O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Boty

    Boty Magnát fóra

    A jé jé, připravíme se, neb kdo je připraven není zaskočen i když tady to zrovna neplatí :))) pak uvidíme a třeba to půjde a něco z toho dobrého vypadne , myslela jsem posledně, že už nikdy a v klídku si napěstuju co chci, prodám, splním úkoly a nic mě nerozhází, ale už to vidím jak zase blbnu nad nepřítomností padátek a pomalým růstem akčních rostlinek a to určitě během té akce v tom městě zabloudím a udělám zbytečný okruh .... no nějak to dopadne :)))
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj anajavonuj,
    oficiálně byla hra spuštěna v roce 2010, ale už v roce 2009 běžela betaverze.
     
  3. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    Všichni tady píšou,jak něco čekali..no já nečekala nic,,,teda krom toho že jako obvykle tísíce plodin,vypadávatka padat budou jako vždy jen opatrně a budu do poslední chvíle potit krev,jestli je budu mít všechny......tak že nic nového ani radost ani zklamání
     
  4. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Tak toto fakt nechápem.Hra Farmerama oslavuje svoje 7.narodeniny a pri odmenách čo všetci dostaneme je písané že hráči dostanú najlepší darček tí čo hru hrajú 8 rokov.Tak ako to je?
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Jak už psal Druid, kdyby místo této akce přijela třeba jen na 24 hodin královna, tak by to bylo mnohem lepší pro obě strany. Pro RT by to bylo jednoduší. Hráči by byli spokojeni a určitě by spoustu z nich koupilo košíky navíc, aby nachytali více odměn. Sice beru jako pozitivní, že se objeví akce, kterou nemá cenu kvůli odměnám plnit a získáme tak čas na pěstování do zásoby, ale myslím si, že by tyto akce měly být proloženy i nějakou lepší. Navíc tohle mají být narozeniny.
     
  6. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Odměny nic moc. Ještě si to rozmyslím.:eek:
     
    milostivas, Janké861 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Necháme se překvapit, jak to bude padat, Samozřejmě do toho stejně všichni jdeme na plný plyn.Jára
     
  8. Farma*WHWT*

    Farma*WHWT* Pisálek fóra

    Nojo, no, nic moc, spíš tedy nic ..
    Ale jiná věc. Hraju 6 let, ale v osobním účtu mám registraci v 2014. Ono se nějak přehlašovalo, v souvislosti s novou smlouvou nebo podmínkama, přesně si to nepamatuju. Je na tom někdo s pamětí lépe?
    Tak jsem zvědavá, jestli ten dárek dostannu za 6 let nebo jen za 2 roky.

    Nezmarka - díky za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  9. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    magický stonek chybí,dekorace podobná jako minulé narozeniny.
    Akce o ničem tak jako v poslední době všechny.
     
