O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A taky mě napadá že v nejlepším se prý má přestat? Tak jsem rád že si nás tu RT drží! A že dohodnou jak se bude moc předat farma dalšímu pokolení, já tu do stovky určitě nebudu..! I když jím zdravě, dnes to bylo třeba kuře. Samozřejmě nemyslím to naše farmářské z mentora, to je hubené a je jich vzácně málo. No ani se nedivím že se do hry nehrnou když tady u nás nefunguje ani blbé kino... No nic už je Oldík vzhůru, jdu se podívat jak bude pěkně dudlat... :D
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Takový člen RT, půl roku čmáral obrázky,připravoval reklamu na výročí a přemýšlel (no,to asi nebude vhodné slovo) jaký dárek hráčům dát.

    Na stonek už nezbyl čas,Floreny nesmí,BZ mají dost,krejcary si vydělají sami...Pak na to přišel ! dá jim zvířátka (aby je chudáci nemuseli pěstovat),buchty (na trhu jsou drahé) a jako zvláštní odměnu SuperKrmivo.
    S tím ovšem opatrně ! Tak 20 ks v průměru každému.Moment není to moc ?
    20 SK je 20 Fl a to je asi 7 Kč. Je rgistrováno přes 50 milionů hráčů x 7 ,kruci dyť já BP ošidím o 350 000 000Kč tj. 12 962 962 € .

    Ále co,ať se mají dobře,dyť tady už blbnou sedmým rokem.Sem já ale dobrák poplácal se po rameni a šel si číst chat,aby viděl jak je máme rádi.
    Bohuže k této stránce už se nedostal.Tlak 300 na 200 nerozhodil.
    R.I.P

    PS.
    Právě někdo z BP zavolal do RT a upozornil je,že jestli příště připraví firmu o 95 368 252 Juanů,bude jim to strženo ze mzdy ! Zřejmě nám takové množství odměn bylo dáno naposledy.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky já věděla proč se nemám těšit předčasně :cry:.
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    pajda361:
    děkuji za odpověď.
     
  6. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    plno jsem vás ocenil za vaše názory,ale tato akce je jako ta co předtím.pěstuj a čekej vypadávátka a když ti to nevyjde tak si kup za 69korun koš a snad ti to vyjde !!! od února nám zdraží ceny košů,florenů,atd. ptám se sám sebe. proč to hraju 6 let ?? abych dostal narozeninovou odměnu. nééé. PROTOŽE TO CHCI HRÁT A LIDÉ KTEŘÍ TUTO HRU VYTVÁŘÍ A VYLEPŠUJÍ SI ZASLOUŽÍ PO TĚCH LETECH ODMĚNU.kolik dneska stojí pivo nebo benzín?? trochu jsem odbočil od tématu ale to nevadí. jdu do toho a půl je hotovo.jen doufá,že nebudu potřebovat ten koš první pomoci.:cry::cry::cry:
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hodně suchý narozeniny:oops:
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    S nostalgií vzpomínám na loňské narozeniny. Pro mě to byl eňo ňuňo zážitek, vždyť jsem hrála teprve 14 dnů! Dokonce jsem si to vlákno našla a se slzou v oku zavzpomínala na ten úžasný adrenalin. To bylo vzrůšo!
    A dnes? Nuda a šeď. Tak jsem tak nějak pod vlivem vzpomínek povýšila KFC na další level, to jest - akci nedělat. Co na tom, že jsem dosud dělala a udělala všechny, tedy kromě té charity, kterou jsem bojkotovala. To stejné udělám s touto. Kvůli jedné dekoraci, která dá po dvou dnech jedno zvíře, plod či produkt z 34, muset v pravidelných intervalech sázet bez nutnosti aspoň minimálně použít mozek - no to ne. To ta moje farmářská ctižádost je kapku jiná. Hraní mě musí bavit a tato akce by mě nebavila.

