O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Taky jsem z této akce nějaká rozčarovaná...nevím zda do ní jít nebo ne, oba parky praskají ve švech, dekorace mám i na normální baha ploše a tolik vypadávátek? Nevím kde ty počty berou, ale tohle už je moc... Asi zůstanu u svých chlívků, aby nebyla stodola tak prázdná... po úkolech v družstvu tam byl pěkný průvan :)
     
  2. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    No nic moc,sedmička asi není šťastné číslo.Zase samá pěstovačka,padátek trochu víc a odměny.....:cry:>:(:(
    Do akce,ale půjdu, stromy nechám,na noc hodím begonie,špaldu,růže uvidím z čeho napadá víc.
    Tak zítra hurá,pojďme na to!!!!Ať semínka padají co nejvíc!!!!!
    FA95.....BAHA311
     
  3. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak mít já narozeniny toto by se mě nelíbilo dárky nic moc. čekala jsem nějakou bombu no tak aspoň že vůbec nějaká akce je už jsem se nudila jdu do toho jako vždy
     
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Casey27 - no to už jsou 2/3 a chlup a nejsem si jistá, jestli můžu na další plochu, když nemám tu předešlou celou, to tam není uvedeno. Pravda je, že moje mozková buňka se řídí logikou a matematikou. Proto nevyplním formulář, bo u každého okýnka mi naskakují další a další možnosti. Jak to nemám exact, mon ami - tak si prostě nejsem jistá. Je to v 99% ta jednodušší varianta, ale já prostě nedokážu zjednodušit a pominout další možnosti, když to není naprosto jednoznačně. Takže dokud se mi u akce nebude dařit přepínat mezi nedokončenými budovami, tak to beru, že to není jednoznačně uvedeno.

    P.S. Mé okolí mi tvrdí, že jako ideální práce pro mě by byla předletová kontrola raketoplánu, že bych ji dokázala zdvojnásobit až ztrojnásobit a nikdy by nedošlo k havárii, protože by byly ošetřené všechny možnosti (a taky by nedošlo ke startu, protože by to prostě moje požadavky nedovolily).
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  5. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    ahojky farmáři.
    Poslední asi 3 měsíce už hra farmerama je o ničem.Čekala jsem alespoň narozeninovou akci že to bude stát za to. Ale velké zklamání. Zase jen pěstování a odměny nic moc. Dekorace : park mám plný a ostrov taky. V inventáři dalších 411 dekorací co dávají BZ.
    A zase odměna jsou dekorky bez stonku v nebi.
    A zlepšení je v nedohlednu.
    Tato hra pro hráče ve vyšších levelech už není.
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Přečetla jsem komplikovaný návod na akci - a je jednoduchá. Ale jsem rozčarovaná - to je asi nejvíc výstižné slovo. Čekala jsem, že budeme slavit narozeniny, tradadaaaa, juchuchuuuu, jééééé, živijooooo.....a co? Prd.. Místo toho pěstovat, posbírat vypadávátka, strčit do domků, posbírat nůžky, rozstřihnout dárky, vybrat z nich jakési korále, tím dokončit velké domky a hotovo. Jedna dekorka, na kterou budeme čekat vždy dva dny (tragédie) a pár drobností. Např. dva lístky pro Renza...hmmm. Takže akci udělám, dekorku schovám nejspíš do lišty, a půjdu oslavovat k sousedům opravdové narozeniny, které si určitě užijeme tak, jak se na oslavu narozenin patří!!!!!. Tohle tady budu brát jen jako "mnoho povyku pro nic".
    Všem nadšencům přeji, aby se jim dařilo a nadšení je neopustilo.
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    flex: jasně.... je tu xy jestli to nebo ono půjde. Jen jsem tak lehce sjel počty za předpokladu že nebudou jiná omezení, než jsou uvedena (teda pokud jsem nějaké nepřehlédl). Jj to znám.... normální jedinec zatrhne "a" a dál neřeší.... mně naskočí další možnosti a vznikne uzavřený nekonečný kruh ,-) V tomhle zlatý formuláře.... pro pobavení doporučuji některé odborné psychotesty ,-) Např otázka: Zavraždil jste někoho a nikomu to neřekl? Možnost odpovědi ANO/NE. Jasně zatrhneš NE, ale to pak může znamenat i to, že si ukecanej vrah ,-) Ale to je z jiného soudku.... zpět k narozeninám.... jdu nafukovat balónky a péct dort ,-)
     
  8. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím a přeji hezký den přidám také pár písmenek svého názoru na tuto narozeninovou hru.Jako většina z vás jak to tady čtu jsem očekávala opravdu něco super ale jak jsem si prošla návod tak nic moc slabší průměr.Nálepek mám plné album není kam dát další,chtělo by to rozšíření,dekorek je v liště taky moc.Budu hrát jako každou hru až do konce pohodičkově.Mějte se hezky a ať se vám daří :-DD

    F 100.......Baha 335
     
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké odpoledne všem. Narozeninová akce nic moc. Jak už tady psala Lyzarka že ji chybí stonek, tak to mi chybí taky a moc. Taky jsem čekala něco většího, jak tady píše většina. Větší akce to opravdu je, co se týká popisu akce a toho čtení. Taky jsem to nečetla všechno, to se nedá. Jak se začne plnit, určitě to nějak dopadne a nebude to tak složité, jak je to popsáno. Jak už tu bylo několikrát napsáno, obdivuji člověka, který tohle sepsal. Plním každou akci a tuto budu plnit taky. Jestli ji udělám celou, to se ještě uvidí. Samosebou bych ji chtěla mít celou, tak se nechám překvapit, jak já i padátka budeme šikovní. Všem, kteří akci budou plnit, držím palce, ať to v pohodě zmáknem.
     
