O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    asi sem mimo ale na co mám položit ty 4 závěsyo_O
     
    eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Chrobáčik79,

    pokud jsi si přes novinky ve hře nevyzvedla dekoraci Narozeninová párty tak bohužel už nikam, podkud dekorace byla vyzvednutá, tak na ni.
     
  3. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    hmmmmm tak v novinkách sem nic nehledala, myslela sem že dekorace bude na konci mise jako vždycky. Trochu prapodivně vymyslené:music:
     
  4. Aneleh88

    Aneleh88 Pisálek fóra

    Aj tak krajta :eek: já si nehlídala čas a nestihla jsem vůbec nic dodat do akce.. jen jsem pěstovala a teď koukám, že mi nic nevypadává... a následně zjistím, že akce byla do dneška... super... superhnojivo v háji kvůli vlastní blbosti a nic z toho... všem co dokončili úspěšně gratuluji a doufám, že nikdo nedopadl jako já :D
     
  5. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Dostala jsem z narozeninové bedýnky jablko temné královny,kde ho mám v liště hle
    dat?Díky za info;)
    EDIT:Už jsem ho našla pod děsivými předměty
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    chrobačik79, není čeho želet,dekoraci jsem poskládala a jako taková nepůjde při OD poslat, jinak bych Ti ji ráda přenechala. :) V základní bodové hodnotě dá za 48 hodin 672O bodů to odpovídá dekoraci 1x2 , kterou sklízíš dvakrát denně 1680 bodů. A ještě , kdo nemůže sklízet podle hodinek, ale podle práce jsou 12 a 48 hodinové dekorace nevýhodné, stále se promeškávají sklizně.Z tajemých žlutý kapr, oranžová včela a pštros, čáp.:sleepy:
     
  7. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    no mně dává 6720BZ a při první sklizni anjou hrušku ale nikoli strom ale plod.Tak nad čím tak jásat když je to až po 48 hodinách?
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    chrobáčik79, písla jsem ti holuba, ale prý neexistuješ. Kd\ž tak mi pošli nic, pod kterým hraješ nickem.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
    -villi-, milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  9. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    ahoj i já jsem nikde nevidela,že si mam vyzvednout zakladni dekoraci narozeninova párty,takže ted už je mi to k ničemu???

    ahoj a ten samy problém mám tedy i v dekorce větší třesk??hraju to přes 6let a zdá se mi to nekorektní??jsem sama??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/17
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj 8888milda,
    že se má vyzvednout narozeninový dárek bylo nejen psáno na první straně této diskuze, ale i v diskuzi se toto několikrát psalo. V této chvíli, po skončení akce, s tím opravdu už nikdo nic nenadělá.
     
  11. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Já jsem spokojená, na Baha mám z tajemných stájí jezírko pro vodní dráčky :)
     
  12. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Sice jsem akci nedodělala celou, ale přesto spokojenost - ze stromečků jsem dostala dvě vistárie (konečně :)), a z tajemného nákladu se mi odtajnila parfumérie :D
     
  13. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    Tak mi vyskočilo z Narozeninové párty za 48 hodin JEDNO semínko stromu ................ to si někdo asi dělá srandu že o_O ? Neměl tam být třeba strom celý ????? Který dává 4 semínka za 20 hodin ??????
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jaza78 - stačí pozorně číst a věděl bys, že to sranda není. Tady máš výtah z OFI:
    bedna obsahující náhodně 1 ks z následujících položek - vydra, jezevec, tygr, mravenečník, jelen, hroch, lasička, beruška, panda červená, plameňák, kočka, myš, žába, krab, žralok, mlok, temná světluška, jablko temné královny, tobolka akébie pětičetné, semínko santalovníku, šiška ledové jedle, plod diospyrosu, plod durianu, květ vistárie, list noliny, anjou hruška, jablko rolinie, květ bugenvilea, kešu oříšek, malvice jeřábu, plod wampi, dřínový květ, třpytivý prášek, houpací síť
    (to důležité "sdělení" jsem ti podtrhla)
     
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    skalara.v - koukám že tuhle osvětu děláš velice ráda xD Asi si tu taky postěžuju že já jsem dostala jeden plodík kešu a teď se budu těšit celé další dva dny na..... možná na......třeba na.....dřínový kvítek?
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já sice dostala dva slony, ale asi z jiné bedny, na seznamu slon není.
     
  17. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Pro "nezmarka":já moc do diskuzí nechodím - sem zaměstnaný človez se závazkama a jazykem až na vestě ...... VÍŠ?!

    sem" gombitka"
     
    -villi-, Newdevil a eli2006 tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prepperka - a kdybys pořádně četla, tak bys věděla, že jsi dostala né plodík kešu, alébrž oříšek xDxDxD:p
    Ale on bude ten oříšek nakonec plodík, že jo xD;)
    Tak a já už radši jdu, než dostanu po papuli :oops:
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    chrobáčik79, a co takhle nějakou pracovní smlouvu, mzdový výměr, to jsi podepisoval, když jsi šel pracovat? Tam Ti asi také vysvětlili, co budeš a jak dělat a za jakou odměnu. Tady si sice hraješ, ale zjisti si, za kolik a o co. Potom si stěžuj.

    EDIT: abysem nebyla úplně OT, tedy jsem se podívala do stodoly, co mi nalétalo na farmu za chmýří, i když mám všude chlívky, stromky a dekorky, protože honím body a doplňuji limity - 1440 pápěří mám na skladě. Asi kdybysem k tomu eště pěstovala, tak mám i závěsy. Jenže já jsem spokojená s dekorací z balíčku, stejně taková dekorace od Ingrid dává mnohem víc, než tahle z naprosto úžasné narozeninové párty 8)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, já to nedávno říkala, 2x ukázat obrázek nebo napsat je málo a je to tadyxD až dárek k narozeninám, kterým jsme byli obdarování bude dávat chlívky lasiček a diospyrosy, tak jej z lišty vyškubnu. I když ty lasičky žádný kauf nejsou
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.