O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pampeliška2013: kde máš u závěsu napsáno upgrade 3 a 4 já tedy osobně nic takového nikde nevidím.
    [​IMG]
     
    aljanu, Helena1313 a milostivas tohle ocenili.
  2. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Dal bych to ještě jednou ale takovou blbost už nechci to je na víc [​IMG] ;););)..
     
  3. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Akci mám hotovou asi od včerejška, mám hromadu padátek navíc, což se mi ještě nestalo. :) Jinak nic.
     
  4. megahu34

    megahu34 Zelenáč fóra

    Zdravím,najde se někdo kdo by mě vysvětlil k čemu , nebo co je to ten narozeninový závěs?
     
    aljanu, Helena1313 a myš59 tohle ocenili.
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj megahu34,
    narozeninový závěs je upgrade dekorace, která se je součástí narozeninového dárku.
     
  6. immortal666

    immortal666 Pisálek fóra

    Tento předmět nelze umístit samostatně na herní plochy, umisťuje se jako upgrade na předmět Narozeninová párty, který dostaneme v rámci narozeninového balíčku, jak je uvedeno v Oficiálním oznámení.

    Přečet jsem to celý,ale nikde nic,kde to tedy prosím je to oznámení.A nechci poradit,kde to vezmu,chci ukázat,kde je to psaný v oficiálním upozornění.Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
    Helena1313 a eli2006 tohle ocenili.
  7. alexsamuel

    alexsamuel Zelenáč fóra

    ako sa dostanem k tým novinkám?
     
    Helena1313 a eli2006 tohle ocenili.
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Immortal666: opravdu to tam není?
    [​IMG]

    alexsamuel: novinky ne hře
    [​IMG]
     
  9. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já hlásím splněno :) Po dlouhé době jsem splnila akci celou, většinou nedokončím kvůli vypadávátkům :)
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    immortal666: Ahoj, co třeba ZDE. Teda pokud jsem správně pochopil, že chceš to OFI oznámení? ,-)
     
  11. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce s přebytkem zatím 970 semínek,z narozeninové bedny strom kešu(lištovka).
    FA96.....BAHA311
     
    Helena1313, milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  12. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já mam vše hotovo už od včerejška od večera a bál jsem se že to nestihnu, ale povedlo se super. Jinak přeji všem co ještě nestihly a ještě pokračují příjemnou hru.
     
  13. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Něco málo jsem udělal nad rámec svých ambicí, zde je můj konečný stav.
    [​IMG]
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    eli2006 - z narozeninové bedny nedostáváš stromy nýbrž plody - tzn dostala jsi 1 kešu oříšek ;)

    (bedna obsahující náhodně 1 ks z následujících položek - vydra, jezevec, tygr, mravenečník, jelen, hroch, lasička, beruška, panda červená, plameňák, kočka, myš, žába, krab, žralok, mlok, temná světluška, jablko temné královny, tobolka akébie pětičetné, semínko santalovníku, šiška ledové jedle, plod diospyrosu, plod durianu, květ vistárie, list noliny, anjou hruška, jablko rolinie, květ bugenvilea, kešu oříšek, malvice jeřábu, plod wampi, dřínový květ, třpytivý prášek, houpací síť)
     
  15. immortal666

    immortal666 Pisálek fóra

    Je psáno cituji V OFICIÁLNÍM OZNÁMENÍ tj pro mě v záložce OFICIÁLNÍ OZNÁMENÍ,NÉ Z ZÁLOŽCE CENTRÁLA ČI AKCE.Proč tam nenapíše v záložce akce.Já nemám čas číst tady celý forum dokola,čtu jen co je psáno a to bylo NAJDETE V OFICIÁLNÍM OZNÁMENÍ.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  16. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    akce na pohodu .. i pro uplnyho zacatecnika :)
     
    Helena1313, milostivas a myš59 tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    immortal666: už od spuštění nového fóra vychází oficiální oznámení o akci stejným způsobem jako vyšlo i toto, tedy ve stejné sekci. Přeneseně ze starého fóra se tomu stále říká oficiální oznámení a to i ze strany hráčů. Ostatně oznámení k akci je vydáváno do dvou sekcí a to Diskuse o hře a FAQ - akce. Tento systém je si myslím dost zažitý, aby bylo pochopeno co kde hráč najde.
     
  18. immortal666

    immortal666 Pisálek fóra

    Jasně pro ty co chodí často,co to znají ze strarého atd no a ty novej holt hledej.Pokud někde napíšu,že to je tam tak to tam asi někdo hledá.No ale co holt asi do budoucna budu muset číst vše,jelikož je to asi děsná práce přidat k popisu hry ještě větu,kde najdem tu základní věcičku k rozšíření.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Immortal666: nováček s registrací na fóru 25.9. 2014? Navíc se na fóru vyskytující i jako Immortal67? To co jsem sem dal jako náhled je screen popisu akce, kde by jsi to asi tak chtěl ještě mít uvedeno?
    .
     
  20. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    konečně splněno, ty vypadávátka to vždy zdrží, začal jsem o den později a skončil těsně před ukončením akce Uff
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.