  10. 27tomino

    27tomino Pisálek fóra

    Vypadá to dobře:) tak všem pěknou hru
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Farma*WHWT*,
    pokud myslíš registraci na foru, tak v roce 2014 se rušilo staré a vše přešlo na toto nové forum a proto je tu nejstarší záznam z tohoto roku. Pokud jsi začala hrát v roce 2011, dostaneš dárek za tento rok.
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  12. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    To je hnus velebnosti -.-
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No akce jako kazda jina, pestovat budu jen na dvou plochach, takze i pres noc, no a krome stonku dobry...
    A zase ten nesmysl s ruznyma jmenama zakladni dekorky, upgradu a jednotlivych levelu... uz vidim jak pulka lidi bude psat ze nemuze polozit upgrade na plochu a dalsi ze si nemaji zaklad...
    Tak jde se prozkoumat, zda to ma nejakou logiku nebo se to jen nahazi jak to prijde pod ruku - proste kdyz bude na lepsi stavbu tak se vezme kterakoliv...
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Polehoučku bourám a přestavuju farmu tak, aby byla připravená na zítřejší akci. Strašné na tom je, že vůbec nevím, proč to dělám-> asi ze setrvačnosti. Místo stříbrných až diamantových úkolů budu zdobit budovy. Propána, ten co to vymyslel se určitě nadřel, aby mne dostal do extáze nad úplnou novotinou. Nepovedlo se mu to a z akce jsem otrávený, jako křovácký šíp. Je to jen další bohapustá pěstovačka s čekáním na padátka a s prachbídníma odměnama. Je to už čtvrtá akce v řadě, která stojí za velikánský houbeles. Asi motivující na tom má být, že vše začíná "darováním úžasné věrnostní dekorky ". Milý RT, vem si tu věrnostní dekorku, smíchej jí s odměnama z akce a se psím sádlem. A pak si jí namaž na prsa a nebo zasuň kamkoli se ti zlíbí.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Farmu hraji od roku 2011 a tak jsem zažila i změnu majitelů, i když jsme je kritizovali, tak s příchodem nového jsem si vždy povzdechla,dobře už bylo. A tato změna je zatím nejhorší. Už pár akcí chybí stonek, který má pro mě dlouhodobější přínos. O ostatních tzv. odměnách, škoda slov.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  16. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    No neviem - neviem, nechce sa mi prestavovať farmu. Ako to už viacerí skonštatovali, bývalo to lepšie. Odmeny ma vôbec nelákajú a opäť to nekonečné pestovanie akčnej plodiny ...
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ale no táák milí farmáři a farmářky ;) nás to přece nezaskočí, když jsme stále v holínkách a vidle chytneme kdykoli :D
    To naše RT nějak nedomyslelo, či zkouší kolik košíků koupíme. Akce jako každá jiná, jen nějak zapomněli na ovace k sedmému výročí a šampaňské bomby :oops: no lepší to už nebude a horší snad taky ne xD tak jdeme do toho a možná tím prodloužíme pobit na našich krásných farmičkách :p ... co na to jinak říct?
     
  18. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Upřímně,divím se,co se ještě nevymyslí...že se pěstuje dokola, to je jasný...proč se nedá ale zkombinovat něco s něčím, co už máme napěstováno,vyšlechtěno...i ty odměny,proč chybí novinky(stromy,stáje) i za cenu větší snahy...odměny poslední dobou nejsou vůbec motivační...co třeba pár florenů,nová stáj,ale ne formou tajemné stáje...to mi padne vždy plevel,na náhodu fakt už kašlu...za třicet lasiček v jednom úkolu bobří hrad...ten si koupím v obchodě za 6 200 krejcarů...už mě nebaví ta farma tak jako dřív..a nedivím se,že mi sousedé ve vyšších levelech odpadají...vše se omezuje,už se dělají rozdíly mezi hráči,už tou náhodou,že někdo dostává stále a má štěstí a druhý jen smůlu,někteří,co hru tvoří, mají snad i omezené myšlení..co do rozvíjení a propracovanosti úkolů...já vím, je to hra. Postrádám tu zábavnost,chtít si zahrát,odreagovat se. To píšu stále...za celodenní vysedávání 21 SK...a na soutěž jich potřebujeme několik set...2 x Renzův lístek,to se fakt někdo předal a ten se teď hodí,když jarmark skončil. Je to vůbec odměna? Dnes asi nemám svůj den...bych toho našla víc a ne každému se to bude líbit. Tak si hrajte! Jen na závěr bych chtěla říct,že jsem měla aspoň nedávno radost z denního dárku - 15 zlatých banánů. Nečekaný a potěšil.
     
  19. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    koukám každej tu naříká na odměny a ve finále stejně sfoukne svíčky, slupne dort a pujde kopat česnek!!! já říkám "darovanému koni na zuby nekoukej"
     
  20. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Docela jsem se těšila na nějakou pěstovací akci,už dlouho nebyla. Ale čtu a čtu a nechápu a nechápu.Ono se to ale potom při hraní nějak ukáže samo.Zatím jsem z toho jelen (kterého bych moc chtěla ale nemám).Takže hodně zdaru a zítra začnem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.