    Pro osvěžení paměti sem dám požadavky a odměny z loňských narozenin.
    Akce narozeninový dort 2016:
    Co je potřeba:
    23x oranžová sněhová pusinka (= 23x cizrnový nálev, 345x mrkev, 460x cukrářský sáček), 14x červená sněhová pusinka (= 14x cizrnový nálev, 210x jahoda a 140x cukrářský sáček), 18x modrá sněhová pusinka (= 18x cizrnový nálev, 144x švestka a 540x cukrářský sáček), na výrobu všech sněhových pusinek tedy potřebujeme celkem 55x cizrnový nálev (= 19250x cizrna, 1100x voda), 300x rebarbora, 500x mrkev, 200x jablko, 200x hruška, 15x grapefruit, 20x vejce, 20x kravské mléko, 15x kozí mléko, 15x med, 15x lanýž, 15x papouščí pírka, 5x želva, 10x kohout, 8x husa šedá, 15x haflingský kůň, 15x hnědé prase

    Co můžeme získat:
    16500 BZ, 49500 BBZ, 4000 kr., 6x párty lístek, 20x superkrmivo, 5x Podivuhodný strom “Uele”, 5x Podivuhodný bahama strom “Grónsko”, 4x Podivuhodný výběh “Fénix”, 1x mrkvovo-jablečná směs, 20x hvězdička, 5x zlatý banán, nálepka, řada na magickém stonku, 2x Narozeninové překvapení, 2x Slavnostní klaun, 2x Narozeninový transparent, 1x Kouzelná svíčka, 2000 kr. x počet sfouknutí 8 hod. svíčky, 4000 BZ x počet sfouknutí 8 hod. svíčky, 5000 BBZ x počet sfouknutí 8 hod. svíčky, 6x superhnojivo x počet sfouknutí 8 hod. svíčky, 2x superkrmivo x počet sfouknutí 8 hod. svíčky, 1x zlatý banán x počet sfouknutí 16 hod. svíčky
     
  9. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    To je akce k pláči a né k oslavě jestli kůly takovým akcím zdražují tak si jí mohli nechat nové hráče si tímto určitě nezískají takhle jeto vše špatně hráči se mají nalákat a né odradit do akcičky jdu jen protože sem žádnou nevynechal :(:(:(...
     
  10. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    první akce,kterou vynechám. Vůbec mě nenadchla. Je to již třetí akce o ničem. Kdo do ní jde,tak přeji mnoho zdaru.
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Já také do akce půjdu, ale o nadšení z odměn se nedá mluvit. Také si myslím, že mnoho nových hráčů nepřijde, vidím to na svých kuřatech, která se dostanou do 3 levelu a končí a někdy to trvá hodně dlouho než za nepracující kuře dojde další nepracující kuře. Také oznámení o zvýšení cen asi mnoho nových nadšenců nepřivede. Pěkné odpoledne.;););)
     
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    To jako fakt? Takových plodin a jen zase na třech plochách? - kde mám ještě arboretum zvěřinec a tu výrobnu? /Ty při akcích neuklízím!/
    Ale padátka by měly padat i na baha? Mám v tom mírně chaos a to jsem ještě nezačala dodávat.

    Jak mám chápat: Čím víc Narozeninových závěsů postupně umístíme na základní předmět Narozeninová párty, tím lepší konečný předmět získáme.
    Měli by jsme mít základ - který si nesmíme zapomenout vyzvednout
    - v akci mohu získat další čtyři
    - ale co když v akci získám jen 2 upgrade?
    - co mohu potom v konečné fázi získat?
    Jestli jen BZ tak asi akci plnit nebudu.
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    karbar - první dva BZ/TBZ, třetí dá i krejcary, až teprve čtvrtý dá k bodům i jedno zvíře, plod nebo produkt
     
  14. larelay

    larelay Analytik fóra

    Pěkné odpoledne přeji. Tak já jsem doufala, že když je v ofi psáno "dárek s překvapením", že tam kromě té uvedené odměny bude třeba ještě něco navíc. Ale protože tu na to nikdo nijak nereaguje, pochopila jsem, že jsem prostě jen věčný optimista a snílek :) No nevadí... Nikdy jsem nechápala, proč by oslavenec (Farmerama) měl dávat dárky...a i když krakomaja píše, že minulé narozeniny byly zajímavé, mám pocit, že jsem z nich byla rozčarovaná už vloni. Vzhledem k tomu, že mám hru čím dál víc jen jako místo, kam občas ráda zajdu (i když je to teda první, co v prohlížeči otevírám a jede mi non stop až do noci), nějak mě to nevzrušuje, že jsou odměny jaké jsou... Řádek mi chybí, ale i na ten si budeme muset opět nechat zajít chuť - nechápu proč, aby nebylo rychle víc hráčů ve 200. levelu? Tak se snad přidají další... na druhou stranu, aby v nich pak někdo byl, s tím, kam ta hra spěje... je to prostě vždycky škoda, když něco relativně dobře funguje a rázem jde vývoj strmě dolů...aspoň se můžeme zabavit něčím lepším. A doufat v lepší zítřky, naděje se nevzdávám nikdy...tak třeba příště.
     