  10. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, akci dělat budu, prozatím jsem žádnou nevynechala. A odměny? No, co nadělám, RT opravdu opět nezklamalo.
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Ach jo,a já se tak těšila!No,aspoň už vím na co jsou ty nůžky,s kadeřnicí nemají nic společného.Tak ať vám to padá a roste!
     
  12. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni,zkuste mne když tak vyvést z omylu,pokud tak činím,ale stále si myslím že by to chtělo malinko budoucí i stávající i plánující hráče farmu opustit,něčím navnadit a přitáhnout,a né takhle..
    Zvláště pokud se jedná o narozeniny..
    Já do akce samozřejmě jdu na plno,ale odměny bych uvítal malinko v jiném levelu..
    Musím ovšem ocenit snahu o zvláštnost akce a to se mi líbí..
    Přeji všem hodně úspěchů
    Ať se daří..
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Nazdar závisláci? Tak narozeninová akce jak splasklá hračka co nudí? To byl první dojem po přečtení této všední pěstovačky. No ono stále vymýšlet něco nového neotřelého je asi vážně nad jejich síly. A taky zrovna když zdražují hru? Tedy pardon "upravují ceny" Tyto slova jsem taky četl naposledy za dob rudých když nechtěli nafouknout střívka obyčejných lidí... Tak ale to jsem si mohl aspoň tim kusem rudého papíru... víte co... Tady nám popřejí navíc veselou hru. Což je oproti rudým indiánů pokrok, heč! PS: koupím zapálení do hry jako před sedmi lety, cenu respektuji! Haló RT jsi tam?
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  14. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Akci dělat nebudu, jenom by mě zajímalo, jestli někdo neví, co znamená ta odměna tajemný náklad a tajemný náklad II.?
     
    milostivas a hrobinh tohle ocenili.
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce na ojojoj ale řemeslo gynekolog mě docela nadchlo. Co by dělalo a co by se na něho používalo za přísady? Bezejmenný má super vilku na balení, ty máš super nápad jak k farmě přitáhnout davy. Akorát by to střihli, zoo je hezká filie zakázaná. Flexko, nechám si od tebe udělat celoroční přehled o tom kdy by mohlo kednout moje letadlo až poletím domů, autem je to síla a do éra se necpu kvůli těmto důvodům, může spadnout samo že se mnou. Tak se akce hezky rozjíždí, i já se přidávám k těm co obdivují tak sáhodlouhý výpis k akci, to snad ještě nebylo nikdy. A hluboce smekám před těmi stálicemi co ještě pro forum dodávají info i když se remcá že někdy je to pomalu. Upřímně, bavilo by vás to? Mě ne, nejsem natolik loajální že bych se s tím dokázala ztotožnit bez emocí a letěla bych hned.

    Jenom připomínám:
    Doufáme, že toto rozhodnutí pochopíte. Ujišťujeme vás, že změna cen se promítne i do naší angažovanosti v neustálem zlepšování hry, abychom vám přinášeli jen ten nejlepší zážitek ze hry.

    Už to začíná a to ještě měnová reforma neproběhla. Ani nevím jak dlouho farmařím, kdysi tu bylo jedno hezké oddělení kde se dalo odhadovat, registrační emil nemám a ani ten kdy jsem vyjela z lepšího clubu ven. Ententyky dva špalíky....chci kuponky a stejně nějak comb vybabrat musím, naprázdno nepofrčí tak třeba se zadaří. Hlavu vzhůru, od února půjde hra prudce nahoru, pak budeme vypadat všichni stejně, diagnoza špatná funkce štítné žlázy, stejné pohledy :eek:.
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj dismirus,
    tajemné náklady se daly získat v expresu.
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    nezmarka: také by mne zajímalo, co obsahuje tajemný náklad I a II:

    "Co můžeme získat:
    21x superkrmivo, 3x párty lístek, 2x Renzův lístek, 6x kupón na pomocníky (1 hod.), 5x jarní věnec, 2x sladká marmeláda z růží, 2x marmeláda z guave, 2x želé náčelníka ostrova, 1x mrkvovo-jablečná směs, 10x parfém, 2x tajemný náklad, 2x tajemný náklad II, 3x Podivuhodný strom “Lhoce”, 3x Podivuhodný bahama strom “Bornholm”, 28x hvězdička, 1x zlatý banán, nálepka, 4x narozeninový závěs"
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    To mohli rovnou napsat, že jde o tajemné chlévy.
     
  19. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    také bych očekával řádek,ale nevadí,jdu do toho
     
  20. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já mám karlovu universitu a karluv most a taky to nechapu.tak v klidu.xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.