvěř + pár stromů. Tady vidím, že asi bude problém s čokoládou, na Baha se mně s padátky moc nedaří.
    Ale pod dlouhé době jsem vytočila 100% a 2x 1+, tak snad bude vše, až na ta padátka, ok.

    Možná, že se RT domnívá, abychom je dohonili šlechtěním, když já tak nerada SK pouštím. :):):)
     
  7. 007lala

    007lala Pilný autor

    Začínám s 270 dózami z hvězdnice alpské a 169 čokoládami ze stromů a pár zvířat. To by mělo jít. I když odměny mě nijak nenadchly, akci zkusím. Celé prázdniny jsem jela jen velmi piánko, akce neplnila vůbec nebo jen kousek, protože mě to nebavilo. Od září zkusím nový restart, abych zjistila, jestli mě ještě po tolika letech bude vůbec farmaření bavit nebo ne. Před prázdninami jsem byla přesvědčená, že vidle zapíchnu definitivně, tak si dávám poslední šanci. Všem přeju hodně štěstí, dobrou hru.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Padátek asi podobně, jako máte vy, jen Jara05 jich má nějak víc ;), ale neměla jsem tu nejdelší plodinu, ale tu co potřebuji do úkolů, farma mi už jde, ale není to ještě ono, nějak je to zpomalený. A nevím, jestli to bylo farmou nebo syn něco stahuje na PC
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno jako pajdátka budu mít asi opět zabržděný :sleepy: [​IMG]
     
  10. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    Tak s padátkami bieda, na rúbanisku z pohánky ani jedno. A bolo napísané že padá na celej farme, nie?
     
    maribeja a 14087 tohle ocenili.
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já takto,asi na baha budu mít velký problém, nu uvidíme jak po bude padat dál, všude stromy a tak málo padátek.
    [​IMG]
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak na Baha to fakt skoro nepadá a to ani ze stromů v základu, takže mám jasno, pojedu jen čokoládové a jahodové stojany. KŠ by asi potřebovalo GO, vydalo jen 2x +1 :cry:
     
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Baha-pl +dp všude juka jen 72 čoko.Ráno dám stáje(vážky) a uvidím kolik to hodí čoko,přidám pěstitele tak vážky budou přibývat.
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Svatá čtveřice z piccol beden jednu bednu mám ze splněného úkolu.. z klobouků jsem nadšená, ale chtěla jsem JD páč bonusy zase žádný.. protočeno 50 PL a 100 NL :sleepy: koktejly budou kyselý a dorty sražený :wuerg: chybí mi elán a nadšení to téhle akce :oops:
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    -Jara05- Jaruško, gratuluji k tolika Dózám :), já ze dvou ploch Laskavce mám jenom 220 ks a z Baha 127 Čokolád - u nich nevím z čeho vypadly, začínala jsem v práci na mobilu a padátka se vůbec neukázala :sleepy:. Ale je pravda, že nemám JC, tak to bude asi tím :sleepy:.
    KŠ za 89 PL dalo jen 3x +1 na 6 hodin, ale na rozpěstování zatím dobrý. Dál ho budu pokoušet až o víkendu, kdy bude více času.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na baha je to nějaký rozbitý!?!o_O
    Dvě plochy stromů Monstera + mix všeho na vodopádech,na přilepšenou 26 Žanků a padlo pouze 196 čokolád.:wuerg: Dóz ze dvou ploch 392 ks.
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    A mám problém s čokoládou,tak jako v reálném životě,se mi někam vytrácí :D
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přesně, taky mi nějak nevychází kočkoláda. Manžel, ano on za to může.xD Jdu mu vynadat a ať mi vytáhne nějaké z tajných zásob.
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Madulko, ahá... díky, tak v tom je ten zakopaný pes s čokoládou, jdu provést taky šetření xD
     
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    pezt: v pohodě, hlavně že jsi si odpočinul na dovče ;)

    Ahoj, před chvílí - za neustálého "čekání" se mi podařilo sklidit a teprve začínám rozpěstovávat...
    Jsem na tom s 20 JC: [​IMG] Bohužel o víkendu moc nebudu, takže klídek xDxDxD


    Edit: Jak já nesnáším tuhle hlášku:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.