  15. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Těšila jsem se a jsem také zklamaná, chybí stonek a ostatní odměny nic moc.Akci začnu plnit, ale už teď je mi líto, že vyplýtvám MJS za nic.
     
  16. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...jóó´, to bývaly narozeniny, letos pěkně potenku...21xSK, to je hodně málo...
     
  17. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ahoj všetci už neplačte však sú to nie okrúhle narodeniny.
    Ja idem do toho ako do každej akcie a pripomínam si, že to hrám za mesiac sedem rokov. Je to doba trochu závislosť, relax a niekedy adrenalín, ale je to fajn.
    Farmerama blahoželám, v manželstve ževraj býva kríza tak u Teba nech nie je nech si čoraz lepšia a hlavne by bolo dobré pre nás nejaké to políčko naviac nech sa to neskladuje v stodole.
    Všetkým hráčom i naďalej príjemnú zábavu.
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    larelay - odměny bych vůbec neřešila, kdyby mi samotný průběh akce, její hraní, něco přineslo. Na celém farmaření mám akce nejraději. Ale tady je opravdu jen napěstování a dodávání jen jedné plodiny a jednoho padátka. Nic víc. Chybí mi prostě takové to napětí, zda budu mít dost věcí ze stodoly, jestli musím něco dochovat nebo dopěstovat, jestli už jsou tržní ceny dost vysoko, aby se mi vyplatilo prodávat, co zasadit na noc kvůli dostatku padátek, kolik toho mám ještě namlít - prostě cokoli, co mě donutí trošku (alespoň minimálně) zapřemýšlet. Takže akci nedělám i kvůli malým odměnám, i kvůli nulovému adrenalinu.

    Nakonec i kvůli těm, kteří nechtějí přemýšlet, je stvořen tak podrobný popis, který je nakonec kontraproduktivní, protože svojí délkou odradí a mnozí ho raději ani nepřečtou. A pak se stejně budou ptát, kudy kam.
     
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Já jsem něco nepochopila - farmerama slaví 7. narozeniny
    balíček za délku
    hraní 8 let - ?????????
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek kolegyně a kolegové farmáři,
    tak jsou tu další, už v pořadí sedmé, narozeniny hry Farmerama a tak mi nějak vešlo na mozek spojení dvou přísloví. To první je "V jednoduchosti je krása." a to druhé:"Po sedmi letech bohatých příjde sedm let chudých." Takže akce je jednoduchá, jen 3 plochy, napěstovat a nechat napadat - nic složitého a tomu odpovídají i odměny. Logicky, kdyby byla akce promyšlená a složitá na plnění musely by tomu odpovídat i odměny. A je důvod nás rozmazlovat? Není, protože jsme holota rozmazlená, do všeho rýpající a ze všeho legraci mající a košíky a další vypečené věci nekupující. ;)xD
    A protože jsou to sedmé narozeniny a vstupujeme do osmého roku fungování, tak začíná perioda let hubených, takže všichni víme, co nás bude čekat.:(:(
    Tak mi nějak připadá, že máme především hrát, pořád dokola pěstovat a spekulovat z čeho to napadá nejvíce až pochopíme, že masívní nákupy všeho jsou tou správnou cestou, neremcat,protože remcání k ničemu dobrému nevede. Nějak už delší čas absentuje prvek, který se vytrácí i z reálného života - přemýšlení a uplatnění vlastního tvůrčího přístupu. Z obou stran, jak ze strany tvůrců akcí, tak potom i ze strany nás, hráčů;)xD
    Nejsem si jist zda na tuto akci bude mé KFC stačit. Jestli to RT někdo čte a reaguje s rychlostí blesku, tak pořád je dost času na vyhlášení Karnevalu s příjezdem Opičí královny s přehršlí dárků v duchu:"Dej krávě do držky a ona Ti dá do dížky." a tuto akci, k níže se skoro všichni vyjadřují více či méně skepticky odeslat na smetiště dějin s poznámkou - Už nikdy více.
    Takže všem, co budou akci plnit, přeji mnoho zdaru. A budoucna nás potěš Pánbůh a ochraňuj nás od zlého. :):) A podobných akcí a neatraktivních odměn taky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.